Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

Това приложение 3G Watchdog - Data Usage следи разхода на данни на Wi Fi и мобилни може да му се даде лимит https://play.google.com/store/apps/detai...hdog&hl=bg
Цитирай
Аксесоари

Доколкото разбрах човека иска да има нет на разположение през целия месец.Затова си го къта така.Няма файда от това ако издумка 1 gb за седмица и му ограничи данните.
Цитирай

Преди съм го ползвал това приложение и помня че можеш да му зададеш примерно 100 мб на ден и като ги изразходи ти спира данните Но аз го ползвах за мобилен но то показва и Wi Fi потреблението и за него може да се зададе дневен лимит
Цитирай

Даммм добре ще да е,но пак остава въпроса ако дневния лимит замине с някоя ненужна синхронизация?
Цитирай

Нали ти си му обяснил да спре синхронизацията. Аз съм си спрял автоматичните актуализации на всичко. Аз това го предлагам като застраховка вместо да спира толкова процеси които са важни за работата на телефона. Защото да не се зареждат клипове които са записани с камерата не е нормално. Може тези ограничения да влияят

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Колегата с проблема с галерията и аз го имах същия. Работя на кораб и имаме 1 гб интернет на месец и ползвах същото приложение като него (No root firewall). И аз мисля че проблема идва от него, ако си блокирал галерията. Аз за видео използвах MX Player. Сега когато не ползвам програмата в домашни условия всичко ми е наред.
Също така примерно ако отблокирам гоогле плей, трябва да отблокирам още 2 3 приложения, за да работи добре. За това си мисля че проблема идва от блокиращата програма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на an7u за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

Здравейте
Трябва ми малко помощ

Когато съм наотворил няколко приложения и искам да ги затворя едновременно натискам квадратчето от системните бутони и след това кошчето.
Всички приложения се затварят но едно остава и не иска да се затвори. Когато го хвана и плъзна нагоре се затваря и не се появява повече.


Кое го пази че не го килва с натискане на кошчето?
Цитирай

А въпросното приложение е?

 
Цитирай

ккогато натиснах сега квадратчето от системните бутони видях че Има катинарче върху него ....хмммм
когато го махнах  се килва без проблем


сега остава да видя как се слага тоз катинар
Цитирай

Само едно? Добре е при теб. При мен остават 2, даже и 3, понякога... и са различни всеки път.
Хм, да и при мен има катинарче. Странно. Ще следя кои приложения още са "заключени"
Цитирай

Когато сте в ресент апп с леко дръпване на иконата на дадено приложение го заключвате,за да работи и във фона.С повторно дръпване на долу се отключва и системата ноже да го килне.За @any9 при самсунг е като цъкнеш на иконата ти се появява прозорец с няколко опции.
Цитирай

Катинарчето отгоре над въпросното приложение когато е заключено то стои във фонов режим и не заспива.Като го дръпнеш на долу се освобождава и вече може да го изчистиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай

Здравейте,
смених марката от Samsung преминах на Huawei P30 Pro.Доволен съм от телефона,но имам няколко въпроса към вас понеже все още не съм свикнал с EMUI.
1-во : има ли опция в настройките за за падащото меню където и да слайдна надолу по дисплея и да пада бързите настройки,а не се протягам най-горе на дисплея и да дърпам надолу понеже така е неудобно. https://www.youtube.com/watch?v=Ugn6QnbWFs4
2-ро : лицево отключване - да не се отключва директно когато си вдигна телефона към лицето ами само когато натисна бутона за заключване/отключване
3-то : не всички икони са еднакви като стоковите,има ли опция в настройките всички да бъдат еднакви
Поздрави
Цитирай

