Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3/Mi CC9e с 48 MP камера- информация, очаквания и коментари

Според мен извода е че , предназначението на диода е да мига при известия и да свети постоянно докато е включено в зарядно , а най-вероятно причината е софтуерна . Ако има някой с МИЮАй да каже как е при него.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, да попитам за следното - Входящите повиквания на работещ или заключен екран не се появяват на екрана. При заключен екран отключвам смъквам таскбара (и при раб.екран) и тогава се появява кой те търси (приемам или отхвърлям). На някой случвало ли се е подобно нещо и как да го оправя? Ми А3 Андроид10 Благодаря.
Цитирай

Някъде четох ама не съм сигурен дали беше от темата или от лаунчера ако е друг . Ако си добре с руския погледни тук .

Storstark
Цитирай

Колеги да Ви питам, забелязвате ли, че батерията на телефона пада по-бързо. Преди месец правех около 10 ч. сега правя около 7, 8 максимум. При вас как е положението?
Цитирай

Ъпгрейд до 10 правен ли е?
А ресет след това?
За 1 месец нито един нов арр ли не е инсталиран?
Цитирай

(2020-07-01, 22:05:02)Angel написа:  Колеги да Ви питам, забелязвате ли, че батерията на телефона пада по-бързо. Преди месец правех около 10 ч. сега правя около 7, 8 максимум. При вас как е положението?
Това е основния принцип на всеки ъпдейт-все по малко батерия,факт.
Цитирай

(2020-07-02, 06:45:09)suffer написа:  Ъпгрейд до 10 правен ли е?
А ресет след това?
За 1 месец нито един нов арр ли не е инсталиран?
Около 2 месеца съм с андроид 10, ресет съм правил след ъпдейта. Нов app - еми само Google Duo.
Цитирай

тогава може би данните или кеша на google play services прави дрейн
Цитирай

(2020-07-02, 09:55:45)suffer написа:  тогава може би данните или кеша на google play services прави дрейн
Ако изчистя данните какво ще стане? Защото кеша си го трия.
Цитирай

ами при мен изчезват платежните методи за безконтактно плащане. Друго не съм забелязал.
После си добавям картата ръчно
Цитирай

Ако ползваш "постоянно включен дисплей" е нормално.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-07-02, 19:17:20)Ivan_GT написа:  Ако ползваш "постоянно включен дисплей" е нормално.
Не, не ползван, защото харчи много батерия.

Сега се държи по-добре може би понеже както каза колегата, махнах данните от Услуги на Google Play.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2020-07-02, 21:56:41)Angel написа:  Не, не ползвам, защото харчи много батерия.

Сега се държи по-добре може би понеже както каза колегата, махнах данните от Услуги на Google Play.

Вие по колко SOT правите?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2020-06-09, 05:48:11)ludfen написа:  Здравейте, да попитам за следното - Входящите повиквания на работещ или заключен екран не се появяват на екрана. При заключен екран отключвам смъквам таскбара (и при раб.екран) и тогава се появява кой те търси (приемам или отхвърлям). На някой случвало ли се е подобно нещо и как да го оправя? Ми А3 Андроид10 Благодаря.

И моя стана така. От 2 дни. Не мога да го оправя, голямо ровене по настройки и нищо. Много ме дразни и вече се замислям да го сменям тоя телефон.
Цитирай

(2020-07-04, 16:34:15)eltehno написа:  И моя стана така. От 2 дни. Не мога да го оправя, голямо ровене по настройки и нищо. Много ме дразни и вече се замислям да го сменям тоя телефон.
Нещо темата да сте сменяли ?

Storstark
Цитирай

(2020-07-04, 16:39:56)ianpav_4444 написа:  Нещо темата да сте сменяли ?

Нищо не съм сменял. Всичко друго си е по старо му. Само тези входящи нещо се бъгнаха.

Реших да рискувам и му дадох "нулиране на предпочитанията за приложения". Оправи се ... поне за сега... ще видим по-нататък.
Цитирай

Колеги, ползвате ли Google Camera и ако да, коя е най-добрата GCam за Mi A3?
Цитирай

Не знам дали е най добрата . Аз ползвам тази :
https://yadi.sk/d/6BaadtVnf0gIoA
И съм доволен . Има и по нова версия , но аз съм доволен от тази .

Storstark
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianpav_4444 за това мнение:
  • Angel
Цитирай

Да Ви попитам, при Вас телефона рестартира ли се както си състои?
Цитирай

(2020-11-09, 17:36:59)Angel написа:  Да Ви попитам, при Вас телефона рестартира ли се както си състои?

Телефона не го ползвам аз ,но доколкото знам не се е рестартирал сам.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

(2020-11-09, 17:36:59)Angel написа:  Да Ви попитам, при Вас телефона рестартира ли се както си състои?

Минимум 1 път на 2-3 дена . Даже един път и докато работех нещо . Само че , не съм правил фабрични от както съм го купил с 9 версия . Сега е 10 .

Storstark
Цитирай

(2020-11-09, 21:52:30)ianpav_4444 написа:  Минимум 1 път на 2-3 дена . Даже един път и докато работех нещо . Само че , не съм правил фабрични от както съм го купил с 9 версия . Сега е 10 .
Аз му върнах и пак прави, когато ъпдейтнах до 10.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)