Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P30/P30 Pro
#26

Супер е батерията аз спокойно изкарвам 2 дена, което не се е случвало в телефон при мен от времето на Ноут 3 Smile Ако го натиснеш с клипове, браузване и някой и друг апп батерията е адски корава.
Цитирай
Аксесоари
#27

Зареден снощи в 00:30 днес в 09:08 е на 100 % Smile
Използвам "Power saving mode", 4G си е пуснато.

Genius at work!

Цитирай
#28

(2019-04-16, 08:08:39)Arkadietz написа:  Зареден снощи в 00:30 днес в 09:08 е на 100 % Smile
Използвам "Power saving mode", 4G си е пуснато.

с тоя power saving все едно си си изключил телефона Smile логично да не ти мръдне заряда

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#29

Не съм спирал нищо, освен блутут, вчера сутринта 7:00 махнат от заряд, в момента е на 48%
Цитирай
#30

Това е на сейв мод p30[Изображение: 664a10f4e31ba9ca5175e96ab4e81805.jpg][Изображение: 18e6a3b6a8681b29ef4ac616f4926e20.jpg]

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Здравейте, нормално ли е батерията на прото да се топи с по 4-5% през нощта? Една вечер го извадих от зарядното на 100%... И на сутринта беше даже на 93... А и като цяло , когато не го използвам падат мн лесно проценти... Имам чувството, че като го разцъквам падат по-бавно. Спрях си на много приложения автоматичното пускане и работата на заден фон, но пак подобрението не е кой знае какво. Някой да има същия проблем?
Цитирай
#32

Ползваш ли AOD?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай
#33

В сигурност и поверителност-достъп до местоположение-разширени настройки ,изключи "Сканиране за WiFi" и "Сканиране за устройства с Bluetooth"
Smile Може да не помогне много,но няма смисъл да са включени.Приложението Google и то може да се деинсталира.
Аз ги махам тези неща.
Разхода ми през нощта е 1-2%
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#34

(2019-04-25, 20:19:50)tiesto_pld написа:  Ползваш ли AOD?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Да, но през нощта съм го настроил да не работи

(2019-04-25, 21:07:44)felipe написа:  В сигурност и поверителност-достъп до местоположение-разширени настройки ,изключи "Сканиране за WiFi" и "Сканиране за устройства с Bluetooth"
Smile Може да не помогне много,но няма смисъл да са включени.Приложението Google и то може да се деинсталира.
Аз ги махам тези неща.
Разхода ми през нощта е 1-2%

Благодаря, изключих ги и ще видя дали ще има ефект  Smile иначе гугъл приложението може ли да се деинсталира въобще... Не е ли системно
Цитирай
#35

(2019-04-25, 21:07:44)felipe написа:  Приложението Google и то може да се деинсталира.

Кое по - точно?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#36

Настрийки-Приложения-Приложения
Намираш Google и го деактивираш.
Може след това да го спреш принудително.

GalaxyS21U
Цитирай
#37

P30 pro

[Изображение: 1369d67a9db7e4242b298ab3e8d73a5d.jpg][Изображение: cb80e911307de2c35a112b119f354ddf.jpg]
Цитирай
#38

На мен ми е много чудно тва безжично зареждане към други телефони дали няма да влияе на живота на батерията в бъдеще. Не че ще го ползвам тоя телефон 2 г., но все пак ми е интересно.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#39

Здравейте, 
по принцип батерията се държи добре, но като си пусна мобилния интернет започва да пада много бързо, вчера от 60% падна на 20% в рамките на 6,7 часа, без да съм ръчкала много много телефона.
Най-вероятно и приложението, което сложих за известия също доста допринася - Always on edge, ама като пусна и мобилния става страшно...
Цитирай
#40

Има някакъв проблем при теб, на моя са постоянно пуснати мобилен, уайфай и локация и по малко от 8 часа екран не е правил. Това са 2 дни активно използване.
Цитирай
#41

