Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дъно на lg g5
#1

Здравейте! Някой продава ли работещо дъно за lg g5 моето го прецакаха при смяна на дисплей и сега ми е слаб сигнала. Не ми се маха телефона заради сигнала защото като цяло си ме кефи. Ако някой има идеи да пише.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

по-добре търси по сайтовете за обяви за телефон за части, тук ще ти е по-трудно.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#3

(2019-03-30, 10:38:59)ge6on написа:  по-добре търси по сайтовете за обяви за телефон за части, тук ще ти е по-трудно.
Търся обаме няма за части нито един или ако има е с вече продадено дъно ама се чудя дали да не направя ъпгрейд към s9

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

добре го мислиш, и аз май натам съм се запътил.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#5

(2019-03-31, 11:41:55)ge6on написа:  добре го мислиш, и аз май натам съм се запътил.
ами гледам паднаха горе долу цените ама още се чудя заради дисплея че не прочетох много хубави неща за него иначе е супер като цяло ми допада

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Какво за дисплея, аз не се сещам за проблеми с дисплеите на S9...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

(2019-03-31, 11:50:02)ivan_vylka написа:  Какво за дисплея, аз не се сещам за проблеми с дисплеите на S9...
ами тука във форума четох че се появявали сенки по дисплея много бързо в рамките на няколко месеца а пък аз вече имам уплах от тия сенки че и моя lg g5 ги има и го регулирам с приложение че е много дразнещо

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Аз съм със С9+ и за почти година употреба нямам никакви проблеми с дисплея. На Г5цата смених дисплея гаранционно и сега при по-продължителна употреба пак се появяват но за сега изчезват. Не смятам че Г5 си заслужава да се възстановява щом имаш проблем по-добре го смени с друг телефон.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • soldier81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)