Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P30/P30 Pro

Да джеси555 е
Цитирай
Аксесоари

(2020-05-25, 13:11:45)felipe написа:  По-вероятно е да е джеси555Smile Smile Smile
Cool  Ще го издирваме ли?  Tongue

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

? Няма смисъл

Сега търся в телефона из настройките, въпросния профил, но нищо не намирам. Иначе телефона е перфектен-батерия, камера и т.н.
Цитирай

(2020-05-25, 13:20:30)Светослав написа:  ? Няма смисъл

Сега търся в телефона из настройките, въпросния профил, но нищо не намирам. Иначе телефона е перфектен-батерия, камера и т.н.
Може да провериш в Support, дали съвпада датата на изтичането на гаранцията ти с датата на покупка.     

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Колеги с Huawei p30 pro съм!!! Погледнете батерията ми до момента предоложение, че всеки ден ползвам телефона по един и същи начин , но днес батерията ме учуди
Ето и резултата към момента!!!
Други дни на 50% съм имал 3-4часа екран [Изображение: 53eac5f8c3ce1b8903a5276e86f96784.jpg][Изображение: 81fbd84ec75394963be8628ef9551d9b.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От 3-4 дни батерията ми пада сравнително бързо. Понеже съм сравнително нов с амдроид кое трябва да кача за съвет кое я яде толкова?

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай

Какво означава сравнително бързо?
Цитирай

(2020-05-26, 20:06:02)Светослав написа:  Какво означава сравнително бързо?
3 процента 10 минути фейсбоок 2-4% 10 минути клипче в тубата.

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай

На мен ми се струва нормално.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Може на мен така да ми се струва. 
Батерия

iPhone 4-4s, iPhone 5, iPhone 7Samsung Galaxy Note 9
Huawei P30 PRO Aurora
Цитирай

(2020-05-26, 20:06:02)Светослав написа:  Какво означава сравнително бързо?
Какво стана колега, видя ли дали съвпада края на гаранцията с датата на покупка.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Не разбрах къде точно да вляза в менюто!
Цитирай

(2020-05-27, 04:54:17)Светослав написа:  Не разбрах къде точно да вляза в менюто!
През приложението Поддръжка-Предимства короната и го отваряш .Там е гаранциятя    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Защо не мога да намеря тази поддръжка? В настройки ли влизам?
Цитирай

Преди беше Hi Care но го преименуваха    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

(2020-05-27, 06:59:16)Светослав написа:  Защо не мога да намеря тази поддръжка? В настройки ли влизам?
Погледни в папка инструменти

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Трябва да си ъпдетваш Хуавейските приложения през Apr Galeery от тук    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Пише гаранция до 24 05 2020 Но пък аз утре ще си взема гаранцията от Теленор, защото като взема телефона, системата им заби, всичко ставаше много бавно,и се разбрахме да мина да я взема.

2022 извинявам се!
Цитирай

От както съм купил телефона преди 15 месеца, реших да тествам батерията, да видя колко часа екран ще направи. Ползвах над 3 дена, 2 та по натоварено и ето, мобилните са включени през целия ден по 18 часа. WiFi в къщи при нужда, Youtube, браузер, ъпдейти. Автоматична яркост на екрана, тъмни теми, прстене на енергия НЕ, само икономия на данни. Справя се отлично.            

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Много зависи, дали е двусимов, и дали пътуваш доста.
Цитирай

Двусимов е,пътувам през 3 дена но на къси разстояния.Иначе телефона не го ползвам активно,малко разговори,youtebe,снимки.Повече стенбай,по 1 час екран на ден и изкарвам около 5 дена и зареждам при спад най много 30-40%.Това беше само експеримент.Преди играех игри доста но вече не,и не ползвам фейсбук.Но ми прави впечатление че гугъл сървисис да има най много 7% в случая 2,8%консумация,докато при други марки има и по 20% и на горе.
Цитирай

Аз пътувам всеки ден, по доста места където е слаб или се губи обхвата. Нета ми е пуснат нон стоп, и при умерено ползване, докарвам 2 дена. Но при повече ръчкане, ми остава 40-50% батерия, с която ми е трудно да изкарам следващия ден, и съответно го зареждам.
Цитирай

Така, това е което последно постигнах:

.jpg battery.jpg Размер: 47.84 KB  Сваляния: 105


Сега се чудя, ако включа Ultra Power Saving-а, дали няма да постигна по-добро време?
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • Dodcha
Цитирай

не го поствай това във форума на самсунг,че ще хвърчат ексиноси през прозорците и ще закрият секцията...и аз за пръв от много време Изобщо да не мисля за батерия през деня.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dodcha за това мнение:
  • emzo, Musakata
Цитирай

(2020-07-17, 22:32:10)imthedevil написа:  Така, това е което последно постигнах:



Сега се чудя, ако включа Ultra Power Saving-а, дали няма да постигна по-добро време?
Аз без да включвам енергоспестяващ режим го постигнах,с 3 дена и 20 часа от последното зареждане.Някой казват че за 1 година батерията се скапва.Няма приложение което да ми покаже Battery Health ,Accu battery покарва 361%,нещо не мога да му разбера.
[Изображение: Screenshot-20200718-065059-com-digibites...attery.jpg]

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)