Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro
#26

(2019-04-12, 11:48:21)felipe написа:  Здравейте, от вчера и аз съм собственик на P30Pro, да питам нещо. Има ли тук опция "умно оставане" както при самсунгите т. е. да не гаси екрана докато го гледаш?
Не, връщай го и докато е време, взимай Самса Lol

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#27

Smile Е ,питам де,можеше да я има някъде из менютата.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#28

Здравейте. На някой друг да му мига нонстоп фингърпринт сензора на заключен екран?
Цитирай
#29

Не , силуета на сензора се включва щом хванеш телефона. В неподвижно състояние иконката не се показва.
Цитирай
#30

Аз не го ползвам

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#31

(2019-04-15, 08:16:17)don_gori написа:  Не , силуета на сензора се включва щом хванеш телефона. В неподвижно състояние иконката не се показва.

При мен се показва постоянно  Bu
Цитирай
#32

(2019-04-15, 08:25:43)mona написа:  При мен се показва постоянно  Bu

Регистрирай нов отпечатък, кеш чисти, ако ли не в краен случай върни заводски, не се сещам друго, и при мен работи добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • mona
Цитирай
#33

Звънях на съпорта и ми казаха, че е софтуерен проблем след последната актуализация. Ще го оправят уж с ъпдейта Май месец. Ще видим... Само ми е чудно защо 50% го имат 50% го нямат. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на mona за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#34

Някой да има проблем с показването на нотификациите на иконите?
Проблема ми е, че понякога след като видя точката в горния десен ъгъл на дадена икона и погледна нотификацията, точката не се маха. И обратното - имам нотификацията, а няма точка. Примерно фейсбук, редовно не ми показва, че имам нотификации, не се появява точката. А иначе си идва известие на самия телефон, но не и на иконата.
А вайбър ми седи с точка, а нямам никаква нотификацията там. Трябва да рестартира телефона, за да се махне точката.
Давам само като пример тези приложения, проблема се проявява и при други.
Цитирай
#35

от приложенията е според мен, на п20 про е същото

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • any9
Цитирай
#36

Само при мене ли се случва понякога като натисна Хоум бутона (кръгчето при навигационните бутони) изобщо да не го отчита при П30 ? Гледах клипчето на MKBHD за П30 Про и при него е така . НЕ знам дали се е появил след 124 ъпдейтът , но понякога е доста дразнещо . Всеки ден се случва поне по 3-4 пъти ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#37

На някой друг да не му работи dolby atmos, седи ми в сиво и не може да се активира. В началото като го взех телефона мисля, че си беше включено, но след последния ъпдейт ми е така вече. И всъщност каква функция има като п30 про е с 1 колонка само и няма стерео?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

Закачи слушалки с кабел и ще се активира Smile
Цитирай
#39

Здравейте, от скоро имам p 30 pro, от който съм доста доволен, но забелязах следния проблем:

На два пъти ми се случва снимките от галерията да изчезнат без да съм ги трил. Едния път си помислих, че нещо без да искам съм направил, но втория вече се изумих. Влязох да разгледам в приложението Google photos и там имаше няколко снимки, които изтрих( бяха много стари)  ... Но от галерията на телефона не съм трил нищо. !! После като влязох в галерията имаше само две снимки   Всичко беше изчезнало.. А папки вайбър и srernshots си стояха снимките. Моля за помощ
Цитирай
#40

Колеги на 2 пъти ми се случва сутрин като започна да ползвам телефона да няма мобилни данни, при положение че никога не съм ги изключвал. Пробвах да ги вкл/изкл не става, само рестарт оправя положението, което е доста досадно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?
Цитирай
#41

(2019-04-30, 09:27:22)don_gori написа:  Колеги на 2 пъти ми се случва сутрин като започна да ползвам телефона да няма мобилни данни, при положение че никога не съм ги изключвал. Пробвах да ги вкл/изкл не става, само рестарт оправя положението, което е доста досадно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

И на мен веднъж ми се случи, включено ми беше 4G, но не се появява иконката горе на известия и няма нет... И мислех да ходя до виваком, да не е от тях., ама после го рестартирах и оправи... .и след тази случка повече не ми се е случвало
Цитирай
#42

Здравейте, на някой да му се случвало да му пада батерията през 3%, например( от 96% държи много и после изведнъж пада на 93)
Става въпрос за п30?
Цитирай
#43

Редовно при мен пък забива dialer-а, при входящо обаждане, просто не мога нито да вдигна нито затворя и пише кънектинг и толкова докъто не затворят от другата страна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivo86 за това мнение:
  • jmelche
Цитирай
#44

(2019-04-30, 09:15:36)topalov212 написа:  Здравейте, от скоро имам p 30 pro, от който съм доста доволен, но забелязах следния проблем:

На два пъти ми се случва снимките от галерията да изчезнат без да съм ги трил. Едния път си помислих, че нещо без да искам съм направил, но втория вече се изумих. Влязох да разгледам в приложението Google photos и там имаше няколко снимки, които изтрих( бяха много стари)  ... Но от галерията на телефона не съм трил нищо. !! После като влязох в галерията имаше само две снимки   Всичко беше изчезнало.. А папки вайбър и srernshots си стояха снимките. Моля за помощ

1. Ще те съветвам да свържеш тела към компа да си ги намериш по папките "DCIM" "Pictures" и да си ги изкараш и преподредиш. И да няма нищо в тела. След това папките дето си изкарал или в които си ги преподредил ги сложи в една папка. Ще ти излизат като албуми в галерията. Ако ти се занимава можеш и със фабрични направо.

2. Ако компютъра не ги вижда си изтегли ES File Explorer и му дай да вижда скритите папки и файлове. Ако пак не ги намериш значи са изтрити.

3. Пробвай със друга галерия.

4. Имаш ли някакви програми за обработка па снимки или побони които мислиш че може да са направили мизерията.

5. Мини през тия папки по отгоря дето казах и виж да няма .nomedia файл със Es File Explorer а (трябва да си пуснал скритите файлове) Ако има такъв файл го трии от тези папки. Този файл казва па всяко приложение че там не трябва да се показва нищо като музика, снимки и видео

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#45

Някой друг забелязва ли, че блутута е постоянно включен? Вярно хаби нищожно батерията според статистиката, но е факт. Специално при мен е изключен навсякъде, където може, иконката му е неактивна, но според статистиката си работи. Знаете ли нещо повече по въпроса?
Цитирай
#46

(2019-04-30, 19:39:55)INfanTRY написа:  И на мен веднъж ми се случи, включено ми беше 4G, но не се появява иконката горе на известия и няма нет... И мислех да ходя до виваком, да не е от тях., ама после го рестартирах и оправи... .и след тази случка повече не ми се е случвало



Ся на бас, че и двамата сте на Виваком Big Grin
Цитирай
#47

@felipe влез в сигурност, после достъп до местоположение, разширени настройки и след това изключваш каквото искаш. То е включено, за да сканира и за да не те бави при търсене на мрежа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#48

Изключено е и там.
Цитирай
#49

На някой на Вива да му липсва VoLTE-то?

От 2-3 дни просто изчезна, на теленор си работи.
Цитирай
#50

Смея да твърдя, че нотификациите са под всякаква критика. Преди малко получих нотификация за смс, който е от 09:15 сутринта, видях че е имало ъпдейт на messages.app
А и като цяло родовно не получавам нотификации, от апликации, които преди това на айфона си работеха, но може би не са добре написани добре за андроид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)