Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Някакво известие ли се получава, за този секюрити пач?
Цитирай
Аксесоари

Провери си в настройки за актуализация,ако в настройки-приложения-актуализации на софтуера [EMUI] са позволени известия ще ти излезе уведомение,трябва да си видиш настройките.
Цитирай

Да, позволени са ми настройките. Не съм получавал нищо.
Цитирай

Ще дойде,проверявай.
Цитирай

Ок. Благодаря!
Цитирай

Споко, и на мен ми дойде преди малко, така че ще дойда при всички рано или късно. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

       

Без да искам я качих два пъти.
Цитирай

Получих ъпдейт близо 9KB за системни параметри през актуализатора, пак се почнаха с тея ъпдейти.
Цитирай

Сега проверих и при мен е същото 8,71 кб
Цитирай

И при мен така Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

А дали на мен ми се струва или пръстовия отпечатък работи доста по-зле с този ъпдейт?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

На теб ти се струва

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Вярно е, сложих от найлоновите протектори на екрана и от там е грижата

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Преди малко получих B140 . Секюрити пач за юли !
Цитирай

Аз го инсталирах чрез описания метод, без да чакам да дойде Smile
Цитирай

И при мен си дойде през ОТА

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Здравейте,
Вие наблюдавате ли след последният 133 ъпдейт, че батерията пада ужасно бързо?
Чета по чуждите форуми и доста хора имат този проблем, като си го решават с връщане на предишният ъпдейт. Мина доста време за AI-то да се опомни но промяна няма. Имало нов ъпдейт 140 и там нещата били зле.
Цитирай

Лично не съм забелязал нещо подобно Smile
Цитирай

И аз усещам, че батерията пада по- бързо. Със сигурност не е както с предишната версия. Сега и без да го ползвам пада, а преди при заключен екран не мърдаше.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

    От този ъпдейт, ли се оплаквате?
Цитирай

Ц, от .133

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Лошото е, че и с този 140 ъпдейт не е като по старо му. Хората са писали че има подобрение, но най-добре било с 123 ъпдейта. Аз го нямам още този но ще го разцъкам като дойде. Като гледам хората дори пишат за 141 ъпдейт.

https://consumer.huawei.com/uk/community...cId_31418/
Цитирай

Нито при 133, нито при 140 имам проблем с батерията. Не знам от къде намирате подобни информации, та и им вярвате. Имате си телефон, сами можете да прецените дали има разлика или не.


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

При мен няма влошаване на живота на батерията. Все още съм с 133

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Така де, след като съм търсил инфо за влошаване значи наистина съм забелязал по-бързо да пада батерията на телефона ми. И да преди на 123 ъпдейта ми се налагаше на 24 часа 1 път да си заредя телефона. След този ъпдейт на 133 трябва да го зареждам 2 пъти. Ще видя при 140ката като дойде какво е положението.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)