Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro
#51

(2019-05-05, 17:14:33)Zhoro написа:  Колега,
тази карта как може да се чете извън телефона? Може ли да се чете от компютър? т.е. има ли прходници?
Има,по спомен 30 паунда от ибей.
   

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-05-05, 17:14:33)Zhoro написа:  Колега,
тази карта как може да се чете извън телефона? Може ли да се чете от компютър? т.е. има ли прходници?

Става с адаптер
https://www.aliexpress.com/item/Huawei-N...st=ae803_4

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#53

Значи....изкупих на ибея протекторите Smile
До тук нито един не става от 6 вида,то това е всичко което има налично в Англия.Всичко се отлепя по края или е много малко.
В петък идвам в България,ако някой е попаднал на нещо,ще съм му благодарен да сподели.

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#54
Thumbs Down 

(2019-05-08, 23:24:37)Linkestis написа:  Значи....изкупих на ибея протекторите Smile
До тук нито един не става от 6 вида,то това е всичко което има налично в Англия.Всичко се отлепя по края или е много малко.
В петък идвам в България,ако някой е попаднал на нещо,ще съм му благодарен да сподели.

В теленор ми предложиха 3д стъклен извит протектор за 40лв,те го лепят и дават гаранция

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Linkestis
Цитирай
#55

Аз съм поръчал от амазон няколко протектора, кейс и калъф.
Вече втори ден фолиото се държи добре, че стъклените много бързо се отлепват..
Също съм защитил и камерите с протектор, пак от амазон.


Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Някакъв протектор (стъклен) за P30 ??

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#57

Да препоръчате фолио от алито, което да пасва на целият екран?
В момента съм със стъклен (Взет от CaseLand ) и държи добре, но...от единият ъгъл започва да се отлепя , а чувам добри коментари за фолията Smile

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#58

Аз съм доволен от този https://www.amazon.de/dp/B07PW934G8/ref=...1CbM7E8DJT

Предполагам го има и във алито.

Лесно се слага
https://youtu.be/S0fyTaqh8Ko



Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Най-сетне пристигнаха и моите неща, нямам търпение да ги сложа. Smile

[Изображение: 26485263_m.jpg]
Цитирай
#60

Много хубави, колега. Пусни снимки като ги поставиш. От къде ги взе и на каква цена /ако не е тайна/?

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на blitz0 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#61

(2019-05-10, 21:26:44)blitz0 написа:  Много хубави, колега. Пусни снимки като ги поставиш. От къде ги взе и на каква цена /ако не е тайна/?

Е как по кутията разбра колко са хубави? Smile на мен само като ми го показаха в теленор и ги попитах как ме виждат да си сложа на телефона тая грозотия... Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • jmelche
Цитирай
#62

Sokolchev цял интернет знае какъв си паралия и че ползваш телефона без кейс и протектор, но трябва ли да го пишеш във всяка тема?
[-] 4 потребители изказват благодарност на russy за това мнение:
  • Denko, extremee13, mona, nowhere
Цитирай
#63

(2019-05-11, 06:57:29)russy написа:  Sokolchev цял интернет знае какъв си паралия и че ползваш телефона без кейс и протектор, но трябва ли да го пишеш във всяка тема?
Когато ме дразни нещо ЩЕ пиша, форума е затова, на глупаво изказване "много е хубаво" на снимка... Аз поне чета, щото има друг пич който пък каза че е изкупил всичко от алито което се предлага и нищо не било читаво, та се питам времето и дребните пари дали не надвишиха цената на аксесоарите които се предлагат в нашите оператори, лепят ги те и дават гаранция за това Wink

Хората в теленор са измислили пълна застраховка, нещо като каско за кола по 17лв на месец и покрива абсолютно всичко, счупване, давене, кражба и всичко което се сетиш, имаш самоучатие от 175лв и ти дават чисто нов телефон

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#64

Той телефона е хлъзгав като риба,не може да се ползва без кейс,макар да се нарушава вида му така Yikes Аз поръчах един скин от easyskinz
https://easyskinz.com/collections/huawei...skin-black
като дойде ще видя как ще е с него.Дано не се хлъзга пак...
Цитирай
#65

(2019-05-11, 07:54:19)Sokolchev написа:  Когато ме дразни нещо ЩЕ пиша, форума е затова, на глупаво изказване "много е хубаво" на снимка... Аз поне чета, щото има друг пич който пък каза че е изкупил всичко от алито което се предлага и нищо не било читаво, та се питам времето и дребните пари дали не надвишиха цената на аксесоарите които се предлагат в нашите оператори, лепят ги те и дават гаранция за това Wink

Хората в теленор са измислили пълна застраховка, нещо като каско за кола по 17лв на месец и покрива абсолютно всичко, счупване, давене, кражба и всичко което се сетиш, имаш самоучатие от 175лв и ти дават чисто нов телефон

Аз го застраховах на момента( за 17лв), първата застраховка е безплатна. И можеш да я спреш когато си поискаш - без договор е

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#66

@Sokolchev, не е въпроса в застраховките, а в това, че хората искат да си ползват телефоните без драскотини, ти като го съсипеш така, и като знаеш, че има толкова драскотини, ти вече не си толкова радостен, че имаш нов телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#67

(2019-05-11, 08:20:35)hazART написа:  @Sokolchev, не е въпроса в застраховките, а в това, че хората искат да си ползват телефоните без драскотини, ти като го съсипеш така, и като знаеш, че има толкова драскотини, ти вече не си толкова радостен, че имаш нов телефон.

