Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

(2019-05-16, 11:12:20)vovalinder написа:  Имал си фабрично фолио на П30 Про, така ли?

Да,въпреки че продавача каза че няма,аз също не съм го видял колкото и странно да звучи Smile

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, имам п 30 и фабрично протектор отпред ме дразни. Ако го махна ще имам ли проблем. В смисъл някой махаш ли е на неговия. Ще останат ли следи от лепило или не. Благодаря ви.
Цитирай

Няма да имаш проблеми, това е фолио.
Цитирай

Благодаря. А стъклото като на про версията ли е. Дали ще се драска лесно. Аз до сега съм бил със Самсунг S серията и никога не съм слагал протектор, но и стъклото никога не е било надраскано. Дали на п 30 ще така...?
Цитирай

Кой може да каже дали ще се драска, аз съм с про версията и си сложих едно стъкло за всеки случай, че дисплея струвал колкото половината апарат.
Цитирай

На мен ми сложиха извит протектор в Теленор. Обаче ми се струва , че с него не лови пръстовия отпечатък както трябва?!
Възможно ли е?
Цитирай

Възможно е да има леко отклонение. Моя си е с телефона и ме дразни. Оставя много следи.. Пръсти.
Мился да го махна. Само стъклото да не излезе тояга, че никъде не казват какво е.
Цитирай

(2019-05-28, 09:54:21)topalov212 написа:  Възможно е да има леко отклонение. Моя си е с телефона и ме дразни. Оставя много следи.. Пръсти.
Мился да го махна. Само стъклото да не излезе тояга, че никъде не казват какво е.
Защото преди да ми сложат протектора стоях 2 дена без, но тогава поне от 2рия път ми хващаше отпечатъка. А сега, от 4тия , че даже 5тия път ... Big Grin 
Малко е дразнещо. От магазина ми казаха "Смени пръста", е смених пръста , ама пак е същото.
Цитирай

Роска, пишете и с кой модел сте, че и чистата 30ка има лееека извивка.
Цитирай

(2019-05-28, 10:36:29)vovalinder написа:  Роска, пишете и с кой модел сте, че и чистата 30ка има лееека извивка.

P30 pro.  Big Grin
Цитирай

Предполагам, че протектора ти е с лепило само по краищата, това означава, че в средата има минимално разстояние между протектора и дисплея, и от там проблема, аз съм сложил стъклен протектор който е с течно лепило и изпичане с УВ лампа и нямам проблем с пръстовия отпечатък, купих го за 20лв, споделил съм линк към обявата.
Цитирай

А ако махна фабричното фолио на п30 дали ще има следи по екрана?
Цитирай

Което и фолио или стъкло да махнете, не би трябвало да има проблем. Махал съм стъклен протектор с въпросното течно лепило изпечено, и никакъв проблем.
Цитирай

Случайно някой да е слагал стъклен протектор от Теленор на P30 ( не Про) ? Каква е цената , залепва ли добре , гаранция има ли и дали прави проблеми при използването на пръстовия ?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Аз мислех да слагам, ама се отказах... базовото фолио ми се струва добре, а и ако сложа протектор ще ми одебели телефона. Вече всеки си предценява Smile
Цитирай

Аз въпречи че съм най големия противник на тия протектори, калъфи и всякви глупости, реших да пробвам стъкления извит за про30 от 40лв който се предлага, вече съм на милион процента сигурен, че втори път подобна гавра няма да си направа, едвам го издържах месец на телефона, кой кво иска да ми говори, ръбовете ако ще 0,0001 микрон да са, аз ги усещам и ми беше некомфортно, да не говорим че беше като огледало на светлината, и пръстовия трябваше по 10 пъти да го натискам зада отключи, изхвърлих го най демонстративно в коша на теленор тоя протектор, лепилото се маха лесно. Повече излишни боклуци по телефон, никога!

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-05-30, 07:55:54)Sokolchev написа:  Аз въпречи че съм най големия противник на тия протектори, калъфи и всякви глупости, реших да пробвам стъкления извит за про30 от 40лв който се предлага, вече съм на милион процента сигурен, че втори път подобна гавра няма да си направа, едвам го издържах месец на телефона, кой кво иска да ми говори, ръбовете ако ще 0,0001 микрон да са, аз ги усещам и ми беше некомфортно, да не говорим че беше като огледало на светлината, и пръстовия трябваше по 10 пъти да го натискам зада отключи, изхвърлих го най демонстративно в коша на теленор тоя протектор, лепилото се маха лесно. Повече излишни боклуци по телефон, никога!

Аз съм със същия, наистина е ужасен. Нямам търпение да намеря някакъв др вариант и да го изхвърля тоя ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Роско за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай

Всеки последни четвъртък и петък от месеца, т.е. днес или утре, на ул. Леге 6 в София поставят безплатни протектори за определени модели на Хуауей, П30 Про го има, така, че ако искате...
Цитирай

Софиянци да налазват, останалите да пасат трева Big Grin
Цитирай

За какво са тея протектори, като не пазят почти нищо. Нали уж щом е висок клас модел би трябвало стъклото да е качествено и да не се драска лесно.. А ако падне лошо телефона на земята.... Надали протектор ще спаси...
Цитирай

Ами вземете си на Spigen, тия в Теленор по 40лв са същите като за 2лв от АлиЕкспрес.
Цитирай

(2019-05-30, 20:16:21)nowhere написа:  Ами вземете си на Spigen, тия в Теленор по 40лв са същите като за 2лв от АлиЕкспрес.

За тоя шниген, плащаш марката само, то пък и една марка де Wink а като гледам и него го взимате от али, та не е по различно, няма нещо което да се слага допълнително и да не дава разлика от естествения дисплей, разликата е че аз не съм от хората (котка по гръб не пада) напротив, пада си и то доста лошо

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Аз от Амазон ги взимам от официалния им магазин. Е разбира се, че дава разлика от естествения дисплей, нормално е. Но е много качествено, тънко и с олеофобно покритие. Който ползва за мен това е, хайде да не е най-доброто стъкло, но едно от най-добрите. И не, не плащаш марката специално тук, защото от алитп съм си купувал десетки протектори и разлика има и то голяма.
Цитирай

Оригиналния на п30 добър ли е или да го махам. Дали стъклото отговаря поне на Gorila glass 5 или е някое което ще се дразка лесно.
Цитирай

Здравейте. Какво мислите за поставките за кола с магнит? Мен малко ме е шубе, но много нашумяха нещо.. ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)