Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

Отново пробвах нощния и на трите резолюции, няма проблем. На 4:3 записва една идея по-дълго.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Кажете приложение с което да се спре възможността да се изключва телефона от всеки, дори без да иска парола.
Цитирай

(2020-07-08, 11:22:09)bobbysup написа:  И при мен продължава, известно време беше ок. Не става с триене на кеша на партитицията, както и на камерата. Инсталирах Фейсбук от апп галерията, същата работа. Бъг е някакъв.
Инсталирай версия 276 на Facebook и няма да имаш проблеми. Аз реших да ползвам Facebook lite и съм много доволен. Има тъмен режим, а батерията държи доооста повече.

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Това не е от ъпдейта. Аз съм още със 10.0 и при всяко качване на фейс камерата спира да снима на нощен рвжим. При всяко триене на фейс камерата започва да снима. Нямам обяснение какво става
Цитирай

При мене се оправи като сложих версия 276 на фейсбук . Тествах поне 10 снимки на пълен мрак . Никакви проблеми !

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай

Може ли линк към апк за версия 276 ?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2020-07-09, 07:50:31)prankmaster написа:  Може ли линк към апк за версия 276 ?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2...-download/

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте защо след големия ъп горния говорител кат слушам нещо не се чува нищо само от долния или нещо се заблуждава и преди имах проблем но след рестарт се оправи сега не иска
Цитирай

Здравейте дойде ми ъпдейта за п30 про. Заслужава ли, си да го направя този ъпдейт понеже четя че има много оплаквания. Камерата била отвратителна при снимки и батерията била зле. Заслужава ли, си тоя ъпдейт или файдата е почти никаква
Цитирай

(2020-07-09, 17:36:43)MADFLAVA написа:  Здравейте дойде ми ъпдейта за п30 про. Заслужава ли, си да го направя този ъпдейт понеже четя че има много оплаквания. Камерата била отвратителна при снимки и батерията била зле. Заслужава ли, си тоя ъпдейт или файдата е почти никаква
Кой номер е,защото някой сега получават 10.1.0123.При някой е възможно да има проблеми,при мен ги няма тези проблеми на този ъпдейт.Явно при всеки е различно,аз ги инсталирам смело всички ъпдейти.
Цитирай

Да топно този ъпдейт 10.1.0123 сега ми го иска за инсталиране
Цитирай

(2020-07-09, 19:37:00)MADFLAVA написа:  Да топно този ъпдейт 10.1.0123 сега ми го иска за инсталиране
За мен проблем има че е спрян записа на разговорите и настройките на камерата са променени,иначе си снима както преди,батерията си държи както преди.Но този ъпдейт има нови екстри които си струват,като страничната лента и цветните АОД,който го ползва.
Цитирай

Аз няма да го инсталирам все още заради запис на разговорите.

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

Чудя се защо на всички им е толкова важен записа на разговорите? На някои хора ясно, може би им трябва за работа и да си записват разговорите ок, но понеже виждам, че едва ли не на всеки един му е важно и ми стана любопитно какво толкова записвате на тези разговори? Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

За частни цели, ясно че записите не са особено важни, но ако ползваш телефона като служебен е удобно - адреси, цифри, разни детайли в дълги разговори - винаги може да се върнеш и да се увериш, че правилно си разбрал, запомнил и не пропускаш нещо.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • tarikat
Цитирай

Удобство си е записа на разговор,приемаш поръчки,а си в движение,пускаш си записа да не си сбъркал нещо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • joro333, tarikat
Цитирай

Така е. Телефонни номера, адреси, дати... Не се притесняваше, когато шофираш, че ще пропуснеш нещо. Винаги след това можеш да си припомниш важни неща. Голямо удобство е.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, ясни са ми тези работи. Просто не очаквах толкова много хора от форума да ползват П30 Про за служебен и работата да им е свързана с много телефонни разговори и нуждата да се запомнят дати, телефонни номера, адреси и т.н. Оттам ми идваше и чуденката да не е за нещо по-специално, което да пропускам. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Днес дойде малък секюрити ъпдейт :
[Изображение: Screenshot-20200712-140639-com-huawei-android-hwouc.jpg]

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
Цитирай

Моят P30 ,чакам утре да ми го донесът от сервиза на теленор. Сменена камера и преинсталиран софтуер. Това са правили. Като го пратих с оплакване,че ми излиза "няма връзка с камерата" или като снимам нощен режим ,ме изхвърля. Пиша информативно,ако някой се чуди ,дали да праща на сервиз.

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-15, 11:03:02)nikiberk89 написа:  Моят P30 ,чакам утре да ми го донесът от сервиза на теленор. Сменена камера и преинсталиран софтуер. Това са правили. Като го пратих с оплакване,че ми излиза "няма връзка с камерата" или като снимам нощен режим ,ме изхвърля. Пиша информативно,ако някой се чуди ,дали да праща на сервиз.

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Този проблем с камерата идваше от facebook приложението, сега мисля че го оправиха, и аз го имах този пробле, както и много други хора. Не е от телефона.
Цитирай

(2020-07-15, 11:14:27)Slackwere12 написа:  Този проблем с камерата идваше от facebook приложението, сега мисля че го оправиха, и аз го имах този пробле, както и много други хора. Не е от телефона.
Да в последствие разбрах,но го бях изпратил вече. Аз имах и друг проблем,от време на време не фокусираше камерата ,ама въобще.

Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
имам няколко проблема (въпроси) относно камерата:
1.На всички телефони които съм ползвал до сега, при затваряне на камерата и повторно отваряне винаги се връща в положение СНИМКА. Тук се връща в положения и настройки каквито са били при последното й ползване. Има ли начин това да се промени?
2.Опциите ЗВУК и СНИМАНЕ ПРИ Усмивка се изключват може би 5 мин след като съм ги включил. Направо отвратително.
Разхождаме се цял ден из планината и на 20 мин спираме да си направим селфи на някое чудно местенце и започвам да викам аз: Cheese, Cheese, усмихнете се всички да ви види камерата.... ииии ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО.

Има ли решение за тези неща?

Относно мултитаскинга:
Има ли вариант да си разделя и ползвам едновременно две приложения без да ползвам тази пълна идиотщина която са измислили с издърпването на приложенията от страничната лента. Аз докато го направя това и то се обезсмисля цялото ползване на мултитаскинга.??

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Изчисти data-та на камера апп-а.

мултитаскинга си го има, гледай някое клипче как работи
Цитирай

Някой има ли проблеми с обхвата? Вкъщи постоянно ми пада до 1-2 чертички и си се качва догоре и така постоянно "играе" Не съм обърнал внимание как се държи навън, но ще го направя, но реално със сим картата нямам проблем, тествам я в момента дори на един стар айфон 6 и сигнала си е на макс вкъщи и не мърда. Иначе реално проблеми нямам - седи си на 4Г и ВоЛТЕ и няма ядове нито с разговорите, нито с мобилния интернет и поради тази причина започвам да се чудя дали проблема не е само визуален?

[Изображение: 31088428_m.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)