Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Най-важното е, че не са ни забравили.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Колеги от два дни съм на 146 и при мен всичко е нормално .Не навивам никого да минава на тази актуализация просто изказвам лично мнение след актуализацията до 146.Всичко добро и ЧНГ живи и здрави бъдете.Телефона след две години и половина използване се държи перфектно.
Цитирай

(2023-01-01, 21:57:58)cool11 написа:  Забелязах още един проблем, всички снимки от папките се показват в галерията. Снимки от кеша на телеграма и други приложения се виждат там

Това не е ново, отдавна е, дори не си спомням след коя актуализация се появи. Малко е досадно да се чистят снимки от Viber и WhatsApp, но няма пълно щастие.
Цитирай

(2022-12-06, 14:51:43)DoryanY написа:  Колега,нас май на забравиха! Smile Пробвам и от Hi suite,My Huwei.При мен,като чукна на-версия-списък с промени-няма информация,преди си пишеше,какво включва,нещо странно ми се вижда.
[Изображение: Screenshot-20221206-144945-com-huawei-android-hwouc.jpg]

Има ли някакво развитие по въпроса с нов ъпдейт за Р30 защото и при мен е зациклил на майския от миналата година. Гледам че Р30 pro получават регулярно но нас ни отсвириха.
Цитирай

@xelibry И при мен все още няма,стоя си на 134 със секюрити за май месец,срамота.Даже си играх и се върнах на EMUI 11 после се ъпдейтна 2 пъти,и до тук.Пробвах през eRecovery но не излиза нова версия,пак е тази,през Hisuite също дава че съм с най новата версия,от оператора ли зависи,не знам вече,на А1 съм.Ще се чака,друго не остава.

Huawei P30
Цитирай

Не знам и аз от какво зависи, защото пробвах със сим карта на друг оператор и без карта но няма и няма. Поразрових се и по чуждите форуми и по специално при руснаците от 4pda но и те се оплакват от липсата на нов ъпдейт. При тях може и да е разбираемо предвид наложените санкции и тотален бан, но за нас европейските потребители е срам. Писах и на съпорта на Хуауей България но за сега нямам отговор. Дано не са ни отрязали от по нататъшна софтуерна поддръжка защото при това положение EMUI 13 ще видим през крив макарон.
Цитирай

И сз съм на същия 134 от май месец на Р30, но самия ъпдейт дойде преди 1-2 седмици.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

.146 върви най-нормално. Няма място за притеснения от ъпдейта.
Цитирай

При мен днес цъфна ъпдейта за П30Про.След проверка през моя Хуавей.За сега не виждам проблеми,но не ми е основен телефон.
Цитирай

И аз съм със 146 версия от доста време дойде преди около 20 дни може и повече, не виждам разлика,но версията с 256/8 трудно ще го събори софтуера Smile

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenrt за това мнение:
  • vladko1302
Цитирай

Днес цъфна някаква актуализация.Февруарски пач за сигурност 149.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • alexbg67, DoryanY
Цитирай

(2023-01-11, 21:38:38)xelibry написа:  Има ли някакво развитие по въпроса с нов ъпдейт за Р30 защото и при мен е зациклил на майския от миналата година. Гледам че Р30 pro получават регулярно но нас ни отсвириха.
И все още никакво развитие.Някой получиха 3 актуялизации,а ние 9м.нищо.От телефона съм доволен,но така да се излагат от Huawei,преди си получавах актуализациите без забавяне,всеки ден по няколко пъти проверявам,от всички места и няма.

Пс:Реших да пратя email до Huawei BG с питане,на какво се дължи това забавяне на П30,изискаха снимки на серийния номер на телефона и версията на софтуера, @L1892 тъй като беше споменал че в къщи имате П30-чистия,би ли споделил снимка на версия по-нова от 134 и да се вижда че е за ELE -L29 защото ми отговориха,че не може-този по-бюджетен модел да получава същите актуализации(до версия 134 и двата модела си получаваха едни и същи номерации,и по едно и също време)


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Уж и маше надежда за EMUI 13 а орязаха и П40 Про.

https://www.huaweicentral.com/huawei-emu...rade-plan/


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Тази имагинерна 13ска какво повече щеше да ни даде? Ако е до визия, винаги може да се подпали алтернативен лънчър. Аз се моля батерията да държи и да пада от ниско и на меко, останалото са бели кахъри... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Днес дойде някакъв пач 20МВ някаква оптимизация за системата.Изненада,от 2022г май месец,не е имало актуализация за P30.

Huawei P30
Цитирай

И при мен дойде вчера актуализация, даже две. Първо някаква от 20МБ веднага после още една 200МБ. Версията е 12.0.0.219. Пише, че е за подобрения в комуникацията, каквото и да значи това. Иначе кръпките за сигурност си останаха на ниво 1 май 2022. Но все пак на почти 5 годишен модел да пускат актуализации, браво. Телефона си работи както в началото, без лагове или други проблеми. Жалко, че вече няма хуавей с гугъл сървиси.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

@jivkojj Това за P30 или за Pro то е?При мен още не е дошъл.

Huawei P30
Цитирай

На P30, от сигнатурата.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)