Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P30/P30 Pro
#76

Изчезна ми бързото зареждане. P30 pro. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем. Не е от кабела или зарядното. Дали има някаква настройка в телефона?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

В смисъл като го включиш и не изписва супер бързо зареждане или не се зарежда така.На мен преди на 9 не изписваше но после се оправи.Изчисти системния кеш и виж дали няма да се оправи
Цитирай
#78

Като го включа не изписва бързо зареждане и не се зарежда бързо. Изчистих кеша. Все така.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Пробвай ако не си с друго бързо зарядно и кабел който потдържа бързо зареждане.Инсталирай от стора Ampere то показва колко ампера е тока.Сега пробвах заради теб с Р30 съм орег зарядно и кабел 3910 ма обикновено зарядно орег кабел 1600ма ор зарядно кабел на самсунг за бързо зареждане 2240 мл.При теб виж с орегиналните какво показва.Все пак трябва да знаеш да ли проблема е в телефона или в зарядното или кабела.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#80

Много хубаво приложение. 648 mA със зарядното и кабела на сина ми. Той е със същия телефон.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

Много е малко. Това ли показва и със двете зарядни. Значи има проблем в телрфона. Ще трябва да се обадиш на сервиза да го оправят

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#82

Мерси. Мислех си, дали е възможно да е софтуерен проблем?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#83

Последно което можеш да пробваш преди да го занесеш в сервиза е да ресетнеш телефона и да видиш дали ще има ефект. Ако няма най- вероятно няма да е софтуерен проблема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на edisonov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#84

Ами ако искаш ако си на 10 върни го на 9 през Hi suite,ако си на 9 хард ресет през рекавери мод, не през настройките. Ако незнаеш как става пиши. Така и тъка ако го пращаш трябва да си прехвърлиш снимките, да му изтриеш акаунта и връщане на фабрични те настройки. Дано да е от софтуера. Виж добре да не се е замерсила буксата, почисти я с четка

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#85

Да ви попитам нещо. След последната актуализация батерията на моят р30 pro започна да пада със скоростта на светлината. Преди правех между 4-6 часа екран и 2 часа разговори, а сега едва 3 часа екран... Разлика в начина ми на употреба няма. Днес изчистих кеша и ще видя дали има промяна, но ми се иска да видя и при вас как е. Да спомена че телефона ми е купуван през 04.2019

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

Опитай с връщане до заводски настройки на устройството си след актуализацията.

 
Цитирай
#87

Моят в купен ден след представянето на модела през миналата година, но това няма никакво значение. Просто си проверете кое от приложенията Ви в най-лакомо за ток. Не мисля, че проблемът е от ъпдейта.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#88

(2020-02-14, 07:47:26)yaya86 написа:  Да ви попитам нещо. След последната актуализация батерията на моят р30 pro започна да пада със скоростта на светлината. Преди правех между 4-6 часа екран и 2 часа разговори, а сега едва 3 часа екран... Разлика в начина ми на употреба няма. Днес изчистих кеша и ще видя дали има промяна, но ми се иска да видя и при вас как е. Да спомена че телефона ми е купуван през 04.2019

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Колега аз ползвам Р30 купен е също тогава и нямам проблем с точене на батерията на 10.0.178 съм мобилните данни са включени постоянно WiFi не е постоянно през ноща го изключвам GPS е включен постоянно Блутут не е включен АОД е включен от сутрен до преди лягане.А какво ти дава че най много ти изразходва.При мен горе долу по 15 до 30% за 24 часа ми хаби през ноща околу 3%.Ти системния кеш през рекавари  ли си изтрил.Преди да правеш фактори ресет виж оптемизиране на батерията и в плиложението Поддръжка-Hi Care направи тес отстраняване на неизправности чукаш и ислизат тестове.И пиши да ли се е оправило
До сега не съм правил фактори ресет
Цитирай
#89

8 - 9 (50 - 90% яркост) часа екран и оставащи 30%, с Десетката 178 без никакви заводски дотук...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#90

(2020-02-14, 08:56:36)DoryanY написа:  Колега аз ползвам Р30 купен е също тогава и нямам проблем с точене на батерията на 10.0.178 съм мобилните данни са включени постоянно WiFi не е постоянно през ноща го изключвам GPS е включен постоянно Блутут не е включен АОД е включен от сутрен до преди лягане.А какво ти дава че най много ти изразходва.При мен горе долу по 15 до 30% за 24 часа ми хаби през ноща околу 3%.Ти системния кеш през рекавари  ли си изтрил.Преди да правеш фактори ресет виж оптемизиране на батерията и в плиложението Поддръжка-Hi Care направи тес отстраняване на неизправности чукаш и ислизат тестове.И пиши да ли се е оправило
До сега не съм правил фактори ресет
Колега,
извинявай ама толкова негрЪмотно писане не бях виждал от години. Използвай някакъв редактор, защото форума наказва такива неуважения към езика.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • alexbg67, xelibry
Цитирай
#91

