Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

(2019-12-01, 12:41:33)Boby13 написа:  При мен 173 дойде през Актуализация, а не през HiCare  ? Няма да дойде при теб, защото е пач от 150 МБ, а 10 идва с повече от 4 ГБ !
Не съм сигурен че те разбрах защо чри мен нямя да дойде, но значи да тегля тая от HiCare
Цитирай
Аксесоари

Колко е като обем 4 ГБ ?
Цитирай

(2019-12-01, 12:41:33)Boby13 написа:  При мен 173 дойде през Актуализация, а не през HiCare  ? Няма да дойде при теб, защото е пач от 150 МБ, а 10 идва с повече от 4 ГБ !
Аз съм още със 168.
Цитирай

Аз също съм с 168

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

(2019-12-01, 11:31:55)Musakata написа:  Във Call Management навсякъде ли махнахте gentle notification?
Да, навсякъде съм махнал gentle notification. И навсякъде съм дал да се показват известията на заключен екран. И въпреки това - ту се показват, ту не се покзват. Както и да е. След малко ще му дръпна едно фактори ресет да го видя дали ще се оправи.
Между другото - какви са тия лоши отзиви за .173, за което спомена колега по-горе?
Цитирай

И при мен е 9.1.0.240, като до преди 2 дни получих 2 ъпдейта по над 4гб за да стигна до 9.1.0.240. Надявах се че са нещо като подготовка за 10,но уви.. Не идва нито от настройки, нито от HiCare. С P30 Pro съм закупен от Lebara UK

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай

Аз си инсталирах днес 10, но като че ли нещо не ме кефи визуално хахахха

HTC One V -> LG G2 32GB Black -> LG G4 H815 32GB Black leather -> Huawei P30 Pro 128GB Aurora
Цитирай

(2019-12-03, 11:54:53)alchnia написа:  И при мен е 9.1.0.240, като до преди 2 дни получих 2 ъпдейта по над 4гб за да стигна до 9.1.0.240. Надявах се че са нещо като подготовка за 10,но уви.. Не идва нито от настройки, нито от HiCare. С P30 Pro съм закупен от Lebara UK
колега аз съм на three mobile UK закупен от тях и същата работа седя на 9.1.0.240 с п30 съм изглежда сме забравени в uk
[-] 1 потребител изказва благодарност на razbiva4a8435 за това мнение:
  • alchnia
Цитирай

(2019-12-03, 17:02:59)oti_86 написа:  Аз си инсталирах днес 10, но като че ли нещо не ме кефи визуално хахахха
Да и на мен ми направи впечатление, че визуално е по-зле от 9. А падащото меню, още не мога да се отърва от усещането, че ползвам евтин телефон

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

(2019-12-03, 19:59:09)jivkojj написа:  Да и на мен ми направи впечатление, че визуално е по-зле от 9. А падащото меню, още не мога да се отърва от усещането, че ползвам евтин телефон

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитат:При всяка нова версия на Андроид се случва едно и също,всички чакаме кога ще дойде ъпдейта.Като дойде на някой му харесва на други не.Според мен 10 е по-добър и работи по гладко и бързо, батерията държи повече,а как изглезда е на заден план!
Цитирай

Лично аз намирам за доста добра десетката и като визия, като стабилност и удобство. Включвам и android 10 и Emui 10Нормално е да не се харесва на всеки. При всяка нова версия има и хубавите и не до там изпипани. Така е от kitkat та до днес..


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

И за мен във всякакъв аспект 10 е по-добра от 9, имайки предвид като Андроид, така и EMUI  ?
Цитирай

(2019-12-01, 18:03:12)kristo_b написа:  Да, навсякъде съм махнал gentle notification. И навсякъде съм дал да се показват известията на заключен екран. И въпреки това - ту се показват, ту не се покзват. Както и да е. След малко ще му дръпна едно фактори ресет да го видя дали ще се оправи.
Между другото - какви са тия лоши отзиви за .173, за което спомена колега по-горе?
Оправи ли се проблема с нотификациите след фактори ресет, да знам дали и аз да пробвам, че изчерпах всички други варианти, а не ми се чака ъпдейт който я оправи я не нещата.
Цитирай

