Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

(2021-09-08, 14:15:47)topalov212 написа:  мерси и при мен е така. А при гледане не видео?
при мен качва 35..36. нормално ли е?
пръстите ми се потят. И да ми препоръчате коя програма да ползвам ако има значение
Програма за какво, че нещо не мога да разбера? Ти калъф не ползваш ли, защото аз ползвам и не мога да осетя да загрява при работа, само когато се зарежда, с бързото зарядно е 43 градуса, и тогава си е горещ, но не го ползвам тогава.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

програма за измерване на температурата на телефона. Сложих някаква от маркита, която ми излезе първа. Иначе имам кейс, но е тънък. Няма значение исках да знам дали 34..5 градуса при гледане на видео от ютуб или инстаграм е нормално.
Благодаря за ви
Цитирай

Аз ползвам тая  https://www.google.com/url?q=https://pla...XrqM_D8IN1

Huawei P30
Цитирай

Благодаря!
Според вас заслужава ли си смяната от п30 на S21?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102038

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-09-08, 15:50:06)topalov212 написа:  програма за измерване на температурата на телефона. Сложих някаква от маркита, която ми излезе първа. Иначе имам кейс, но е тънък. Няма значение исках да знам дали 34..5 градуса при гледане на видео от ютуб или инстаграм е нормално.
Благодаря за ви
Аз имам тази
https://play.google.com/store/apps/detai...deviceinfo

Дава информация от 20 различни датчици за температура, чак ми се струва не реално да има толкова много.. [Изображение: ca41c93f21d30040d74c823fb207533f.jpg]

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте, от известно време известията на доста приложения или идват късно или не идват, някакви идеи, ще съм благодарен за помощ.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За да не ти се обяснява на ново,виж съветите от тази тема  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364
Аз съм изключил от приложението Оптимизатор-настройки(горе в дясно зъбното колело)-интелигентно оптимизирани и известията си ми идват на време.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • acho73
Цитирай

А бе и аз съм ги изключил, но Вайбъра и един Напомяч, който ми е важен никакви ги няма. Да кажеш да съм от вчера с този телефон, да ми се обяснява, ама не съм... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • dessexc
Цитирай

Изключих го, дано стане, вайбър и месинджъра ми правят непрекъснато проблеми и други програми.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За вайбър на предишни телефони също съм имал проблеми с известията,но като му задам от настройки-общи-показване на иконата на състояние,няма проблем,също и wifi правела за заспиване,ако пак има проблем с известията може да се направи-Винаги свързан.

Huawei P30
Цитирай

Ще пробвам с интелигентно оптимизиране, дано стане, P20 pro за три години не ми направи един проблем.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
3-4 година ползвам huawei p20 pro.
Най-хубавият телефон, който съм имал досега.
Последно време започва да не е толкова бърз, на моменти лагва в определени сайтове и се замислям за алтернатива.

Чудя се за p30pro, но подозирам, че и той ще има още 2-3 години живот.

Има ли я някой, който е преминал от p20 pro към p30 pro?
Моят досега не е греел, не забива, нямам проблем с нотификации, обхват... всичко, бих го класирал до нещо близко до перфектен телефон. При p30 pro така ли стоят нещата накратко, освен че очаквам по-хубав екран, камера, батерия и същата безпроблемна работа?

Благодаря предварително!

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

(2021-09-28, 12:38:08)nikolae написа:  ...При  p30 pro така ли стоят нещата накратко, освен че очаквам по-хубав екран, камера, батерия и същата безпроблемна работа?

