Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Привет.
Извинявам предварително ако има писано по темата.
Питането ми е: има ли приложение или опция във вайбър, която да ме показва винаги онлайн.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

има опция в Настройки - Поверителност, която показва или не показва дали потребителят е онлайн. (share online status)
За постоянно показване Online вероятно се изисква устройство, което е постоянно online, което вече си зависи от настройките на телефона за приспиване на приложения, които не се ползват.
В някои операционни системи (базирани на андроид, разбира се) има опция за ръчен контрол за Автостартиране на приложението, Заключване в паметта, спиране на ограниченията за пестене на батерията и т.н, което би задържало някое приложение будно постоянно и съответно показващо се постоянно на линия.
Друг е въпроса какво разработчиците на Вайбър разбират под online?
може да е само работеща на заден план услуга за Push известяване и при получаване на съобщения да пуска цялото приложение.
Може да е само при буден телефон, светнат екран и да не работи в режим deep sleep.

Преди имаше опция за показване на икона в статусбара когато вайбър работи на заден план, но май я махнаха в последно време.

Според мен, за да се получи отговор на въпроса трябва да се уточни за каква цел се изисква да е онлайн постоянно вайбъра или да се показва онлайн
Цитирай
#3

Мисля,че колегата/колежката има пред вид другия абонат,да вижда че той е он-лайн нон стоп,а в същност телефона му да е изключен(или вайбъра да е спрян и т.н.) Smile П.С. - Иконата за работа на заден план (слушалка),още си е актуална,но иска включване от настройките.
Цитирай
#4

Затова поисках уточнение.
Най-лесно е да се инсталира програмата и на компютър и да стои включен този компютър
Цитирай
#5

(2019-03-28, 11:15:30)vertexe написа:  Мисля,че колегата/колежката има пред вид другия абонат,да вижда че той е он-лайн нон стоп,а в същност телефона му  да е изключен(или вайбъра да е спрян и т.н.) Smile П.С. - Иконата за работа на заден план (слушалка),още си е актуална,но иска включване от настройките.

Точно да това е идеята.
А какво ще рече:
 "-Иконата за работа на заден план (слушалка),още си е актуална,но иска включване от настройките.-"
Цитирай
#6

Горе,в ляво на екрана,има символ "слушалка".Показва,че вайбър продължава да работи(дори да не си в момента в приложението).Напомня ти,че си он-лайн.По подразбиране не е включена,влизаш в настройки и включваш чекчето.
Цитирай
#7

Имам малко различен въпрос за което се извинявам но още не съм намерил решение никъде.Когато съм добавил контакт към гугъл акаунта от вайбър като набирам или ме търси върпосния контакт излиза цяла снимка от профила във вайбър а на останалите ми контакти не(излиза си стандартния прозорец за разговор).Мога ли някак на всички контакти които имам и имат вайбър да излиза снимката им от профила?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)