Ами все още не съм правил фактори ресет поради липса на време. След такъв ресет ми трябват 2-3 часа да си оправя всичко (не връщам бекъпи), а напоследък времето все не стига. Smile
Между другото - не мисля, че ще се оправи с фактори ресет. След ъпдейта към 10-та направих такъв ресет през стоковото рекавъри и бъгчето си го има. И аз изчерпах идеи и варианти за оправяне, остана само ресета. С 9-та нямах проблеми, но пък не ми се връща. Като изключим това от 10-та съм си доволен.
Някъде в нета бях чел за поява на същия бъг след смяна на стоковата тема. След връщането й пича пише, че се оправили известията. Аз отначало нямах проблеми с известията - бъга се появи след смяна на стоковия тапет. Но дали е съвпадение или има връзка не знам. Просто по това време се появи проблема. Даже пробвах и няколко пакета икони, различни от стоковите. Но е много странно да има връзка между известията и смяната на теми и икони с различни от стоковите.
Цитирай

За да те успокоя и аз не винаги получавам известия, но все пак хората са написали че е тестова версия и е възможно да има бъгове

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-12-05, 06:29:21)kristo_b написа:  Ами все още не съм правил фактори ресет поради липса на време. След такъв ресет ми трябват 2-3 часа да си оправя всичко (не връщам бекъпи), а напоследък времето все не стига. Smile
Между другото - не мисля, че ще се оправи с фактори ресет. След ъпдейта към 10-та направих такъв ресет през стоковото рекавъри и бъгчето си го има. И аз изчерпах идеи и варианти за оправяне, остана само ресета. С 9-та нямах проблеми, но пък не ми се връща. Като изключим това от 10-та съм си доволен.
Някъде в нета бях чел за поява на същия бъг след смяна на стоковата тема. След връщането й пича пише, че се оправили известията. Аз отначало нямах проблеми с известията - бъга се появи след смяна на стоковия тапет. Но дали е съвпадение или има връзка не знам. Просто по това време се появи проблема. Даже пробвах и няколко пакета икони, различни от стоковите. Но е много странно да има връзка между известията и смяната на теми и икони с различни от стоковите.
Аз също мисля че проблема няма да се оправи с ресет, затова питах дали си правил и дали се е решил проблема. Иначе аз връщах стоковата тема, трих кеша на приложението, трих кеша на телефона, преинсталирах вайбър за всеки случай, поставях телефона в safe mode да видя дали има пречещо приложение и нито едно от тези неща не свърши работа. Първия път след всяко едно действие получавам известие и след 5 мин същата песен, разбирам след 40, 50 мин че някой ми е звънял
Цитирай

Странното е, че получавам без закъснение съобщения, както и съобщения за пропуснати повиквания на 10.Не съм правил хард ресет, с различна от стоковата тема съм, но и аз считам, че това не може да е причина за посочения проблем !
Цитирай

И аз нямам проблем с нотификациите, но му направих фактори ресет веднага след ъпдейта

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

И аз нямам проблеми с известията на 10 ката. Не съм правел фактори ресет.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

И аз си получавам всичко . Не съм правил фактори ресет !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

От Huawei казват, че ще получим цветния AOD с отделен ъпдейт в Q1 2020.

-> https://www.huaweicentral.com/emui-10-co...-2020/amp/


Smile

искам = мога
Цитирай

Както си и мислех, супер звучи.
Цитирай

Някакъв начин за изнасилено инсталиране на 10-ка?
Тук в Англия скоро няма да ни огрее официален ъпдейт Sad

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-12-22, 01:01:30)Linkestis написа:  Някакъв начин за изнасилено инсталиране на 10-ка?
Тук в Англия скоро няма да ни огрее официален ъпдейт Sad
Пробва ли през Hicare

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Linkestis
Цитирай

(2019-12-22, 08:00:16)TNTKZ написа:  Пробва ли през Hicare
За съжаление ...доста пъти,и не става.Писах и на съпорта.После почнах да се обаждам през ден,съжаляват но средата на другата година уж...щяло да бъде налично обновяването.Предполагам има някакви драми покраи отказа за 5G и Брекзит.

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)