Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3/Mi CC9e с 48 MP камера- информация, очаквания и коментари
#51

Не, не е опция на самият телефон, а на Miui.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте! Телефона е Mi A3, имам проблем с използването на батерията. Приложението "услуги за google play" източва много батерията Grater , екранните снимки са от две различни зареждания. Търсих в нета но без успех, моля за помощ.
Предварително благодаря и се извинявам ако не е в правилната тема.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#53

За начало отиваш в google play services и му триеш кеш и данни.
Нищо няма да загубиш.
След това може и един рестарт на телефона
Цитирай
#54

(2019-11-16, 15:18:41)suffer написа:  За начало отиваш в google play services и му триеш кеш и данни.
Нищо няма да загубиш.
След това може и един рестарт на телефона
Вече по няколко пъти съм ги правил тези операции но ефект няма.
Цитирай
#55

ако не е проблем от самия ром последното, което се сещам е да се върнат фабричните настройки.
По принцип има няколко програми, с които да се проследи кое хаби батерията, но след като го знаеш и не иска да се оправи май не остават много възможности.
Дано някой с модела или с андроид 1 да каже от своя опит няколко думи
Цитирай
#56

Пробвах и с връщането на фабричните настройки но и това не помогна. До колкото четох в нета този проблем с това приложение може да го има при всички телефони с андроид независимо от марката и модела.
ПП ДА се надяваме, че когато ни качат следващия андроид проблемите ни ще са по-малко Wink .
Цитирай
#57

Ами опитай тогава с по-нова версия на самото приложение.
От apk-mirror можеш да си свалиш
Цитирай
#58

На мен ми показва даже 52 % при останали 45 % от батерията , нямам идея как ги отчита тия % , като проблем с батерията нямам , а и работа с гугъл плей също нямам. Явно е някакъв бъг. Например не ми отчита разговорите там.
Цитирай
#59

И аз нямам идея как ги отчита тия %, показва някакви големи числа но батерията при мен изкарва около 8 часа дисплей с доста ровене в нета и игра.
ПП когато сборувам всички % никога не излизат на 100%. Rolleyes
Цитирай
#60

Един по-странен въпрос, Ми А3 е project treble съвместим.

Някой мяркал ли е някъде , някой да е инсталирал Орео на А3 ?
Цитирай
#61

Интересно ми стана за какво ти е стар софт?
Цитирай
#62

СЛужебни цели, заради програма, която управляваа една машина и не работи на 9.

Оказа се, след доста ровене, че няма как да стане.
Цитирай
#63

Светлинният индикатор за пропуснати обаждания не работи, макар и включен.
Цитирай
#64

А къде въобще е опцията за настройки на този индикатор?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
#65

Настройки-Приложения и известия-Известия
[-] 1 потребител изказва благодарност на zacky за това мнение:
  • tarlyo
Цитирай
#66

Здравейте предстои ми закупуване на нов телефон до момента съм с huawei y6 II pro много съм доволна, но вече е на 3 години и започва да забива. Бюджетът ми е не висок коелбая се между xiaomi mi a3, redmi note 7, или друг huawei това, което гледам е да се чува добре, да има хубава камера и памет, тъй като вече май няма възможност за сд карта плюс две карти. Ще ви бъда благодарна ако ме ориентирате към възможно най-добрия избор.
Цитирай
#67

В YouTube има доста сравнения между споменатите телефони и марки, така че можеш да погледнеш. На място в някой магазин е добре да сравниш.
Цитирай
#68

(2019-12-15, 09:50:35)mische_p6 написа:  Здравейте предстои ми закупуване на нов телефон до момента съм с huawei y6 II pro много съм доволна, но вече е на 3 години и започва да забива. Бюджетът ми е не висок коелбая се между xiaomi mi a3, redmi note 7, или друг huawei това, което гледам е да се чува добре, да има хубава камера и памет, тъй като вече май няма възможност за сд карта плюс две карти. Ще ви бъда благодарна ако ме ориентирате към възможно най-добрия избор.
Ми а3 е страхотен апарат.Една идея по-лек и тесен.
Работи много бързо, снима доста добре.

Много по лесен за ползване(чист андроид), ако досега не сте ползвали miui телефон.
Цитирай
#69

(2019-12-15, 11:14:08)emzo написа:  Ми а3 е страхотен апарат.Една идея по-лек и тесен.
Работи много бързо, снима доста добре.

Много по лесен за ползване(чист андроид), ако досега не сте ползвали miui телефон.
За съжаление не съм толкова технически наясно, за да мога да направя разликата между двата вида андроид. А чува ли се добре, тъй като някъде четох, че имало проблем със звука?
Цитирай
#70

Отлично се чува.
Цитирай
#71

Ако си с добро зрение а3 не става за теб - ниска резолюция + pentile AMOLED екран... буквално виждаш пикселите. До колко пари търсиш и от къде ще купуваш?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#72

Добър е телефонът и няма проблем с пикселите.
Цитирай
#73

(2019-12-15, 22:54:50)zviara написа:  Ако си с добро зрение а3 не става за теб - ниска резолюция + pentile AMOLED екран... буквално виждаш пикселите. До колко пари търсиш и от къде ще купуваш?
emi ще купувам от техмарт, техномаркет или технополис нещо такова и в плесио гледах, че има. Иначе парите са до 400, но това е супер крайна цена. Знам,че бюджетът ми е малко, но ...
Цитирай
#74

Имах А3 около седмица....продадох го.
Лично за мен дисплея е много голям за тази резолюция. Пикселите си личат доста. Андроид ONE не ми допадна, но все пак аз съм си MIUI фен. Откъм батерия добре. Камерите не ги разбирам,но прави сносни за мен снимки. Няма NFC.
Мисля, че за непретенциозен потребител е ок.
Сигурно държите да го закупите от някоя от големите вериги,но пък в малките онлайн магазини цената му е около 300-310 лв.
Пак казвам за мен основния недостатък е ниското съотношение пиксел/инч.
В момента за 400-410 се купува примерно Redmi note 8 pro,за 320 Redmi Note 8,за 330 Redmi Note 8 T и др.
Каквото и да закупиш , важно е да се хареса на теб...така че успех.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#75

(2019-12-15, 09:50:35)mische_p6 написа:  ...... това, което гледам е да се чува добре, да има хубава камера и памет, тъй като вече май няма възможност за сд карта плюс две карти. Ще ви бъда благодарна ако ме ориентирате към възможно най-добрия избор.
При Xiaomi Redmi Note 8T имаш възможност за две сим карти + слот за microSD 256Gb. Какви снимки прави можеш да погледнеш в темата за снимки. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98326

Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на PLG за това мнение:
  • milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)