Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Meetime има ли вече ?
Цитирай
Аксесоари

Meetime не е наличен за нашия регион все още.
Цитирай

Все пак Huawei ще пусне EMUI 12 за стари устройства,все още няма информация за кои.Дали и нас няма да ни огрее. Big Grin
 https://mobilebulgaria.com/news/emui-12-...ionalnosti
https://www.digital.bg/kakvi-sa-podobren...69998.html

Huawei P30
Цитирай

EMUI 12 е предназначен за глобалния пазар и е копие на интерфейса на HarmonyOS. Явно китайците са решили да оставят домашната си разработка на операционната система само за вътрешния пазар. За сега не е много ясно дали ще дойде заедно с ъпдейт до Андроид 11 или ще си останем на 10. Ъпдейта първо ще достигне до Р40 серията от старите модели а на по-късен етап и Р30 серията. Най-вероятно дебюта на Р50 на нашия пазар ще бъде точно с EMUI 12 а не с HarmonyOS. Между другото на руския пазар се появи международната версия на Nova 8 който е точно с EMUI 12 но базиран на Андроид 10. Така че остава да чакаме, дано да ни огрее до краят на годината.
Цитирай

Дано да си остане с андроид10, че на 11 как са омазали бъбълс ...
Цитирай

(2021-08-19, 12:49:26)emzo написа:  Meetime има ли вече ?

Смени си региона на Италия и ще го имаш. От тук:
https://mega.nz/folder/hYgnRSyA#WnmHJw8akxUMlXI5jO3XNA
може да се свали , както и някои теми за P50 i Magic3.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pnnlv за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Очаква се EMUI 12 за нашите телефони през 2022 година. https://mobilebulgaria.com/news/eto-koi-...at-emui-12

Huawei P30
Цитирай

(2021-10-29, 21:25:54)DoryanY написа:  Очаква се EMUI 12 за нашите телефони през 2022 година. https://mobilebulgaria.com/news/eto-koi-...at-emui-12
Не оставам учуден, все пак ни обещаха първо HarmonyOS и след като обявиха че за Европа нама да пускат новата система а ще продължат със EMUI 12 който и най вероятно ще е с интерфейс като HarmonyOS, мисля че се  очакваше. Но като гледай началото на 2022,което ще рече че със сигурност няма да сме първото тримесечие а чак след април-май месец което си е полувин година кажи речи Big Grin
Цитирай

@Slackwere12 Пак е добре че не са ни забравили,от EMUI 9.1 и 12 ще получим,да се освежи малко Smile .

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Slackwere12
Цитирай

(2021-10-30, 11:54:23)DoryanY написа:  @Slackwere12 Пак е добре че не са ни забравили,от EMUI 9.1 и 12 ще получим,да се освежи малко Smile .
Оо разбира се, аз се радвам че все още не са ни забравили, защото модела не се дава и си има още хляб в него. Тъкмо ми минаваше през главата мисълта да го сменям че ми омръзна, но ще взема да си запазя мисълта за по нататък  Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

Аз съм с Huawei Watch 3 и P30pro,телефона си е напълно адекватен,но това ,че няма да получи Harmony OS е кофти.Примерно за снимките,когато и двете устройства са с хармони,часовника ще може да се полза като визьор и спусък за снимане.Ама то доколкото разбирам никой телефон в Европа няма да получи хармони,щом и Nova 9 излиза с EMUI 12.Във връзка с това ми е интересно каква е визията на хуавей за интегрирането на двете им устройства-часовници и телефони в Европа,май май нямат такава визия Smile Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-10-31, 12:13:03)felipe написа:  Аз съм с Huawei Watch 3 и P30pro,телефона си е напълно адекватен,но това ,че няма да получи Harmony OS е кофти.Примерно за снимките,когато и двете устройства са с хармони,часовника ще може да се полза като визьор и спусък за снимане.Ама то доколкото разбирам никой телефон в Европа няма да получи хармони,щом и Nova 9 излиза с EMUI 12.Във връзка с това ми е интересно каква е визията на хуавей за интегрирането на двете им устройства-часовници и телефони в Европа,май май нямат такава визия Smile Smile
Е то най вероятно тази опция и много други които ги има в HarmonyOS ще ги има добавени и в EMUI 12, другото което четох някъде е че просто двете ще са едно и също, самоче в Европа ще се казва EMUI 12 а в Китай си е HarmonyOS.
Цитирай

Пичове, един бърз и малко неуместен въпрос и бягам .. п30 про с Гугъл Сървис ли е или и него го хвана рестрикцията ? Искам да взема на майка ми такъв, ако си е с Гугъл . .благодаря и извинявайте за отклонението Smile)
Цитирай

С гугъл е,не се притеснявай,има и запис на разговорите,ако е нужно.

Huawei P30
Цитирай

(2021-11-06, 18:25:26)DoryanY написа:  С гугъл е,не се притеснявай,има и запис на разговорите,ако е нужно.

Благодаря ..че аз от п20 прескочих на п40 про, който няма и за 30-ката не бях сигурен Smile
Цитирай

Пристигна нова актуализация, защитни пакети за октомври.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Някой получил ли е бетата на 12ката?
Цитирай

То за нашия регион няма бета,някой за П40 са успяли да се запишат и имат вече. В чужбина има потребители с П30 които също са с 12 бета, за нас ще има още един пач на 184 и после 12.

Huawei P30
[-] 3 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • L1892, Musakata, tynata2
Цитирай

P40 lite вече получават EMUI 12, можеби след тях започват с P30 серията, да се надяваме началото на март да сме почнали поетапно да получаваме ъпдейта.
Цитирай

Здравейте. Може ли да попитам по какъв начин мога да си сваля снимките и клиповете от P 30 pro, освен със тази nano memory, която е много скъпа, а и трудно се намира?
Цитирай

Единия начин е с кабел на лаптопа,аз така си ги прехвърлям,като свържеш телефона издърпай щората от горе,и на знака на USB задай прехвърляне на файлове, търси папка DCIM,може и с HiSuite пак на лаптопа.Ако нямаш лаптоп може и с преходник за SD cart,и с обикновена микро СД карта,или USB Type C (USB-C) to Type A (USB-A) Female Adapter Cable и с флашка.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • dreamdreamt
Цитирай

Нова актуализация, дойде току що,чакаме 12 скоро.    

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • L1892, tynata2
Цитирай

Само да не започнат да ни топят батериите на раздяла...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-02-28, 10:02:23)alexbg67 написа:  Само да не започнат да ни топят батериите на раздяла...
Абе 11 ката е по-добре откъм батерия в сравнение с 9. 1 и 10

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

Някой ако не е разбрал.
А1 обяви, че от 1 март мрежата 5G ULTRA е достъпна за всички абонати на мобилни планове, които притежават съвместим смартфон. Потребителите могат да вземат и 500 000 мегабайта бонус на максимална скорост, който може да се активира през приложението Моят А1 или портала Моят А1 на A1.bg до 31 март. Така 5G ULTRA става достъпна за настоящите абонати, независимо от мобилния тарифен план, който използват.
Мегабайтите са и без 5G

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)