Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

https://www.olx.bg/ad/3d-uv-staklen-prot...7ESim.html
Сложено преди месец, не е мръднало.
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • achodemo, extremee13
Цитирай
Аксесоари

(2019-06-12, 10:24:38)extremee13 написа:  Не ме разбра Smile  Колкото и да е добър този протектор след време ще се отлепва...

Sent from my Huawei P30 Pro

Може и така да е, аз самия не го изтърпях да го чакам да се разлепи сам Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-04-19, 17:32:22)Arkadietz написа:  Nillkin-а не ми хареса.. имаше един гаден квадрат отгоре в дясно.
[Изображение: Nillkin-Case-sux.jpg]


Колеги, малко извън темата, но някой може ли да ми каже какво има зад дисплея вдясно от камерата? Този кейс, който колегата е взел явно точно заради това има изрязано там, но не мога да разбера какво е. Вижда се само на пряка слънчева светлина с изключен дисплей.

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай

Сензора за близост е там.
Цитирай

(2019-06-14, 14:30:27)felipe написа:  Сензора за близост е там.

Благодаря колега. И аз така предполагах, но незнайно защо не намерих информация в интернет.

Сега по темата. Правя основен ремонт вкъщи и променяме доста облика на хола. Продавам си десктопа и като го разкарам ще взема някакъв лаптоп, но дотогава ми трябва все нещо за елементарно браузване и писане.
Пуснах Easy Projection-а и за щастие ми намери телевизора веднага. Изглежда супер и смятам, че ще ми свърши работа, но ми трябват мишка и клавиатура. И тук е проблема...
Какви точно трябва да бъдат за да работят съвместно с телефона едновременно ? Някой ползва ли тази екстра въобще и може ли да ми препоръча периферия ?

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай

Принципно изкарва едно съобщение, че е препоръчително да изключиш блутута.

За евтин вараинт се сещам един OTG хъб и да ползваш стандартни жични/безжични usb клавиатура и мишка, но не съм го тествал.
Цитирай

Здравейте на всички!
Някой може ли да сподели впечатления и да препоръча малък и компактен статив?

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на deyansky за това мнение:
  • Alfa romeo
Цитирай

(2019-06-18, 22:20:23)deyansky написа:  Здравейте на всички!
Някой може ли да сподели впечатления и да препоръча малък и компактен статив?
Малък и компактен, поръчах този
https://www.olx.bg/ad/selfi-stik-tripod-...7QsK4.html
Изключително лек, най малкия полъх на вятара го клати яко. Ако наклониш телефона е невъзможно да остане статива прав, всичко се накланя и аха ще падне всеки момент. Принудих се да взема само щипката която държи телефона със съответната резба на нея и я ползвам на статива за фотоапарата а именно този
https://m.emag.bg/teleskopichen-foto-sta...DDV93VBBM/
Лек, стабилен и удобен.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на duhh за това мнение:
  • deyansky
Цитирай

Здравейте,

Бих искал да попитам собствениците на Р30, закупили телефона от България, дали всички имате в комплекта прозрачен силиконов кейс ?
Днес си взех от БГ (от ИТ компания, лепенката пишеше Поликомп дистрибутор) и към телефона нямаше такъв кейс , само протектор на дисплея.

Поздрави !
Цитирай

Не, няма кейсове за нашият регион.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-06-20, 19:07:25)Paz написа:  Здравейте,

Бих искал да попитам собствениците на Р30, закупили телефона от България, дали всички имате в комплекта прозрачен силиконов кейс ?
Днес си взех от БГ (от ИТ компания, лепенката пишеше Поликомп дистрибутор) и към телефона нямаше такъв кейс , само протектор на дисплея.

Поздрави !
И при мене нямаше силиконов кейс . Само протектор на екрана . От Теленор е взет телефона .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2019-06-20, 19:09:43)mitko.stefanov написа:  И при мене нямаше силиконов кейс . Само протектор на екрана . От Теленор е взет телефона .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
А промоцията с тонколонката, хвана ли ? Smile Angel
Цитирай

(2019-06-20, 19:15:20)Paz написа:  А промоцията с тонколонката, хвана ли ? Smile Angel
Не ... Точно това коментирах под поста на Хуавей , че е несправедливо хора като мене където си взеха телефона 3 дни след премиерата да не им подарят нищо а 2 месеца по-късно да раздават колонки , гривни и т.н. . Ще ми се да бяха направили като Самсунг/Oneplus и да подарят по някои блутут слишалки или нещо подобно !

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Те в белите държави подаряваха Huawei Watch GT с всеки П30 или П30 Про, така че няма какво да коментираме.
Цитирай

Я виж цената в белите държави и цената в БГ. Тук струваше точно без цената на часовника.
Цитирай

Моля ти се не ми ги говори тия, цените са 1:1. Да не говорим, че определени сайтове, например Амазон Испания и МедиаМаркт Испания освен часовника даваха 100€ птстъпка за П30 и 150€ за П30 Про и можеше да се вземе П30 Про 8ГБ (а не 6ГБ като в БГ) 128ГБ + часовника от 900€ на 750€. Аз например взех точно от МедиаМаркт Испания П30 + часовник за 650€, в моментасамо телефона в България е толкова пари, а аз го взех преди почти 3 месеца, да бъдем точни на 10 Април. Така че много си се объркал за цените.
Да, сега са по-скъпи отколкото в България, но в момента на промоцията бяха супер изгодни, а за богатия българин йок.

[Изображение: 26968168_m.jpg]
Цитирай

В деня след премиерата цената на п30 про, беше с 300лв в Теленор, Виваком, Технополис, под тази в медиамаркт Германия, където беше с часовник.
Цитирай

Еми не знам, аз ти показвам доказателства, че беше по-евтин заедно с часовника, отколкото тук само телефона.
Цитирай

Здравейте. От скоро съм с P30 и търсих мнения и препоръки за защита за задния капак на телефона, но нищо не намирам. Може ли колегите, които ползват телефона от по-дълго време и нямат никакви протектори или калъфи, които да предпазват задния капак на телефона, да споделят мнения колко е издържлив, имат ли вече драскотини и нужно ли е поставяне на някакъв протектор?

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Аз съм с pro-то, хвърлям го, плъзгам го, два пъти пада на обществен теракот и е като нов

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Взимай калъвче, защото се драскат гърбовете, не са толкова устойчиви на драскотини, аз съм си взел един на Nillkin, мога да кажа че за сега ми върши работа. 
С п30 съм.
Цитирай

Драска се, всички се драскат, няма как, аз лепя някакво фолио не го слагам в кейс, губи му се красотата.
Цитирай

Замислям за някакво фолио, защото и аз не харесвам да го правя на "тухла".
Разглеждам тези в "aliexpress" за задния панел:

https://www.aliexpress.com/item/10D-Fron...b201603_52

Но не държа да е от там, ако има нещо подобно в България, веднага бих си взел. Ще търся.

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Аз поръчвам или от Dbrand или от XtremeSkins, но цената е доста по-висока.
Цитирай

Привет на всички някои да е слагал или има мнение за новите стъкла които се лепят с лепило и УВ лампа за изпичане на лепилото . Стават ли лягат ли хубаво или имат недостатаци?

Huawei p30 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)