1- Не . Ако искаш падащото меню да се спуска където и да плъзнеш по дисплея трябва да използваш 3rd party launcher - Nova Launcher , Lawnchair & т.н. .
2- Има настройки в лицето отключване и оттам гласиш да не се събужда когато го повдигнеш и т.н. .
3- няма . Пак с 3rd party launcher .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-04-11, 02:15:38)mitko.stefanov написа:  1- Не . Ако искаш падащото меню да се спуска където и да плъзнеш по дисплея трябва да използваш 3rd party launcher - Nova Launcher , Lawnchair & т.н. .
2- Има настройки в лицето отключване и оттам гласиш да не се събужда когато го повдигнеш и т.н. .
3- няма . Пак с 3rd party launcher .
Може ли ди ми кажеш къде са настройките за отключване с лице да не се събужда веднага когато го повдигна телефона.
Цитирай

Здр. от къде може да се промени денят за начало на седмицата. При мен е неделя
Цитирай

Календар-настройки--денят от седмицата започва !
Цитирай

(2020-04-11, 02:19:12)kostaivanov написа:  Може ли ди ми кажеш къде са настройките за отключване с лице да не се събужда веднага когато го повдигна телефона.
Настройки>функции за достъпност>преки пътища и жестове>събуждане на екрана.По първия въпрос ползвам Нова лаунчер защото и мен много ме дразни таз тъпотия.
Цитирай

От няколко дни съм щастлив собственик на P30 Pro и ми дойде известие за налична актуализация 10.0.0.178. Тъй като бяха публикувани различни оплаквания от 10-та, бихте ли споделили впечатленията си дали към днешна дата проблемите и бъговете са оправени, за да знам дали да ъпдейтвам?

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай

Здрвавейте отново,
пиша понеже намерих решение за бързо отваряне на панела с известията без да се инсталира допълнителен лаунчер и да си ползваме оригиналният лаунчер на Huawei.Аз съм с Huawei P30 Pro и всичко работи безпроблемно и е мн удобно и може да се персонализира по доста различни начини според вкусът на потребителя.Прикачам и клип.
https://gofile.io/?c=QtVLDD
Поздрави
Цитирай

(2020-04-12, 13:03:02)kostaivanov написа:  Здрвавейте отново,
пиша понеже намерих решение за бързо отваряне на панела с известията без да се инсталира допълнителен лаунчер и да си ползваме оригиналният лаунчер на Huawei.Аз съм с Huawei P30 Pro и всичко работи безпроблемно и е мн удобно и може да се персонализира по доста различни начини според вкусът на потребителя.Прикачам и клип.
https://gofile.io/?c=QtVLDD
Поздрави
Изглежда удобно, може ли да споделиш по какъв начин го направи това.
Цитирай

(2020-04-12, 13:16:45)Slackwere12 написа:  Изглежда удобно, може ли да споделиш по какъв начин го направи това.
Да,бих споделил ... само искам да попитам имам ли право да качвам моднати апликации във форума ... едно от приложенията си го платих а другите са ми моднати.
Цитирай

(2020-04-12, 13:26:36)kostaivanov написа:  Да,бих споделил ... само искам да попитам имам ли право да качвам моднати апликации във форума ... едно от приложенията си го платих а другите са ми моднати.
Мисля че не е позволено, интересуваше ме само дали е чрез някаква настройка от телефона или приложение, благодаря за отговора.
Цитирай

(2020-04-12, 13:26:36)kostaivanov написа:  Да,бих споделил ... само искам да попитам имам ли право да качвам моднати апликации във форума ... едно от приложенията си го платих а другите са ми моднати.
Не е нужно да качваш мод само напиши какво е приложението.
Цитирай

(2020-04-12, 15:29:26)DoryanY написа:  Не е нужно да качваш мод само напиши какво е приложението.
1- https://play.google.com/store/apps/detai...ures&gl=DE
2- https://play.google.com/store/apps/detai...ures&gl=DE
3- https://play.google.com/store/apps/detai...aner&gl=DE

Първо инсталирах номер едно (персонализирах си го както ми е удобно на мен),след това инсталирах номер 2 (пак си го персонализирах да ми е удомно) важно е така да се инсталират подрет понеже ако се инстали номер 2 и след това номер 1 първото спира да работи.Може да се персонализира и само с второто (въпрос на вкус).Третото е за да ме ми показва постоянната нотификация от първото.Успех
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostaivanov за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)