Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro
#76

Не се поддържа от iPhone etc



Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
[Изображение: 9c5160980d7724c29e95244fbec7c894.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#77

Ееее ся, огризките кой ги брои за телефон, освен техния тесен кръг от фенчета Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#78

То и за андроид, не става! Както и да е.

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
Цитирай
#79

Е от п30п към редми5 става.
Цитирай
#80

В Китай е излязъл 9.1.0.162,ето новите неща
[Изображение: cd18decb8c51.jpg]
[Изображение: ba60470647d3.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#81

Еее дано оправят камерата и намалят тези цветове малко. Ужасно неестествено изглеждат.
Цитирай
#82

Нали си наясно, че в режим "снимки" втората иконка горе от дясно на ляво отговаря за наситеността на цветовете?
Цитирай
#83

Да наясно съм, на стандарт излизат oversaturated, проблема е в RYYG, които надявам се скоро да коригират.
Проблемът е само с основната камера, телефото и широкоъгълната са ок.
Цитирай
#84

При мен, понеже идвам от Самсунг ми е на "ярки цветове" и ми харесва. Smile  Smile
Цитирай
#85

(2019-05-16, 11:27:09)felipe написа:  При мен, понеже идвам от Самсунг ми е на "ярки цветове" и ми харесва. Smile  Smile

То най нереалните снимки са от самсунг, именно заради това се отказах от тази марка

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#86

Така е, но всеки си има вкус. На мен не ми допада и за това ми се ще да ги оправят Smile
Цитирай
#87

Снимките от Р30- то излизат с една идея по-бледи цветове, бялото е малко по-топло от нормалното и от там ида цветовото разминаване. Ще я вкарат камерата в граници, но явно действат малко по-предпазливо - всеки месец по малко което е добре. От последния ъпдейт 153 има напредък при цветовете, а следващия щом ще наблегнат основно на цветовете, значи наистина ще има осезаема разлика.
От цветовите профили Vivid и Smooth нещата доста се преекспонират и снимката става цветничка ала Samsung .
Цитирай
#88

Искам да попитам, защо не мога да изтегля актуализация та през мобилни данни, а иска да активирам WI FI?

Huawei P20 Pro
Цитирай
#89

Пробвай да изключиш това:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#90

Пробвах, пак не става.

Huawei P20 Pro
Цитирай
#91

Кеф,ще получим DC dimming в някой от следващите ъпдейти.
https://www.ixbt.com/news/2019/05/30/hua...ekran.html
Цитирай
#92

(2019-05-30, 17:09:52)felipe написа:  Кеф,ще получим DC dimming в някой от следващите ъпдейти.
https://www.ixbt.com/news/2019/05/30/hua...ekran.html

Което ще рече?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#93

Smile Ако нищо не знаеш и не си чул по въпроса по-добре да не ти казвам...
Цитирай
#94

Подобрява и намалява трептенето на екрана при ниска осветеност.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#95

Изпадна ми п30 про от Технополис, имаше май някви работи с ъпдейтите, че закъсняваха ако телефона не е от оператор. До сега само от оператор съм взимал и се чудя. Да не стане така да овисна с ъпдейтите...?

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#96

При P30Pro ъпдейтите са по IMEI,няма значение от къде е взет, стига регионалния му код да е за Европа,примерно пише за софтуер 9.1.0.153(C431E4R2P2),това C431 e регион Европа(а също и C432).Ако е различен кода ,не че няма да получаваш ъпдейти,но ще ги получаваш по време различно от нас и може да се дразниш. Smile
Цитирай
#97

Да, тва за IMEI ми е ясно, но съм срещал хора, които примерно не са получавали 2-3 ъпдейта назад. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#98

Няма да имаш никакви проблеми, все пак телефоните там са внос за нашият регион, а не са взети от някакво магазинче, предназначени за друг регион, само заради по-ниската цена.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#99

Тъкмо дойде .161
Цитирай

Може ли да видим промените?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)