Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

Аз след няколко неуспешни опита съм от 2 седмици без протектор.... И се чудя да търся ли.... Пробвах и тези магнитните 360..но са тежки и неудобни. Ако някой има разумно предложение да даде линк. Модела е P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

След неуспешен опит с прехваления nilkin 3d (останаха финни мехурчета по ръба и тук там),си взех от тези с лепилото и УВ лампата. Прилепна много добре,пръстовия отпечатък работи без проблеми и не мръднал вече 8 месеца.
Цитирай

Аз ползвам това https://wowfixit.bg

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

E то това само за надрасквания пази, като ТПУ-то.
Цитирай

Не е п30 про, но ми попадна един мейт20про с перфектно залепен протектор. За първи път виждам идеално залепен протектор на извит екран.

Нямам идея за марка.

[Изображение: IMG-0b175a55e45fa6848d11fe1b7776367e-V.jpg] [Изображение: IMG-33855dcf557cfe9ec153c3c836eab899-V.jpg] [Изображение: IMG-85a77f40c0c9ef172754362e8924bc36-V.jpg] [Изображение: IMG-ca6cef6a4bcd5504fb81c60dee46a19f-V.jpg]

Че и пръстовия лови отлично.
Цитирай

На Нилкин извитите пасваха перфектно, но се уморих да го повтарям вече... За съжаление са крехки, като черупки на яйца.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Този на снимките е фул глу. Нилкина е с лепило по краищата 3д цп+ макс
Цитирай

Тъй, питанка - про-то има протектор на екрана (така го бях купил навремето). Въпросът е, ако му купя този калъф дали ще има някакъв проблем с протектора (страх ме е да не го отлепи), че настоящия калъф нещо не ми харесва особено?
Цитирай

Защо си мислиш, че може да се отлепи протектора от кейса? От край до край ли е протектора? Аз на моя п30 про имам обикновен протектор и не е до край от никоя страна(точно като на снимките по-горе е ) та и на задния капак имам и там не е изцяло.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

С оригиналния протектор не би трябвало да има проблеми. Но със стъклени, ще има. Имам го същия и е трудно да му намеря протектор, който да не се повдига.
P.S Повдига го не само отстрани, но и отгоре и отдолу
Цитирай

Протектора ако е от край до край,се повдига,дори и на прав екран,за това за напред все такива ще търся,и да не са от тези с черната лента.Най добре е да се избере гърба на место,в магазин,за да се види да не опира в протектора,иначе се отлепя.
Цитирай

Тъй, ами...протектора покрива почти целия дисплей, по контура си има черен кант и е стъклен. И няма и с какво да го снимам, че да покажа (то па и да имах, кой знае какво щеше да се види на снимката).
Цитирай

Отскоро съм с телефона и съм съм много доволен, но искам да го опазя. Подариха ми uv screen protector, от тези които се слага лепило върху дисплея, още не съм го пробвал.
Все пак искам да си поръчам хубав безцветен по възможност от родния пазар, ако не ebay de, Amazon de нещо, което да дойде до седмица-две.
Отделно се чудя и за безжично зарядно, въпреки, че той за половин час така хубаво се зарежда, не знам дали ще ползвам, но например някое прилично, не много скъпо..
Та какво бихте препоръчали?


Благодаря предварително!

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Погледни тук

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)