Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Драскотини на гърба????
#1
Question 

Здравейте, от както съм го взел е със кейс и протектор и днес забелязах странни драскотини като точици по целия гръб. Някои може ли да ми обясни как са станали, не е изпускан. Много ме е яд!


Кейс: Samsung Alcantara Blue
Плотектор: Найлонка

П.С. Много добре се сещам как преди около 1 2 години четах някъде тука за същия проблем на друг самсунг тел

П.С. 2 И по ъглите по боята има микро точици по 1 или 2

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизане на прах и частици между гърба на телефона и кейса. Няма какво друго...

Изпратено от моят Sony Hotspur XZ2
Цитирай
#3

Кейсовете колкото помагат, толкова е вредят. Както каза колегата, влиза прах и мини абразивни прашинки.
Ежедневното подмятане на телефона, кара тези прашинки да се местят и правят неща, които и Jerry не може да пресъздаде на тестовете.
Поне веднъж в седмицата трябва да се почиства с микрофибърна кърпа, както телефона така и кейса отвътре.
Цитирай
#4

Телефона през 1 ден се изкарва от кейса, също така постоянно като се къпя гледам Twitch и се мокри и се налага да го махам от кейса щото кейса става като мокър килим щото тои си е като килим. Чакам го да изсъхне и пак го слагам на телефона. През другото време е на меко място винаги.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Ами при теб проблемът е по-скоро че постоянно го махаш и го слагаш в кейса. Пробвай с препарат за стъкла дали ще се махнат тия точки. Може да не са перманентни.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#6

Усещат се като мина с пръст през тях + това работя във производствотопл където има много стружки....

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)