Здравейте колеги, имам P30 от 2 дена, направих едно пълно зареждане, и ми струва че нещо не е наред, не можах да направя и 5 часа екран, спрямо тука вашите резултати. С какво можете да ме посъветва те, някакви настройки ли да бутна или?
Цитирай
#42

Направи си пълен резет с изтриване на всичко.
Цитирай
#43

Направил съм го, преди 2 дни като го вземах, да не би да се е омазало нещо, понеже си бях направил бекъп от стария телефон на приложения, снимки и направо го възстанови така?
Цитирай
#44

Незнам дали ще е от това. Ако искаш пробвай наново чист без бекъп, а снимките ако са в клауд можеш по-късно да си ги дръпнеш.
Цитирай
#45

Здравейте.И аз съм от 10 дена с p30 pro.Въпроса ми е,имам yoga 910 с зарядно 45w usb c.Мога ли с него да зареждам телефона,защото винаги ми е под ръка
Цитирай
#46

Да споделя едно интересно наблюдение по отношение зардното на телефона. Купих си още 2 неоригинални кабела да имам да закачам - единия в колата да зареждам, а другия в работа от ПЦ-то. Направих си следните експеримент с тях и още едно бързо зарядно от Самсунга С7:

1. Оригинално зарядно + оригинален кабел : зарежда естествено много бързо: 4,3А
2. Оригинално зарядно с НЕоригинален кабел: много бавно, някъде около 0,5А !!!
3. НЕоригинално зарядно с оригинален кабел: зарежда горе-долу с капацитета на зарядното - към 2А
4. НЕоригинално зарядно с НЕоригинален кабел: отново горе-долу с капацитета на зарядното - към 2А

От тука следва, че трябва И кабела И зарядното да са оригинални за да зарежда бързо.
Хуавейското зарядно разпознава, че кабела не е оригинален и реже тока брутално. Иначе казано, ако нямате оригинален кабел, ползвайте дуго зарядно, по-бързо ще зарежда. Това се повтори и с 2та кабела. А стойностите на тока ги видях с Ampere.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#47

За да зарежда бързо кабела трябва да е 5 амперов. Аз имам такъв от Алито и зарежда като с оригиналния.

HONOR Magic V2, Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Tab S8, Samsung Galaxy Tab A9
Цитирай
#48

Ами подозирам, че освен да е 5 амперов, трябва и чип някъде да има, щото и аз имам неоригинален 5А (обаче е лилав порта) и си е ок. Обаче с тея 2та обикновени кабели не ще. А самсунгското зарядно няма проблем да зарежда през тях хуавея.
Цитирай
#49

Аз мисля, че с качествен кабел всяко зарядно ще подава толкова, колкото пише на него. Дължината също е фактор, за колата съм с 25 см кабел, а у дома е 2 метра, на доста реномиран производител... Но аз съм привърженик на бавното зареждане, олд скуул, какво да се прави... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#50

Вчера ми се наложи да изляза спешно и имах 18% батерия. Включих зарядното и докато се облекла за няколко минути( не съм жена :-) станаха 30%. Знам че зарежда бързо, ама това е направо УАУ!
Таман мислех да го сменям с Пиксел 4 или s10e че ми идва голям тоя звяр, ама другите това не го могат.

(2019-09-29, 09:41:48)Slackwere12 написа:  Здравейте колеги, имам P30 от 2 дена, направих едно пълно зареждане, и ми струва че нещо не е наред, не можах да направя и 5 часа екран, спрямо тука вашите резултати. С какво можете да ме посъветва те, някакви настройки ли да бутна или?
Първо го зареди няколко пъти, има много неща в Андроид който се самонаместват във времето. Новия телефон за няколко дни изучава ползването ти и се оптимизира сам спрямо теб. Просто му трябват няколко дни до седмица. Ако няма подобрение, тогава вече търсиш проблема.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)