Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми на Huawei P30/P30 Pro
#1

[Изображение: 111768-computer-and-hardware.png]
Коментирайте тук хардуерните проблеми и въпроси свързани с Huawei P30/P30 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги, пробвайте с пръст да тропвате по гърба на телефона, има ли разлика при вас звука от тропването около камерата и останалата част?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#3

(2019-05-01, 08:40:09)vovalinder написа:  Колеги, пробвайте с пръст да тропвате по гърба на телефона, има ли разлика при вас звука от тропването около камерата и останалата част?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
има го на всеки модел според мен, поне при сони, самсунг и п20 про го има, това защото на  места е плътех, на други е кух поради частите вътре (размера)

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#4

Здравейте, някой има ли проблем с night mode режим. От вчера качеството на снимките рязко се влоши. Имат адски много шум,и меко казано са все едно правено с обикновен телефон, а на този модел това е едно от основните качества. Ако някой има подобен проблем моля да сподели. Хубав ден на всички.
Цитирай
#5

Ще пробвам тази вечер. Иначе за всеки случай изчисти кеша на телефона, върни фабрични на камерата и рестартирай.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#6

Направих вече хард ресет, открих и подобна тема в един английски форум, но и там без решение. Когато си купих телефона нямах търпение да тествам нощния режим в условия на така наречената почти пълна тъмнина. Бях меко казано очарован. От два дни това се промени. Както се вижда на снимките.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#7

Това и двете ли са на нощен режим ?

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#8

И двете са нощем режим при почти абсолютно тъмно в стаите.
Цитирай
#9

Здравейте колеги проблема е следния
Когато скрулвам  отваря страница без да съм я посочил или примерно отварям програма за чистене реагира веднага без да съм задал нещо се шашка процесорали що ли помагайте че полудях

Samsung Galaxy S23 Ultra + Huawei Watch GT 2 Pro
Цитирай
#10

Има ли няква друга настройка освен тази която да се пипне за известия на заключен екран? Не мога да се оправя с едно P30, показва само "Messenger" и под него "1 message"...[Изображение: dbb04a8fd8ea2e7c022c9139689316a3.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#11

Да не би да е активирано face unlock? Ако да вътре в самата настройка на лицевото отключване има настройка да показва съдържанието на известията след като разпознае лицето.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#12

Ъъъъ, няма. Само пръстов е активиран.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#13

Пак от там е настройката.
Разпознаване на лице.
[Изображение: e1e1aa0e6c843b5862495b7c39ad33b5.jpg]

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#14

Колеги, от вчера съм с телефончето п30 про, но забелязвам че лявата част на дисплея където е извивката и най- вече долния ляв ъгъл (може би там го забелязвам най- много) дисплея розовее. Това нормално ли е или да го връщам? Попринцип знам, че при извитите дисплеи е така, но идвам от NOTE 9 и там нямах такъв проблем.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#15

Яз не забелязвам при мен да е така, влез в настройки на дисплея и си направи ръчно настройките.
Цитирай
#16

Здравейте колеги,

Имам следния проблем, зарядното ми се прецака и не зарежда вече, тъй като съм на теленор направо при тях да отида с гаранцията да го сменят или на Леге ?

Пробвах с друго зарядно на хуавей и си ми зарежда тела, такаче не е проблема в него.
Цитирай
#17

Обади се на леге има телефон.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#18

(2019-11-11, 11:35:23)justvank0 написа:  Колеги, от вчера съм с телефончето п30 про, но забелязвам че лявата част на дисплея където е извивката и най- вече долния ляв ъгъл (може би там го забелязвам най- много) дисплея розовее. Това нормално ли е или да го връщам? Попринцип знам, че при извитите дисплеи е така, но идвам от NOTE 9 и там нямах такъв проблем.

Привет, Колега,

Тази тема може да ти бъде от полза. Доколкото съм запознат, поради производствените особености на OLED е възможно да се получат подобни оцветявания. Имаше подобни случаи със Samsung Galaxy S6 edge.
Надявам се, че твоят проблем е вече решен Smile

Поздрави и успехи!
Цитирай
#19

Благодаря колега, прочетох я като търсих за проблема. Не съм го решил по скоро май свикнах... бях пощурял да го махам и да взимам един айфон, но всичко толкова много ми харесва, че това бих го преживял. Не е нещо фрапантно по скоро е леко дразнещо.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#20

Слагай тъмен режим и всичко е точноSmile
Цитирай
#21

Да, тъмната тема беше първото нещо, което включих след ъпдейта. Чудя се дали е възможно да е от фабричния проектор някакви "маслени" отблясъци, но е толкова хубав на допит и перфектно залепен, че ми се свиди да го махна...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)