Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Пробвайте заводския запис на разговор дали работи на 11.
Цитирай
Аксесоари

Казват братушките, че работи.
Цитирай

емо 11 дойде ?     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

дали има някакво значение оператора за ъпдейтите, или идват по imei

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Аз още чакам, ама аз и не се надявам сега, аз си знам, минимум 2 седмици след първата вълна в България
Цитирай

(2021-02-26, 22:01:56)Slackwere12 написа:  Аз още чакам, ама аз и не се надявам сега, аз си знам, минимум 2 седмици след първата вълна в България
 И аз съм по същия график минимум 2 седмици след вълната , което си е в средата на март и е по предварителната информация.
Цитирай

(2021-02-26, 21:40:20)gogostiv написа:  дали има някакво значение оператора за ъпдейтите, или идват по imei
По imei, поетапно - на вълни.

 
Цитирай

Туко що ми дойде ъпдейт влизам и хоп.... 10.1.0.201, хаха
Цитирай

(2021-02-26, 23:25:39)Slackwere12 написа:  Туко що ми дойде ъпдейт влизам и хоп.... 10.1.0.201, хаха

Честити хахаха. Все е нещо аз и него не съм го получил
Цитирай

Току що 10.1.0.201 дойде и при мен,сега ще чакаме 11.
Цитирай

И при мен дойде сега .201, просто секюрити пач.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Дойде колеги през Поддръжка приложението. Проверявайте.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

Проверих за ъпдейт,нямаше,добре че прочетох поста на @Slackwere12 ,проверих в приложението Поддръжка и там беше дошъл 11,сега го качвам. Smile
Цитирай

Появи ми се белият кръг, който е над гуугъл лентата, мога да го движа навсякъде по дисплея, но немога да го махна. Дали е от някакви настройки. Моля помогнете!

На скрийншота не излиза и немога да покажа.
Цитирай

Да не е навигационният диск,виж функции за достъпност,най от долу-системни навигации,мисля че е това.Видях че записа на разговор си работи,при зареждане на батерията има нова анимация и показва  не само целите проценти а и десетите.
Цитирай

Навигационния док е бил включен. Как е станало това? Много благодаря!
Цитирай

Този път мв изненадаха, вчера 201 фнеска EMUI 11 бързо го пуснаха, на пръв поглед виждам малко промяна в анимациите, камерата, и. AOD и Галерията.
Цитирай

Има промяна в настройките на звуци и вибрация и в настройки батерия.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2021-02-27, 17:24:47)Slackwere12 написа:  Този път мв изненадаха, вчера 201 фнеска EMUI 11 бързо го пуснаха, на пръв поглед виждам малко промяна в анимациите, камерата, и. AOD и Галерията.

Бързо за теб.. Хаха при мен няма. Предполагам не съм единствен. Все пак колеги споделете впечатления.
Цитирай

Тази обвивка променя ли версията на Андроид?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Не,пак е андроид 10.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Другото което забелязах като новост в 11 с камерата е,добавен е допълнителен "диск"-бутон за снимане и за висока резолюция 40МП на ПРО режим,се избира JPG-L,или на настройки ОЩЕ,висока резолюция.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз ъпдейтнах днес. Не виждам визуална нито функционална разлика, като при Xiaomi да речем между MiUi-тата. Малки AOD глезотии и това.. Само дето телефона започна да влачи.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

В мен се прокрадва неприятното усещане, че са се изгаврили нещо със статистиката на батерията, в резутат на което SoT-а всеки ден се ресетва и така реално не мога да видя какво е реалното време до изтощаване на батерията, което е изкарал телефоня. Почва яко ме дразни.
Цитирай

Това със статистиката на батерията е заимствано от андроид 11,и по другите раздели се оплакват от това,не знам защо са решили че така е по-добре.Днес си инсталирах Батерия HD от гугъл стора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)