Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари

Ами честито! При мен продължава да няма нищо

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

(2019-11-26, 08:06:44)R560 написа:  И аз инсталирам 10 сега
Да не би аз нещо да бъркам, или да не чета правилно... Нали става въпрос за P30 lite? Може ли да споделиш откъде ти е дошла актуализацията и дали има нещо по-специално за да се получи?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

P30 lite да от HiCare


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Е да, ама при мен... Нищо...        

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз инсталирах 10 през Hicare

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

(2019-11-26, 15:57:23)nasko_1_2_ написа:  И аз инсталирах 10 през Hicare
Добре, какво се прави през HiCare?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако ще ти олекне поне малко Smile Smile Smile, и при мен няма още нищо. Така или иначе все още за нас си е тестово. На пролет, живи и здрави ще получим 10ката.  Angel

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Хаха е не ми е толкова спешно, просто исках да разбера дали аз нещо бъркам, или зависи от друго. Явно ще се чака

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен току-що дойде 9.1.0.275
Виваком
А веднага след иснсталирането, дойде и 10.0.0.150
Цитирай

(2019-11-27, 16:48:01)stinkata написа:  При мен току-що дойде 9.1.0.275
Виваком
А веднага след иснсталирането, дойде и 10.0.0.150
И при мен! Дано е за добро...    

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен също току що дойде десятката, но първо незнайно защо получих секюрити пач за октомври и тогава ми дойде другия.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

[quote='carden' pid='1592144' dateline='1574870980']
При мен също току що дойде десятката, но първо незнайно защо получих секюрити пач за октомври и тогава ми дойде другия.

При всеки е така.
Цитирай

Имах предвид, че веднага един след друг. До сега не ми се бе случвало, за това се учудих.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

И аз получих първо някъв пач към 9-ката,сега да вида дали ще дойде 10

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Някой който вече тества 10ката, може ли да сподели как се държат за всичките евентуални проблеми за които предупреждават. Понеже имам онлайн банкиране, което ползвам доста често и да не стане проблем, че да се налага да се връщам към 9ката. Благодаря предварително.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2019-11-27, 19:02:56)carden написа:  Някой който вече тества 10ката, може ли да сподели как се държат за всичките евентуални проблеми за които предупреждават. Понеже имам онлайн банкиране, което ползвам доста често и да не стане проблем, че да се налага да се връщам към 9ката. Благодаря предварително.
Аз на pro-то съм с 10-ката от десетина дни вече и нямам проблеми с банкирането през фибанк приложението

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Да, мерси, току що четох из другите форуми, и те казват че нямат проблем, пускам да се инсталира.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Дойде и 10ката,инсталвам го и на lite-а

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-11-27, 19:02:56)carden написа:  Някой който вече тества 10ката, може ли да сподели как се държат за всичките евентуални проблеми за които предупреждават. Понеже имам онлайн банкиране, което ползвам доста често и да не стане проблем, че да се налага да се връщам към 9ката. Благодаря предварително.
Аз ползвам на Пощенска банка, няма проблем с банкирането. И най-сетне дойде и така чаканата тъмна тема...

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм също на Пощенска банка, и това е добре че няма проблем.

Като първи и кратки впечатления не съм чак толкова впечатлен, колкото очаквах от представянето на 10ката. Като меню много ми напомня на Нугата. При позвъняване снимките не са в цял екран, подобрения в камерата не са предложени, като цяло нищо по добре от 9ката, дано с официалната версия ни изненадат с нещо.
И обърнете внимание, на което аз едвам го забелязах иконата на часовника работи, поне едно ново забелязах  Smile Smile Smile

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Това, което не ми харесва е, че плъзгането нагоре отваря приложенията. На единия начален екран съм си извадил лентата с отметките на Chrome и като се опитам да ги скролна, ми се отварят приложенията. Трябва първо да дръпна надолу и след това да плъзна нагоре... Но не е някаква драма...
Цитирай

Здравейте, от вчера съм с телефончето, как може да се махнат тия предложения, благодаря

(2019-11-30, 12:50:06)djorov80 написа:  Здравейте, от вчера съм с телефончето, как може да се махнат тия предложения, и настройка за снимка на контакт при входящо обаждане, че не ми се показва, благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Мисля че не може, поне аз не съм намерил начин досега, а и не ми пречат вече.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2019-11-30, 14:33:26)carden написа:  Мисля че не може, поне аз не съм намерил начин досега, а и не ми пречат вече.
А има ли начин да се показват снимките от контакт
Цитирай

Не,  това са последно отваряните приложения, изкопирали са го от iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

А как се архивират снимки, контакти и други неща освен с гугъл, има ли друг начин, като включих телефона първия път мисля че имаше иконка за архивиране,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)