Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro
#51

Колега, пробвай това: Настройки-батерия-стартиране на приложения, намираш приложението и махаш автоконтрола, трите точки горе в дясно-ръчно управление и си ги избираш кои приложения да са активни. Другото е от приложения, пак трите точки-специален достъп-оптимизоране на батерията, неограничен достъп до данни. От тези двете пак си избираш приложенията които искаш да работят постояно.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Всичко е до настройки! Wink
Цитирай
#53

И аз го имам този проблем. Явно ние, които идваме от iPhone, ни е по-трудно да нагласим правилно нещата. Много се надявам да е до настройки, защото уж съм направила нещата, които казва колегата, но пак не идват всички нотификации... Може би не съм ги нагласила правилно....
Цитирай
#54

Аз идвам от Galaxy S8 и там бе същото с нотификациите. Имат андроидите такива проблеми. Не знам как е решено това в ios, но при нас мисля,  че не е както си трябва, за жалост.
Цитирай
#55

Незнам при мен нотификациите си работят много точно и до сега съм нямал някакви генерални забавяния, за информация ползвам с приоритет следните: Gmail, Viber, Mega, Bulbank mobile, Hik connect, Solar web live. Има доста настройки и по самите приложения относно нотификациите, така че и там може да има нещо не у ред.
Цитирай
#56

Някой на Виваком пробвал ли е вече WI-FI Voice, да сподели как е.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#57

Към колегите с проблеми с нотификациите, забравих да добавя че трябва да заключите самите приложения в recent apps, за да не ги убива агресивния рам меринджей.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Как се заключват колега?
Цитирай
#59

От ресент аппс, намираш си приложението и леко го дърпаш надолу, появява се катинарче в горния десен ъгъл.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на boris.stz за това мнение:
  • arm11, felipe, TNTKZ
Цитирай
#60

Това е нещо ново Smile
За мен де.
Цитирай
#61

Ха..  и за мен Smile
Цитирай
#62

И сега ако има превод на "ресент аппс" или къде го това животно... Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#63

Колега, домързя ме да сменям езика и мисля че добре знаеш какво е!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Защо да знае? И аз не знам, но имам навика да търся по-подробно в нета, за да не бъда навикана тук Smile Едно е да търсиш когато не знаеш какво търсиш, друго да търсиш, когато е обяснено Smile
Цитирай
#65

Таск мениджъра на телефона колеги. Или така казано когато се опитате да изчистите всички използвани апликации напоследък.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Al за това мнение:
  • any9
Цитирай
#66

"последно използвани"  Smile или с жест "нагоре със задържане"
Цитирай
#67

(2019-05-09, 08:56:11)boris.stz написа:  Колега, домързя ме да сменям езика и мисля че добре знаеш какво е!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Ако знаех, нямаше да питам, а и да смениш езика пак не означава че ще съм разбрал, най доброто обяснение е на бг език стъпка по стъпка Wink

Сега видях за кое говорите, но пък не разбрах за какво да го ползваме Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#68

Заключвайки апликацията, спираш нейното затваряне и по-този начин тя си работи в бекграунд режим и поне на теория трябва да получваш известия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на arm11 за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#69

И така до рестарт на телефона.
Цитирай
#70

Аз мисля че двете неща-приложения - приложения-трите точки-специален достъп-оптимизиране на батерията + използване на данни и използване на батерията-ръчен режим са достатъчни за безпроблемно получаване на известия.
Цитирай
#71

@emzo защо до рестарт?
@felipe все пак трябва да и да се заключат, защото ще бъдат убити от рам мениджъра, който в хуавей е доста агресивен.
@Sokolchev извинявай колега, долових сърказам за "ресент аппс". Важното е че се разбрахме кое къде.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

(2019-05-09, 10:48:08)felipe написа:  Аз мисля че двете неща-приложения - приложения-трите точки-специален достъп-оптимизиране на батерията + използване на данни и използване на батерията-ръчен режим са достатъчни за безпроблемно получаване на известия.

Там всичко е забранено, в смисъл задал съм всичко възможно да работи и ако ще батерията и за 1 час да умира, но да не ми пипа нищо, но пак се забавят някой нотификаций

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#73

Ползвате ли YouTUBE Vanced? На моя след ъпдейт до ПИЕ след 3/5 песни го убива. Нищо, че съм забранил всичко в Приложения/Специален достъп..

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#74

(2019-05-09, 10:48:08)felipe написа:  Аз мисля че двете неща-приложения - приложения-трите точки-специален достъп-оптимизиране на батерията + използване на данни и използване на батерията-ръчен режим са достатъчни за безпроблемно получаване на известия.

Или не са или аз не съм направила нещо както трябва. Ето сега във фейсбук имам 3 нотификации, а приложението не ми показва, че ги има.... Но не изключвам вероятността някъде да не съм направила аз нещо от изброените. Пак ще ровичкам.
Цитирай
#75

(2019-05-09, 11:34:04)Al написа:  Ползвате ли YouTUBE Vanced? На моя след ъпдейт до ПИЕ след 3/5 песни го убива. Нищо, че съм забранил всичко в Приложения/Специален достъп..

Това го няма в настройките и само с търсачката в настройки се открива.

Потърси ограничаване на данни, ограничение, данни, достъп на данни, ограничение и т.н.

Незнам точно как се казваше по менюто защото ползвам Samsung но е нещо такова. Пробвай с различни фрази и го намери.

Това е настройка където по подразбиране е сложена на всеки Huawei да не хаби мобилни данни да Background а. От там ти идва и убиването. Не спира приложението а му спира интернета и от там и песента не ти зарежда.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)