Като си лежи човек и цъка небрежно... [Изображение: e7dc340659e087744d788814c3aa4568.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#92

(2020-03-21, 00:21:23)Bavarche написа:  Колега,
извинявай ама толкова негрЪмотно писане не бях виждал от години. Използвай някакъв редактор, защото форума наказва такива неуважения към езика.
Абсолютно съм съгласен, то неграмотност от всякъде, от където и да погледнеш. Липса на препинателни знаци, дълги изречения заради това, граматически и правописни грешки и т.н. Срамно е за един млад човек, да не знае собствения си език, а гледам че е и доста активен във форума. Текстовия редактор е уместен в случая, но пропуснатото в училище няма как да се навакса. И все пак на младите трябва да се прощава, може пък да ни изненада приятно някой ден, знае ли човек! Smile
Цитирай
#93

То, не че и ти, не допускаш грешки, като запетайките ти, които липсват, но това е друг въпрос и нищо, че става въпрос за @DoryanY

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#94

Не знам при вас как е батерията ама при мене при B190 е покъртително гадна . Дори при стенд бай вечер пада по 7-8% . Преди падаше 1-2% . Всичко е спряно вечерта . Спрял съм и автоматичните стартирания на приложенията . Блутът , wi-fi , мобилни ... всичко е спряно . Нищо не работи а батерията пада . Омръзна ми вече да правя фактори ресетове през 2-3 месеца от тия скапани ъпдейти . Може ли преди 2 месеца батерията да ме държи без проблем а сега 2 ъпдейта по-късно да е мазало .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#95

И при мен беше същото,и аз съм на 190.Махнах АОД,върнах си стоковия лаунчер,преди ползвах Nova.Вечер изключвам Wi Fi и мобилните и сега държи доста повече.Гугъл фотос ми точеше,спях автоматичното архивиране,направих го ръчно.Вечер ми пада 3%
Цитирай
#96

(2020-05-07, 16:48:09)DoryanY написа:  И при мен беше същото,и аз съм на 190.Махнах АОД,върнах си стоковия лаунчер,преди ползвах Nova.Вечер изключвам Wi Fi и мобилните и сега държи доста повече.Гугъл фотос ми точеше,спях автоматичното архивиране,направих го ръчно.Вечер ми пада 3%
Всичко съм махнал ама използвам Nova . Никакъв шанс да го махна . Няма да се занимавам с техният окастрен лаунчер . Надали е от него . Поне не ми излиза в графата с приложения които точат .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#97

Аз не съм го деинсталирал Нова лаунчер,и на мен ми харесва, само зададох по подразбиране стоковия.Явно оптимизатора не може да спира фоновите процеси,когато се използва друг лаунчер и така разхода на батерията е по висок.Но може и да не е само от това,но аз направих промени и батерията сега е по добре,не знам до кога.
Цитирай
#98

(2020-05-07, 16:30:57)mitko.stefanov написа:  Не знам при вас как е батерията ама при мене при B190 е покъртително гадна . Дори при стенд бай вечер пада по 7-8% . Преди падаше 1-2% . Всичко е спряно вечерта . Спрял съм и автоматичните стартирания на приложенията . Блутът , wi-fi , мобилни ... всичко е спряно . Нищо не работи а батерията пада . Омръзна ми вече да правя фактори ресетове през 2-3 месеца от тия скапани ъпдейти . Може ли преди 2 месеца батерията да ме държи без проблем а сега 2 ъпдейта по-късно да е мазало .
Аз пробвах с/без AOD - не забелязвам видима разлика в батерията, честото палене на дисплея за да се проверят нотификации харчи пак. На .190 съм - последният период е 2d 14h standby с 3h 46min SOT и 2h разговори. Батерията си държи идеално. С 2 SIM карти съм - през нощта пада с 4% с всичко спряно. Доста от аповете ми са пуснати постоянно - месинджърите, мейлите имам и работен профил на телефона.
AOD се пуска между 9:30 и 22:30 и телефона го ползвам само на WiFi, data за този период е ползвана не повече от 30 мин и BT съм ползвал може би час сумарно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#99

Ето и моята батерия,телефона не го ползвам активно.Но през деня всичко е включено,без блутут            

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Значи такъв непокист да съм, чак сам не си вярвам Smile ако щете вярвайте ама изобщо не ми пука колко е държала преди, сега и утре тая батерия Smile голяма драма го правите. Всяка вечер го слагам на заряд без изобщо да ме засяга дали е на 3% или на 93% и го махам сутрин когато ми потрябва телефона. В рамките на деня може да го зареждам и 10 пъти, може и нито веднъж, но това не означвава че ако в 19:00 съм го свалил от заряд, няма пак да го включа преди да си легна.

Всичко възможно е включено, wi fi, мобилни, gps, вайбар, фейс и месинджер, блутут вързан през аудиото на колата, гледам тв, играя на игри, рова с в нета, снимам, пращам снимки по вайбар, говоря по тел и видео на вайбар, онлайн радио слушам и още куп други щуротии за които не се сещам.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)