Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3/Mi CC9e с 48 MP камера- информация, очаквания и коментари
#76

А само да попитам как стои въпроса с гаранцията от онлайн магазините и кой магазин бихте ми препоръчали. И още нещо изброените редми нот8 по-добре ли е от а3
Цитирай
Аксесоари
#77

A3 e с UFS памет, ноте8 - еммц.
А3 е с чист андроид и е осезаема

А3 - чист и бърз аднроид, по-компактен от ноте8.

Тази разлика в резолюцията и видимостта на пикселите не трябва да те притеснява.
5ма души в офиса не виждат пиксели, а всичките сме минали през задължителен очен преглед Smile
Апарата си заслужава.
За гаранцията - ако версията е ЕВРОПЕЙСКА PFQEUXM и имаш касов бон, би следвало да  важи от всеки търговец.
Най-точно инфо от Сръчко сервиз, щом и те са поели Шаоми.
Цитирай
#78

(2019-12-17, 09:10:17)mische_p6 написа:  А само да попитам как стои въпроса с гаранцията от онлайн магазините и кой магазин бихте ми препоръчали...
Провери тук

 
Цитирай
#79

Smile А също така има възможност за флаш на MiUi за Mi A3 и може да стане по-разнообразен телефонът.
Цитирай
#80

Има такъв фирмуер , но е бъгав, по-скоро да не се разчита, че ще се появи стабилно работещо мяу Smile
Цитирай
#81

Моите впечатления от чистия Андроид в А серията на Xiaomi е, че това е много постен и бъгав софтуер, орязан откъм всякакви екстри и базови настройки. Като гледам хората с Гугъл дайлър как се оплакват от липсата на елементарни неща, като бързо набиране и запис на разговорите... Добавете и екрана, който колкото и да казват, че не си личи...- все пак след 10 дни сме 2020 година и екран с по-малка от full HD резолюция е несеризно за мен да се обсъжда.

Реални алтернативи- Ноте 8Т и Ноте 8 Про. Също така Mi 9T и MI 9T Pro.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#82

При телефон с копчета има смисъл от бързо набиране, но при съвременните ... с 3-4 докосвания стигам до "любими" и  набирам и със същия брой докосвания стигам до клавиатурата  за да ползвам "бързо набиране". Записа на разговорите зависи от региона - според европейското законодателство е забранено да записваш без изричното съгласие на отсрещната страна и поради тази причина е блокирана тази възможност (има начин за записване на разговори все пак). Smile

XIAOMI A2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Франко за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#83

Е, хората са си свикнали на нещо. Нали е смартфон.
И аз смятам много неща за безмислени, ама всеки си го ползва както му е удобно.
В случая е важно, че гугъл са преценили, че техния dialer няма нужда от тази фунционалност
Цитирай
#84

Вижте на какво попаднах това заслужава ли си, малко ми е странна офертата при положение, че в др магазини техномаркет, полис са 64гб е 449лв. Идеята е дали няма нещо гнило тук. https://techmart.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D...ce%20Black
Цитирай
#85

(2019-12-18, 12:44:29)mische_p6 написа:  Вижте на какво попаднах това заслужава ли си, малко ми е странна офертата при положение, че в др магазини техномаркет, полис са 64гб е 449лв. Идеята е дали няма нещо гнило тук. https://techmart.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D...ce%20Black

Ами това е 128GB. И да има доста по-евтини оферти. Smile Ами той по-скъп и от 8т, който има и .nfc четец.
Цитирай
#86

Има раздел и тема за Note8:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97813
Цитирай
#87

Декемврийското обновление дойде, но кога ще пуснат Android 10? Wink
Цитирай
#88

(2019-12-20, 15:25:28)zacky написа:  Декемврийското обновление дойде, но кога ще пуснат Android 10? Wink
И аз това се чудя? Изглежда няма някаква информация кога ще е ъпдейта?
Цитирай
#89

Здравейте
Имал съм възможността да си поиграя с въпросния телефон(на 1 приятел).Според мен телефона не е лош за цената си,но има и доста недостатаци като цяло - Операционната система е страшно орязана и липсват страшно много неща(+има някой бъгове),когато се използва телефона се забелязва лек лаг(нещо като провлачване) на моменти и загрява доста бързо.Иначе батерията е добра,основната камера и селфи камерата са сравнително добри за цената си(останалите камери са малко за украса),Дисплея не е лош за бюджетен телефон,има достатачно памет+възможността да се добави още.
Отностно гаранция,ако се закупи директно от китайци - в повечето случаи на хартия се води,че имате някаква гаранция,но реално не е така.Ако стане нещо с телефона в повечето случаи ви излиза по евтино и по-бързо да си отстраните телефона в България,тъй като повечето търговци не работят със сервизи в европа и телефона ще трябва да се изпрати в Китай за ремонт.
Цитирай
#90

Колеги да знаете кога ще дойде Android 10 за Xiaomi Mi A3?
Цитирай
#91

Май тече бета тест в момента:

https://c.mi.com/thread-2779813-1-0.html
Цитирай
#92

Здравейте, може ли да се инсталират приложения от неизвестни източници?
Цитирай
#93

След като им дадеш разрешения от настройките на устройството си.

 
Цитирай
#94

Питам, защото е с чист андроид и да не би гугъл нещо да са... А как му е мобилния сигнал в места със слабо покритие?
Цитирай
#95

(2020-01-07, 14:42:43)juspar написа:  Питам, защото е с чист андроид и да не би гугъл нещо да са... А как му е мобилния сигнал в места със слабо покритие?
Добър си е сигнала.
Цитирай
#96

Не мога да намеря откъде да разреша инсталиране от неизвестни източници.
Цитирай
#97

Ако сваляш от браузъра отиваш в settings - apps - browser и после:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#98

Или:Даваш разрешение на избрани приложения.
Settings->Apps & Notification->Advanced->Special app access->Install unknown apps

Или пък разрешаваш изцяло:

Settings->Security->Unknown sources
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#99

(2020-01-09, 18:31:43)vlado05 написа:  Или:Даваш разрешение на избрани приложения.
Settings->Apps & Notification->Advanced->Special app access->Install unknown apps

Или пък разрешаваш изцяло:

Settings->Security->Unknown sources
При мен няма такива опции.
Цитирай

Опитай да стартираш арк файл през файловия мениджър и трябва да се появи въпрос и препратка към позволяване на опцията


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)