А малко ли е?
Цитирай

Съвсем не, по скоро се чудя нещо да не е по-зле спрямо предшественика си. Прехвърлих темата и не видях, но въпреки това търся пряко сравнение от някой, който е и двата.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Колеги, след като използвам телефона от 01.2020 мога да споделя, че оценката за последния истински флагман с GMS на любимата ми марка, която използвам от години Huawei е основно положителна. Имах много хубави моменти с него, чудесно снимки, никога не ми е лагвал или да ме е оставял без батерия... За съжаление има и своите недостатъци, за които често се е говорило в този форум.. Няма как да забравя и липсата на логика при ъпдейте и неясните им срокове... За съжаление след много мислене дойде момента да го сменя... И понеже никак не съм фен на Самсунг... И опредлено Xiaomi за мен има още какво да наваксват особенно що с е отнася до софтуер... Преминавам на IPhone 13... Желая на всички успех, a Huawei P30 Pro ще си оставя като служебен.. Защото е много надежден телефон.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • bogomilK97, DoryanY, ivo r, Musakata
Цитирай

Дайте съвет от мога да взема безжично зарядно на хубава цена?
Какво бихте препоръчали като много слим кейс и протектор за него?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Напоследък е модерно да се говори за честота на опресняване на дисплея за новите устройства, та в тоя ред на мисли, някой знае ли P 30 про какво подържа?
Цитирай

Voila... [Изображение: 9b293c3a6a07bede05e0c79ea347b899.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • nakovk
Цитирай

Интерисува ме дали при вас, като включите bluetooth слушалки се включва опция в настройки на звуци и вибрации huawei histen за 3D звукови ефекти. При мен след последата актуализация huawei histen липсва в настройки, имам само настройки за Dolby Atmos.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Може да ми е тъп въпросът,ноо да си питам. При включени слушалки които са в комплект с телефона-т.е. с кабел и реша да снимам видео-как да накарам да записва звук от микрофона на телефона,а не от този на слушалките?Имат разлика в качеството на звука после-освен варианта постоянно да ги изключвам слушалките друг вариант дали има?В настройките на камерата никъде не открих това нещо.

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Направих си експеримент със включени жични слушалки, от комплекта.Трябва да се издърпа "щората" от горе, маркира се слушалката и излиза опция за слушалки и Това устройство, и се сменя, ето снимка,записва със звук.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай

(2022-08-31, 20:33:10)DoryanY написа:  Направих си експеримент със включени жични слушалки, от комплекта.Трябва да се издърпа "щората" от горе, маркира се слушалката и излиза опция за Това устройство, и се сменя, ето снимка,записва със звук.

И аз днес опитах с това-май наистина записва с микрофона на телефона така-сякаш не са включени слушалки. Кофти е като се слуша музика че с това трябва да се заиграеш -а не е просто опция на камерата Smile

Мерси

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Здравейте, баща ми има p30 pro и отскоро и приятелката му ..и е забелязал, че при нея дисплеят е по- наситен, с по- контрастни цветове ..и наистина е така..в настройките на дисплея всичко им е идентично ..разделителната способност е зададено на умна, цветове е избрано на ярки и т.н...това, което забелязах като разлика е че неговия модел е VOG- L29, а нейният VOG- L09 ..въпросът е дали има разлика в дисплеите като технология?! Това, което успях да намеря аз като информация е че няма разновидности при различните модели, пише, че е Oled, HDR 10. Някой по- запознат, моля да каже от къде е разликата ..и вероятно някой от тях не е предназначен за Европа..
Както се вижда на снимката и самото оформление в менюто при нейния е по- различно ..опциите не са оградени в сиви елипси ..при мен, на п40 про, са като при него ..

[attachment=36692 написа:Tix0mir pid='1722377' dateline='1668525359']Здравейте, баща ми има p30 pro и отскоро и приятелката му ..и е забелязал, че при нея дисплеят е по- наситен, с по- контрастни цветове ..и наистина е така..в настройките на дисплея всичко им е идентично ..разделителната способност е зададено на умна, цветове е избрано на ярки и т.н...това, което забелязах като разлика е че неговия модел е VOG- L29, а нейният VOG- L09 ..въпросът е дали има разлика в дисплеите като технология?! Това, което успях да намеря аз като информация е че няма разновидности при различните модели, пише, че е Oled, HDR 10. Някой по- запознат, моля да каже от къде е разликата ..и вероятно някой от тях не е предназначен за Европа..
Както се вижда на снимката и самото оформление в менюто при нейния е по- различно ..опциите не са оградени в сиви елипси ..при мен, на п40 про, са като при него ..    
Цитирай

Имам смътен спомен, че се ползваха два вида дисплеи.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)