Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вярно или не?
#26

Глупости! Погледни хубаво снимките горе. Колегата ми е с Мока, е няма я черната рамка около дисплея... Другият познат е с син като моя също няма черна рамка...
Извинявай, ама не съм чак толкова заблуден и сляп...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#27

Вероятно са различни дисплеи. Така или иначе не виждам да е проблем това.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#28

Еми реално може за теб да не е, но искам само да ти кажа че с цял дисплей без рамката изглежда доооста по - добре телефона отколкото с тая тъпа рамка около него...разликата е видима особено поставени един до друг двата телефона!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#29

Както каза колегата по-горе вероятно има различни производители на дисплеите за модела, както са при Mate 20 Pro едните на LG, другите на BOE и от там идва разликата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#30

Да възможно е...как да разберем това кой с какъв дисплей е...не съм запознат признавам си...
Поне да разгадаем тази тъпотия...
От Huawei още не са ми отговорили...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#31

Имаше някакво приложение, с което се проверяваше на Mate 20 pro какъв е дисплея. Device Info HW, до колкото си спомням.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#32

Ето какво ми показва...


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#33

(2019-03-31, 18:45:33)boris.stz написа:  Ха... Ще ходя да го сменям. Ще ме цакат с топла бира! То е интересно и ако ми остане време, и колегата е съгласен да му ползвам снимките, ще драсна на хуауей що я има тази разлика?!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Хора, не се излагайте... Комиците!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#34

Е с какво се излагаме...обясни ни...понеже фактите са очевадни...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#35

Аз реална снимка на различен от черен цвят да не се вижда рамката не видях.Всички такива са обработвани с рекламна цел.
пс.Колега дай снимка на този на твия познат с мока и да е със някакъв светар фон.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#36

Ще дам, само да се засечем на работа. Не знам как не виждаш като горната снимка на колега се вижда ясно, че няма...има и десетина клипа в тубата, на които пак не се вижда....има и такива с рамка разбира се...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#37

Да видях ги снимките на колегата,но телефожна му е с черен отпред.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#38

(2019-04-01, 15:51:28)nanobanano написа:  Дори на изключен телефон се вижда малка рамка, така че няма как да е от настройка.

Сега ще кажеш сигурно, че и телевизора ти има черна рамка и монитора - бягай да ги сменяш и тях.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#39

Оф за какво се говори...какво се пише...да мислене да не говорим, че...
Моя телевизор няма рамка споко...нито монитора ми...
Не знам ко се правите на интересни при положение, че се виждат нещата...
Отвори няколко ревюта на Мейта и като гледаш си отвори и очите...та хубаво да видиш, че има разлика в двата дисплея...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#40

Колега най-лесно може да си докажеш върдението като дадеш линк към въпросните ревюта.Сега няма да гледам всичко що е качено в туба за този телефон.Имал съм и трите цвята на мейт 10 про и ти говора от това което съм видял на живо,а не от разни снимки и тем подобни.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#41

(2019-04-02, 09:06:43)Viiipeer написа:  Сега ще кажеш сигурно, че и телевизора ти има черна рамка и монитора - бягай да ги сменяш и тях.

Някъде да съм казал, че има нещо за смяна? Пак не четеш

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#42

(2019-04-02, 15:48:15)nanobanano написа:  Някъде да съм казал, че има нещо за смяна? Пак не четеш

Беше към автора на темата, извинявам се. Писах от телефона, а там знаеш полето е малко. :-)

(2019-04-02, 09:09:54)RiseOfTheLycan написа:  Оф за какво се говори...какво се пише...да мислене да не говорим, че...
Моя телевизор няма рамка споко...нито монитора ми...
Не знам ко се правите на интересни при положение, че се виждат нещата...
Отвори няколко ревюта на Мейта и като гледаш си отвори и очите...та хубаво да видиш, че има разлика в двата дисплея...

Именно и аз това се питам за кво мислене говориш... Излагаш се е меко казано.
Че и спориш че нямаш рамки и на телевизора от фабрично по-малко изрязания дисплей.
Няма екран който да пасва 100%, това е технологично направено, но чукча писател, не читател!
Я пак погледни и приложи снимки, защото НЕ ти вярвам...

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#43

(2019-04-02, 17:52:05)Viiipeer написа:  Беше към автора на темата, извинявам се. Писах от телефона, а там знаеш полето е малко. :-)


Именно и аз това се питам за кво мислене говориш... Излагаш се е меко казано.
Че и спориш че нямаш рамки и на телевизора от фабрично по-малко изрязания дисплей.
Няма екран който да пасва 100%, това е технологично направено, но чукча писател, не читател!
Я пак погледни и приложи снимки, защото НЕ ти вярвам...

Да ти кажа честно, ама хич не ми се спори с теб...някак даже желание нямам...

Ще се засека с него на работа и ще снимам...ще кача снимката...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#44

А защото изгарям от желание да водя безсмислен разговор, то бива тъпотии, хора, мислетв преди да задавате малпумни въпроси. .. Върни го в магазина или очерстора, дали няма те пратят на лекар!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#45

Аз съм със синия вариант от около година и чак днес след няколкодневни опити май успях да видя, че всъщност и аз имам от въпросните рамки, но са толкова малки, че едвам ги видях от 10 опита за няколко дни.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#46

Всеки ги има, но иди разправяй го на автора на уникалната тема!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#47

(2019-04-02, 18:54:21)Viiipeer написа:  А защото изгарям  от желание да водя безсмислен  разговор, то бива тъпотии, хора, мислетв преди да задавате малпумни въпроси. .. Върни го в магазина или очерстора, дали няма те пратят на лекар!

Никога не съм казвал, че ще го връщам не си измисляй...и още по малко определяй аз какви изказвания ще имам и какви въпроси ще задавам. Свободна държава сме тъй че...много здраве Smile

ПС: И след като не изгаряш от желание пропусни следващия път темата. Ще направиш услуга не само на мен Smile

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#48

(2019-04-02, 20:20:51)Viiipeer написа:  Всеки ги има, но иди разправяй го на автора на уникалната тема!

Тук се обърка.Активен си ама не всеки път си експерт по всичко Smile

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#49

Видяхте телефон без сериозни проблеми и взехте да търсите под вола теле Smile няма лошо

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#50

Момчета и синия и кафевия цвят има черните ленти така, че спрете да бълвате щуротии около мен има син, кафяв и черен само на черния не си личи лентите това е рамката на дисплея

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 2 потребители изказват благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • doktorra, Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)