Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Здравейте. Ето това странично меню как да го изключа? [Изображение: de77fff8f0054852c1128b6fcbf916af.jpg]

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

От тук[Изображение: a8a983bf6a9fb723e228840cb6d62b2f.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Аа благодаря.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, има ли приложение, което като скролнеш надолу да отвори горния панел, а не търсачката?


Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

Ако ползваш стоковия лаунчер, можеш да добавиш тази стрелка, от настройки, системна навигация,. Иначе Нова лаунчер има опция за скроване на долу за лентата и за изключване на дисплея.    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • extremee13
Цитирай

Благодаря, но използвам жестове. Иначе знам, че новата има тази функция. Интересува ме дали има приложение за тая работа?

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

Има gestures, https://play.google.com/store/apps/detai...ture&hl=bg
https://play.google.com/store/apps/detai...ures&hl=bg платено, можеш да свалиш от 4pda
https://play.google.com/store/apps/detai...luid&hl=bg
Цитирай

Сега свалих guesters и работи добре за момента. Разликата е че се дърпа надолу от самия край на екрана. Хубавото е, че работи от всяко приложение, а не само от хоум екрана. Благодаря колега.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Рижавия ни прецака....

https://www.google.com/amp/s/www.washing...utType=amp
Цитирай

Ще видим дали след 20 януари ще е В Белия дом ?
Цитирай

(2020-08-15, 21:57:12)Boby13 написа:  Ще видим дали след 20 януари ще е В Белия дом ?
И да не е да не мислиш,че USA ще дадът зелена светлина на Huawei :-D. Беше каквото беше.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Байдън е първа дружка с Китайците Smile Финансова връзка Smile
Цитирай

И както е било преди ще стане, а, няма да си гледат интереса, да командват света, ми ще дадат на китайците всичко, за да може бандата зад Huawei да се кефи. А нямах намерение да пиша вицове.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ще поживеем, ще видим Smile Не съм такъв универсален специалист да пиша по всички теми, за всички марки като теб Хазарт Smile Лек ден ! Зная, че Ви изглежда странно, но разумът ще надделее, двете страни ще направят известни компромиси и ще си възстановяят добрите търговски отношения, а икономическата война ще спре ! Сега главно заради коронавируса, допълнен с лошите икономически отношения на Щатите с други държави БВП е спаднал на годишна база с 33% ... Това, дори за Щатите е катастрофа !
Цитирай

Сложил си розовите очила, а. Не виждаш ли, че и TikTok ще го вземе Microsoft, общо взето Америка няма да се спре, докато не вземе почти всичко.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Казах, че ти си специалистът и разбираш от всички марки, модели, ОС ! Няма смисъл да спорим, защото всеки мисли по-различно ! Не съм с розови очила, но за момента чисто икономически Щатите са в най-голямата си рецесия от времето на ,,Голямата депресия" ! Ти естествено знаеш кога е било !
Цитирай

Не се оправдавай с това, просто ми прави впечатление, че всичко що е американско искаш да фалира или да е зле, защото нали знаеш това с Бруте. Те не се борят за една или няколко марки, а коя държава ще контролира света.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Напротив, използвам много американски стоки и не желая фалита на нито една държава, но с тази си политика са обречени, защото мислят, както и ти с аршина на 20 век, а вече мина 1/5 от 21 век ! Има нови реалности, а политиците, управляващи все още са рожба на 20 век ! Идва следващата икономическа сила, а именно Индия, която засега скоро ще изпревари Китай по население и се води най-многобройната демокрация в света ! И за протокола : приятелите ми и близките ме обвиняват, че съм американофил Smile Само един американски продукт няма да използвам и това е Ябълката !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Musakata
Цитирай

За телефоните инcтaлиpaни oнлaйн ycлyги нa Gооglе, щe пpoдължaт дa ce oбнoвявaт и щe бъдe зaпaзeн дocтъпът дo вcичĸи пpилoжeния нa Gооglе, вĸлючитeлнo и дo Рlау Ѕtоrе Smile

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...42676.html
Цитирай

Здравейте, Честита Нова Година! Cool

Имам въпрос за предната камера, само при мен ли снима малко ... кофти? Big Grin Забелязвам че селфитата особено при вечер в стая примерно, не са особено добре. При Вас как е?
Цитирай

Така е,предната камера не снима добре в сравнение със задната.
Цитирай

(2021-01-01, 16:43:27)boichev95 написа:  Здравейте, Честита Нова Година! Cool

Имам въпрос за предната камера, само при мен ли снима малко ... кофти? Big Grin Забелязвам че селфитата особено при вечер в стая примерно, не са особено добре. При Вас как е?
Цитирай

Тази икономическа война няма как да продължи дълго. Светът върви към глобализация и споделяне на технологии. Това е единственият път на капитала. Изкуствените ограничения, целящи някакви локални изгоди са до време. Колкото и да си силен, не можеш да спреш потока на парите. Те са като водата - намират си пътя рано или късно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Въпрос колеги...дъщеря ми си е харесала P 30 Lite 128 GB, как е от към поддръжка Андройд...
За нея е важно имейла и Google Play има ли някакви ограничения с този телефон или....
Цитирай

Този модел,а и цялата П30 серия си имат пълна поддръжка на гугъл,няма проблем.Вече П40 серията са без гугъл услуги.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • cloc
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)