Мога да ти покажа телефоните ми и предвид дейноста ми на работа и това че не съм от тези които да пазя чак толкова, съм убеден че имам по незабележими драскотини от тези които сменят кейсовете по 3 пъти на ден докато уцелят правилния Smile

(2019-05-11, 08:09:23)felipe написа:  Той телефона е хлъзгав като риба,не може да се ползва без кейс,макар да се нарушава вида му така Yikes Аз поръчах един скин от easyskinz
https://easyskinz.com/collections/huawei...skin-black
като дойде ще видя как ще е с него.Дано не се хлъзга пак...
С потни ръце не се хлъзга Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#68

(2019-05-11, 08:09:23)felipe написа:  Той телефона е хлъзгав като риба,не може да се ползва без кейс,макар да се нарушава вида му така Yikes Аз поръчах един скин от easyskinz
https://easyskinz.com/collections/huawei...skin-black
като дойде ще видя как ще е с него.Дано не се хлъзга пак...
Що не каза, имам един като моя, щеше да ти го дам за тия пари.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#69

@blitz0 Сложих ги ще направя и снимки. Иначе ги взех от амазон.

Соколчев, разбира се от снимката, че са хубави, защото са Spigen, но ти не ползваш и затова не си запознат с марките. Това обаче не те спира да се изказваш неподготвен. А, да, престани да си избиваш комплексите навсякъде, моля те, било те дразнило, много добре, само че тук обсъждаме аксесоари, а не си избиваме комплексите. Като си такъв комплексар си пусни тема в общите приказки и си избивай комплексите на воля. Никой не е длъжен, да ти чете комплексарските изблици, същия си като веганите и педалите. И те така, никой не ги закача, че са вегани и педали, ама само вдигат пушек навсякъде. Никой не ти казва как да си носиш телефона, ама във всяка тема, независимо за аксесоари, телефони, бъгове и т.н. се изсираш ТИ как си носиш телефона, и на всичкото отгоре обясняваш как другите си ги опаковаме, робуваме им, слугуваме им, едва ли не сме бедняци, че си пазим нещата и тем подобни глупости, дебре запри се? Сигурен съм че целия андроид форум разбра, че Соколчев е паралия и си носи телефоните без кейс и протектор, тъй че може вече да не го споменаваш. Дреме му на некой на пацата как си носиш телефона.
[-] 6 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • alexbg67, bobby_0923, Denko, INfanTRY, mona, russy
Цитирай
#70

(2019-05-11, 10:40:31)nowhere написа:  @blitz0 Сложих ги ще направя и снимки. Иначе ги взех от амазон.

Соколчев, разбира се от снимката, че са хубави, защото са Spigen, но ти не ползваш и затова не си запознат с марките. Това обаче не те спира да се изказваш неподготвен. А, да, престани да си избиваш комплексите навсякъде, моля те, било те дразнило, много добре, само че тук обсъждаме аксесоари, а не си избиваме комплексите. Като си такъв комплексар си пусни тема в общите приказки и си избивай комплексите на воля. Никой не е длъжен, да ти чете комплексарските изблици, същия си като веганите и педалите. И те така, никой не ги закача, че са вегани и педали, ама само вдигат пушек навсякъде. Никой не ти казва как да си носиш телефона, ама във всяка тема, независимо за аксесоари, телефони, бъгове и т.н. се изсираш ТИ как си носиш телефона, и на всичкото отгоре обясняваш как другите си ги опаковаме, робуваме им, слугуваме им, едва ли не сме бедняци, че си пазим нещата и тем подобни глупости, дебре запри се? Сигурен съм че целия андроид форум разбра, че Соколчев е паралия и си носи телефоните без кейс и протектор, тъй че може вече да не го споменаваш. Дреме му на некой на пацата как си носиш телефона.

Подминавай ми постовете като не ти се чете Smile много добре знам коя марка каква и все тая дали е спиген, хуен или нещо друго, то и ферари се знае че е марка докато не изакаха някво подобие на комби Wink

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#71

Къде сме тръгнали да сравняваме Ferrari, като не може да го имате или и на него ще намираме кусури, айде стига с глупостите. То тук и гроздето не е кисело, защото това е мечта, и всякакъв хейт е излишен. Както каза Бойко Борисов, дори и Бог да дойде и за него ще измислим нещо, и няма да сме доволни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#72

О хайде без да цитираме такива екземпляри

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladi1 за това мнение:
  • bobby_0923, martoo
Цитирай
#73

Закупих 2 оригинални кейса от dice. Взех си жълт и син. Пасват супер. Хем са грапави, хем са гладки. Много са интересни и удобни. Цената им е по 25лв... 
От тях си взех и стъклен протектор и преходник type C към 3.5мм за да мога да си ползвам AUXa
Цитирай
#74

Дойдоха ми слушалките от али-то, много добре звучат с дълбоки баси
https://www.aliexpress.com/item/32950715...7f3a98a394

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#75

Здравейте,

Бихте ли могли да ми препоръчате читав протектор за екрана от български търговец, може и от ОЛХ.

Благодаря предварително.

Xiaomi Mi Max
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)