Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

(2020-07-02, 19:37:42)ZaiDiBG написа:  Когато по-старият модел Мейт 20 Про получава ъпдейтът по-рано от новият П30 Про . Хуавей . МАГИЯ ! Big Grin
  Ужасно лоша реклама . Чудя се да се смея или да се нервирам. На 2 юли да съм с пач за сигурност от 1 април на флагам на 1 година...
Цитирай
Аксесоари

(2020-07-02, 19:42:57)Slonio81 написа:    Ужасно лоша реклама . Чудя се да се смея или да се нервирам. На 2 юли да съм с пач за сигурност от 1 април на флагам на 1 година...
Това винаги е било лошата страна на Андроид . Искаш бързи ъпдейти - пиксел , oneplus , айфон . Всичко друго е леш . Колкото и да обещават и т.н. ! Махни ги секюрити пачовете . Големите ъпдейти са важни като от 10.0 на 10.1 .
Цитирай

(2020-07-02, 19:56:36)ZaiDiBG написа:  Това винаги е било лошата страна на Андроид . Искаш бързи ъпдейти - пиксел , oneplus , айфон . Всичко друго е леш . Колкото и да обещават и т.н. ! Махни ги секюрити пачовете . Големите ъпдейти са важни като от 10.0 на 10.1 .
Е ще чакам.. Все пак аз сам си направих избора.
Цитирай

(2020-07-02, 14:38:20)georgimonev написа:  Много се оплакватe от Huawei P30 Pro, но искам да ви спомена за едно много съществено предимство. Този телефон е с невероятно чувствителна антена, почти не губи връзка в пресечена местност. Работя в БТК, или по точно НУРТС, и обектите са ни  по планините, там където аз имам връзка и мога да проведа разговор, колегите не могат, а единият е със Samsung GALAXY S10 plus +1 TB
Не знам колега, но при мен пък нещата са точно обратно. На Виваком съм и никак не съм доволен от чувствителността на антената на Хуауея, на места на които с другият ми телефон марка Сони мога да провеждам разговори и имам що годе някакъв нет при Р30-ката имам сериозни затруднения с прекъсване на разговори, слаб интернет с невъзможност да се зареди нещо в браузера и т.н. Може би е до конкретна бройка, не знам, но мисля че почти всички флагмани на различните марки се представят приблизително еднакво в затруднени условия на покритие на мобилната мрежа, естествено с някои изключения. Иначе наистина ми прави впечатление че на WiFi хваща много по-добре и поддържа добри скорости за разлика от Сонито. Така че пълно щастие няма и за съжаление за сега не съм срещал смартфон с идеални мрежови възможности на мобилния модем, може би с къстъм ром и моднат модем нещата да се подобрат, но не обичам много да си играя с флашвания и т.н.
Цитирай

Колега моите впечатления са от моя Huawei P30 Pro сравнено със Samsung Galaxy s10 plus, Samsung a51, както казах по горе по пресечена месност почти не губи сигнал.
Когато избирам телефон, гледам по видео клипове да има по стабилна мрежа, защото ходя и по планината на риболов.

А специално за Samsung, проблема с LTE  мрежата:

https://www.google.com/url?sa=t&source=w...nmVf6udtTu-
Цитирай

(2020-07-02, 19:37:42)ZaiDiBG написа:  Когато по-старият модел Мейт 20 Про получава ъпдейтът по-рано от новият П30 Про . Хуавей . МАГИЯ ! Big Grin

Или по скоро хаос .
(2020-07-02, 22:06:58)georgimonev написа:  Колега моите впечатления са от моя Huawei P30 Pro сравнено със Samsung Galaxy s10 plus, Samsung a51, както казах по горе по пресечена месност почти не губи сигнал.
Когато избирам телефон, гледам по видео клипове да има по стабилна мрежа, защото ходя и по планината на риболов.

А специално за Samsung, проблема с LTE  мрежата:

https://www.google.com/url?sa=t&source=w...nmVf6udtTu-

Нямаше ли нещо по-ново? Това е от края на март 2019г. Тази статия е писана точно 19 дни след пускането на модела в продажба. Нормално е да има някои "трески за дялане" в началото. А и нас какво ни засяга? Това се отнася за модела със Снапдрагон, който не се предлага официално у нас, а и в Европа. А в САЩ е засегнат само един оператор (Sprint). 
За да не ставате за смях четете и статията, не само заглавието.

1916 
Цитирай

Колеги ние получихме 10.1 на 18 май.При някой се бави,а Мате20 юли,така че не е изпреварил,и там ще има някой който ще го получи по късно.То да няма проблеми с бъгове, пък нека се бави.Вижте в приложението Поддръжка,понякога там го пускат
Пп.И дайте да не коментираме проблемите на другите марки тук,да си гледаме в нашето канче!
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Musakata
Цитирай

До колегите, които говориха за обхвата - миналата година за пръв път ми направи впечатление обхвата. Бяхме на доста разстояние от брега на Германия, колегата с P20 lite, а аз с Note 8 Samsung. Един и същ оператор, той имаше 4г, а моят телефон търсеше обхват. После си взех П30про и съм го тествал на места където другите нямаха обхват, а мпят имаше.


Друг колега пита дали може да се разкара това усилване на звука при звънене - и аз го забелязах това, може ли някак си да се оправи това?
Цитирай

С този последен ъпдейт работата на сензора за отпечатъци стана ужасна. Понякога не хваща от 5 опита.
Цитирай

Изтрий отпечатъка и пробвай на ново,пробвай и с други пръсти,при мен си работи.
Цитирай

Колеги случ
Цитирай

Дойде ота секюрити за юни[Изображение: 3594d2892004b1cf19d4401370ec8e32.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте при новия ъп са изключи ли стереото ли преди него се чуваше и отгоре камерата където е някой знаели нещо благодаря
Цитирай

знам, че никога не е имало стерео

                                                                    
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgi4a за това мнение:
  • Musakata
Цитирай

Телефонът не е стерео.... За първи научавам, че евентуално е стерео ?
Цитирай

Туко що на P30


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Неофициален списък с мобилните устройства на Huawei, които първи ще получат EMUI 11
НUАWЕІ Маtе 30, 30 Рrо, 30 RЅ Роrѕсhе Dеѕіgn, Маtе 20Х, 20 Рrо, 20 RЅ Роrѕсhе Dеѕіgn и Маtе Х

НUАWЕІ Р40, Р40 Рrо, Р30 и Р30 Рrо

НUАWЕІ nоvа 6 5G, nоvа 5Т. nоvа 5 Рrо, nоvа 5z и nоvа 5і Рrо

НОNОR V30 Рrо, V20, 20 Рrо, 20ѕ, 20 Yоuth Еdіtіоn и 9Х Рrо

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...40206.html
Цитирай

И кога ще е великото събитие?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

За триене.
Цитирай

(2020-07-10, 09:21:38)alexbg67 написа:  И кога ще е великото събитие?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
През третото тримесечие ще започнат,но първо за P40,то е ясно, а EMUI 11 ще бъде представен на Huawei Developer Conference 2020 (HDC 20) през август. https://www.huaweicentral.com/emui-11-wi...are-chief/

Нов ъпдейт, пакет за сигурност за юни, дойде през системата ОТА    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

И при мене дойде B133 - юни секюрити пач ! Чрез Support приложението .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай

133 цъфна и при мен.
Цитирай

Тази сутрин се появи и при мен през Поддръжка. Поне с този малък ъпдейт явно са бързиSmile
Цитирай

+1 редовен.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

И при мен дойде. С секюрити паковете поне са бързи.

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)