Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Малко да раздвижва темата, очаква се средата на Април да започне бетата за emui 10.1 за P30 и P30 Pro, но по какъв начин ще я получим не се знае, понеже не ни позволяват да си инсталираме приложението им Huawei Beta, предполагам че през HiCare ще го получим, както получихме Ноември месец android 10. И да спомена че тази дата е за Китай, което означава че ние ще го получим можеби по към юни месец, хаха https://www.honorfacts.com/huawei-p30-an...pril-2020/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
Аксесоари

Huawei beta го имам на телефона, може би защото го имах и на 9.1 Smile
Цитирай

Имаш ли emui 10.1 като проект?
Цитирай

Начиии взеха на тримесечие да прескачат с пачовете. Скоро може да почнат и ОС ъпдейти да пускат само на високосна година. Слава богу, че 2020та е такава ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2020-03-31, 17:46:45)Slackwere12 написа:  Имаш ли emui 10.1 като проект?
Нямам и надали някой има ?
Цитирай

Здравейте, от днес и аз съм този телефон.
Може назад в темата да има отговор на въпроса, но мненията са прекалено много, за да ги изчета всичките.
Искам да ъпдейтна до андроид 10 и да го ресетна преди да го конфигурирам, но ми изписва, че вече съм с последна версия (9.1.0260).
Как мога да ъпдейтна ?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Инсталирай си на компютъра Hi Suite и свържи телефона и пробвай от там щом не ти излиза като ъпдeйт.Няма смисъл след това да го ресетниш.
Инсталирай си Hw Callrecorder ако нямаш от тук https://www.apkmirror.com/apk/huawei/rec...-download/ иначе после на 10 не може.Ако ти трябва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • prankmaster
Цитирай

И през Hi Suite нищо не открива...
Други предложения ?
Преди бях ползвал приложение Firmware finder, за стария ми Хонор и намираше ъпдейтите. Дали има подобно и за този ?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Пичове,

Сори за тъпия въпрос, но откатко пристигнаха ъпдейти снимките в call ID се смалиха и нямам представа как да ги увелича.
Може ли малко помощ?

Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Да не е някаква демо бройка, не пишеш от него, а от някакъв Хонър?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте, обръщам се към хората, ъпгрейднали до андроид 10, какви предимства и недостатъци ще споделите? Лично на мен ми се струва, че харчи около 500мб повече рам със всичко затворено, както и не работи записването на разговорите, което ползвам често. Обмислям да се върна на 9ка, но се опитвам преждевременно да видя някакви плюсове от андроид 10 ...
Цитирай

Не е демо бройка, купен е от Зора.
Пиша от Хонора, понеже още не съм си прехвърлил глупостите и исках да ъпдейтна преди да започна да го ползвам.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

За да работи запис на разговорите не трябва да правиш factory reset. Тоест трябва да е инсталиран фабричния под emui 9.

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

(2020-04-14, 09:48:21)prankmaster написа:  И през Hi Suite нищо не открива...
Други предложения ?
Преди бях ползвал приложение Firmware finder, за стария ми Хонор и намираше ъпдейтите. Дали има подобно и за този ?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
Тук има метод за флашване и firmwerre https://forum.xda-developers.com/huawei-...st81432571 ако искаш пробвай всичко е официално и кажи какво е станало
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Голям номер ми извъртя този телефон...
Тъкмо реших, че ще си чакам да се появи ОТА и конфигурирах всичко и няколко часа по- късно се появи. Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Здравейте! Има ли някой колега с 10.1 андроид? Да каже впечатленията си.

HTC Sensation Android 4.0.3 Sense 3.6   Stock Lock
Samsung A5 2015 ?
Iphone SE 16GB?
Huawei Mate 20 Lite☝️
Huawei P30 Black 128GB ??
Цитирай

Няма я още 10.1 при нас

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

В момента пускат бета, но не е за всички региони, чакаме да се появи бетата в целия свят след това официалната, което не се знае кога ще е.
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/huawei-p30...-started./
Цитирай

Да ама като изтегля Beta апликацията и ми дава Error 3032 . Четох в xda , че това означава , че съответната държава не е към списъка . Да не кажа ама чак юни/юли очаквайте този ВЕЛИК ъпдейт който от него мене ме късае цветният AOD .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • Stef85
Цитирай

И цветния ще ти омръзне, както и настоящия... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-04-17, 18:39:55)mitko.stefanov написа:  Да ама като изтегля Beta апликацията и ми дава Error 3032 . Четох в xda , че това означава , че съответната държава не е към списъка . Да не кажа ама чак юни/юли очаквайте този ВЕЛИК ъпдейт който от него мене ме късае цветният AOD .
И на мене ми дава тая грешка, за в момента като гледам бетата е самл за Филипините, за в България не се надявайте вече бета не пускат от както беше андроид 7-8... Явно няма толклва наплив в България. И да можеби чак юни-юли да очакваме "големия ъпдейт".
Цитирай

(2020-04-17, 20:08:38)alexbg67 написа:  И цветния ще ти омръзне, както и настоящия... Wink

Мхм, а аз как се дразня на празни обещания като казаха че първоначално EMUI 10 ще го съдържа за Mate 10 Pro , в последствие решиха да "резнат" тази ВЕЛИКА в кавички екстра която трябва by default да си е там..... и айдеее на пързалката  няма да го има. Та така и тука ще стане. - това може да е последния ъпдейт на марката....  P30 Pro
Цитирай

Не вярвам това да е последния ъпдейт трябва да има 11 за нас.
Цитирай

Чайна като ти каже "добър ден" ти гледай къде е слънцето, те подпалиха задниците на цял свят, та с един ъпдейт ли няма да те прекарат, това малко оффтопик ама това е положението, сега трябва да се продава Р40, всичко друго минава на заден план.

S22 ULTRA кофти зелен. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexdevil за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)