Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари
#76

(2019-10-25, 08:50:54)R560 написа:  Нов Ъпдейт от преди малко
При мен няма нищо! Какъв е номера на актуализацията?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

http://prikachi.com/images/195/9676195s.jpg
Цитирай
#78

Дам... Явно всичко си зависи от оператора. При Теленор се появи преди 2 дни, когато сложих картата в телефона, преди това не откриваше актуализация

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Аз получих актуализацията на 20-ти октомври.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#80

Налична и за Теленор

M4 AQUA-
Цитирай
#81

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...3.html?amp


Аз опитах - свалих приложението, но не ми изкарва никакъв проект, към който мога да се присъединя! Има ли някой с успешен опит, или с повече инфо?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

Мисля да си купя p30 lite ама със 6гб рам,ама разбрах че тия телефони с 6гб рам били за азиятския пазар.Та да попитам тук,каква е разликата на телефон който е за азиятския и за европейския пазар?Телефон който е за азиятския пазар ще мога ли да си го ползвам тук?ще прави ли някакви чакмаци?

Sony Xperia XZ2
Цитирай
#83

Мисля, че не би трябвало да има проблем! Версията на Андроид е за целия свят ти при първото включване си избираш региона. Единствено може да попаднеш на кодирана бройка, но ще ти го разкодират

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

Може да не получаваш актуализации, защото няма да си с такава карта за този пазар.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#85

Здравейте! 

Имам намерение да взема този телефон.
В процес  на проучване съм все още и в тази връзка искам да ви попитам - как е  звукът на телефона в слушалката, достатъчно силен и ясен ли  е? Питам понеже все още съм с P9 lite и точно в слушалката му е проблема - много тих, а и некачествен звук, просто така е създаден.

Мерси!
Цитирай
#86

(2019-11-15, 23:30:50)ontario написа:  Здравейте! 

Имам намерение да взема този телефон.
В процес  на проучване съм все още и в тази връзка искам да ви попитам - как е  звукът на телефона в слушалката, достатъчно силен и ясен ли  е? Питам понеже все още съм с P9 lite и точно в слушалката му е проблема - много тих, а и некачествен звук, просто така е създаден.

Мерси!
Имам p30, p30 pro и p30 lite и според мен почти нямат разлика в звука, чува се доста добре и силно, но все пак зависи и отсрещния как говори, случва се на едни да намалям звука, защото и околните чуват, а на някой да усилвам докрай и пак малко да се напрягам да го чуя

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#87

Стария ми телефон беше P9 lite. Нямах проблеми със звука.
Цитирай
#88

Звука в слушалката е точно както казва Sokolchev, аз дори съм си намалил силата, че ме чуват и околните.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#89

(2019-11-16, 12:04:14)dyaneff написа:  Стария ми телефон беше P9 lite. Нямах проблеми със звука.
Моя P9 lite е модела с 3 гб рам,купуван е от чужбина нов, от 2 год. го имам Дори усилен до край звука в слушалката е доста тих.Също като пусна блутуута телефона буквално забива , рестартим го с 300та зора. И пак проблеми - ако свържа тела с блутуут колонка и пусна музика от youtube  - само прекъсва, ту спира ту тръгва.

Относно питането ми за звука на P30lite и P smart Z  - явно, който и да избера от двата телефона - няма да имам притеснения относно звука в слушалката. Благодаря за отзивите!
Цитирай
#90

Аз имам въпрос относно актуализациите на Андроид… Имате ли информация, всъщност, получаването им от какво зависи? Дали има разлика в бързината на получаване, ако актуализирам през HiSuite, или през телефона? 4 години ползвам тази марка, така и не намирам информация за това. С една и съща карта на Теленор минах през p10 lite, p20 lite и сега съм с p30lite, и сякаш заради оператора винаги получавам ъпдейт около 25-то число на месеца.
Цитирай
#91

Добро утро! Ето какво се е появило в FF. Ако инфото в приложението е вярно, би трябвало до Нова Година да сме го получили :-)        

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#92

(2019-11-20, 07:40:29)danchostz написа:  Добро утро! Ето какво се е появило в FF. Ако инфото в приложението е вярно, би трябвало до Нова Година да сме го получили :-)

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk 

Едва ли ще е до Нова година, защото още P30 и P30 Pro не са получили. А миналата година p20 lite започнаха да получават 9 някъде през май месец, а по-минала p10 lite през юни, затова според мен ще получим 10 към април месец. 
Цитирай
#93

Остава да чакаме... Аз предположих Нова Година, защото в FF пише, че ъпдейта става достъпен за сваляне след около 40дни от публикуването му там. А и нали вече уж излезнала бетата и за нашия модел. Дано скоро да я има и за България! Дето се казва fingers crossed :-)

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

На p30 i p30 pro го получих преди седмица

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#95

(2019-11-20, 11:50:18)Sokolchev написа:  На p30 i p30 pro го получих преди седмица
Може ли да споделиш как си го получил? Чрез бетата, или просто е излезнал като обикновена актуализация?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#96

(2019-11-20, 12:14:37)danchostz написа:  Може ли да споделиш как си го получил? Чрез бетата, или просто е излезнал като обикновена актуализация?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
През HiCare     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#97

    Вижте какво получих!

През Hicare
Цитирай
#98

(2019-11-24, 11:43:25)kircho940 написа:  Вижте какво получих!

През Hicare
Как го направи? И аз съм на теленор, но в HiCare има само актуализация, откъдето ме вкарва отново в менюто за актуализации, и съответно от там излиза, че няма нищо ново

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#99

По същия начин като теб. Влязох в Hicare и после се появи това. Вчера получих по нормалния начин актуализация, а днес това. Забелязах че моите актуализации идват малко преди на другите. Скоро и вие ще трябва да го получите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kircho940 за това мнение:
  • danchostz
Цитирай

И аз инсталирам 10 сега
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)