Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P30/P30 Pro

Честно казано, нещо взе да се шашка батерията на моя телефон - оня ден направих 9 часа, после вчера - 5 часа, днес 7...а за последните 3 години нищо не се е променило в начина на използване, нито има нови приложения които да съм инсталирал.
Цитирай
Аксесоари

Сменяй я, знаеш че в края на месеца имат отстъпки, свържи се със сервиза за детайли и действай. Аз го обмислям за есента някъде, и моята е вече ветеран... В този модел има толкова потенциал, че направо не ми се и мисли за смяна.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-07-21, 18:09:17)alexbg67 написа:  Сменяй я, знаеш че в края на месеца имат отстъпки, свържи се със сервиза за детайли и действай. Аз го обмислям за есента някъде, и моята е вече ветеран... В този модел има толкова потенциал, че направо не ми се и мисли за смяна.

Работата е там, че батерията е сменена преди малко повече от 6 месеца (обаче не в сервиза на Вейхуй, а на друго място - от там ми дадоха 6 месеца гаранция, но тези месеци изтекоха вече).
Цитирай

Хаха, според теб, колко % шанс има да са ти сложили оригинална батерия ?
Цитирай

(2022-07-22, 16:15:53)emzo написа:  Хаха, според теб, колко % шанс има да са ти сложили оригинална батерия ?

Някъде към 98% мисля. При тях си сменям батериите на различните у-ва последните 8 години и до тук проблеми не е имало.

Прочее, няма никаква гаранция, че в сервизния център на Вейхуй ще ми сложат оригинална - няма как да го провериш.
Цитирай

За Шумен мога да ви гарантирам за сервиз, в който ще ви сложат оригинална батерия.
Цитирай

(2022-07-22, 19:46:19)imthedevil написа:  Някъде към 98% мисля. При тях си сменям батериите на различните у-ва последните 8 години и до тук проблеми не е имало.

Прочее, няма никаква гаранция, че в сервизния център на Вейхуй ще ми сложат оригинална - няма как да го провериш.

За всеки влак си има пътници.
За всеки сервиз си има балами.
Цитирай

(2022-07-22, 20:18:01)emzo написа:  За всеки влак си има пътници.
За всеки сервиз си има балами.
На официалните сервизи не им вярвам (за каквато и техника да става въпрос) - дерат по 10 кожи, пък качеството е съмнително към лошо.
Цитирай

И пак стигаме до сентенцията - за всеки влак си има пътници.
Цитирай

Има проблем обаче - пътници има, обаче влака е стар и изгоря. И ко праим ся? Wink
Цитирай

Здравейте колеги , някой сменял ли е буксата за зареждане . Става въпрос за P30 pro 

От известно време не работи бързото зареждане , по скоро от 10- пъти тръгва веднъж два . Ползвам оригиналното зарядно с кабел . При поставяне на кабела в телефона се усеща , че явно не прави добър контакт като износване на елементите. Самия кабел играе в гнездото и понякога даже се самоизключва .

Някой имал ли е подобен проблем
Благодари Ви

Huawei P30 Pro
Цитирай

@tynata2  Пробвай първо с друг оригинален кабел,и виж порта,да няма мъхове,мръсотия в него.Вземи клечка за зъби и бръкни в него,може и с малко памук да навиеш на върха.Тогава мисли за смяна.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

Благодаря@DoryanY

Ще потърся кабел дано е от него 
Относно порта , почистих няма замърсяване видимо , но самия кабел не влиза до край , иска доста натискане и аз също помислих ,че му пречи нещо вътре . 
Може да е нужно разглобяване и почистване отвътре .

Huawei P30 Pro
Цитирай

Виж да не се е обърнал някой пин на кабела.След като усещаш,че не влиза до края може да има събрани власинки от дрехи които са компресирани в самото юсб изключително трудно се виждат.И третия вариянт колкото и тъпо да звучи,но ми се е случвало да ми подпира в кейса и си трябват повече усилия да вкарам буксата.Забелязах го случайно след като останах без ток и аз се бях панирал,че се е прецакало юсб-то.Последното и неприятно,но пък и по-рядко е самата букса наистина да се е прецакала.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

@bajchoniБлагодаря 

Ще прегледам всичко.
Ако не , сменям телефона Smile
Търся си повод , но реално апарата работи така както от първия ден

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на tynata2 за това мнение:
  • bajchoni
Цитирай

Единствения който се задържа в ръцете ми 4 г.Минах през 2 айфона и 2 самсунга,но все се връщах на него.За съжаление май няма да има обновяване на ОС-то та минах пак на Самсунг,но този все още продължава да се ползва от член на семейството.Интересното е,че за 4 г. 1 път съм връщал заводски и то заради моя глупост, като го прехвърлях го занулих и телефончето направо литна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)