Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари

С Cloud в телефона от настройки.

Преди малко забелязах че при входящ разговор на вайбър ми изисква пръстов отпечатък да отключа телефона и тогава да видя кой ми звъни. С другите чат приложения не е така, на WhatsApp си го има като настройка, а на вайбър не намирам. Най вероятно го отдавам на 10ката. Да но с официалната версия това изчезне, иначе трябва да свиквам с това колко и да малко досадно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • djorov80
Цитирай
Аксесоари

(2019-11-30, 18:21:10)carden написа:  С Cloud в телефона от настройки.

Преди малко забелязах че при входящ разговор на вайбър ми изисква пръстов отпечатък да отключа телефона и тогава да видя кой ми звъни. С другите чат приложения не е така, на WhatsApp си го има като настройка, а на вайбър не намирам. Най вероятно го отдавам на 10ката. Да но с официалната версия това изчезне, иначе трябва да свиквам с това колко и да малко досадно.
Може да се премахне.
Настройки, защита, Заключване на приложения
Цитирай

Има ли начин видеото на забавен кадър да се овеличат на повече от 10секунди
Цитирай

Не може, аз поне не съм открил.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Какви са подобренията в MIUI10, има ли бъгове, батерията как е, камерата как е
Цитирай

Няма бъгове, всичко си е добре. А камерата, който иска перфектни снимки-сбъркал е устройството Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте, аз също съм собственик на въпросния телефон, но при мен се появи проблем след актуализацията на пача от девятката, бързото зареждане изчезна и пише само зареждане. Исках да попитам има ли и друг с този проблем? Не съм актуализирал до десятка.
Цитирай

Актуализирал съм с 10ката, и няма проблем с бързото зарежда, все така добре си зарежда. Дори мисля че батерията се държи по добре.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Проблема се реши, всичко е било от кабела явно някъде се е прекъснал, днес си купих нов и веднага изписа бързо зареждане.
Цитирай

Аз съм с P30 lite и съм много доволен. Другото, което е, че получих преди седмица актуализацията до 10-ка. Не съм впечатлен особено много от тази актуализация, но ще трябва да се изчака докато се появи официалната 10-ка. Съотношение Цена-Качество смятам, че си е напълно задоволително. В други постове прочетох, че нямало разлика с Mate 20 lite. Мога да кажа, че има някои неща, които различават единия от другия телефон като: повече памет при p30 lite, камерата е 48 МР и разлика в дизайна. Все пак всеки си има предпочитания и вкусове за телефон, но смятам, че всички, които са коментирали в страницата на форума марката са ѝ фенове! Smile

Ако животът ти поднесе лимони, направи си лимонада.
Цитирай

(2019-12-01, 21:50:41)carden написа:  Не може, аз поне не съм открил.
Разбрах го, трябва да е на 4х
Цитирай

Здравейте,
Можете ли да ми кажете къде е сензора за близост на P30 lite?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Сензора се намира от дясно на селфи камерата. Точно над изписването на процентите за батерията. Един до друг са и сензора за светлина и за близост.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • ivoli77
Цитирай

(2019-12-31, 07:15:51)carden написа:  Сензора се намира от дясно на селфи камерата. Точно над изписването на процентите за батерията. Един до друг са и сензора за светлина и за близост.

Благодаря!
Подарих за Коледа на жена ми P30lite, но излезе някакъв дефект. При смяна на светлината и при изгасяне от само себе си дисплея премигва!!! Всеки път!! Днес го пратих в сервиз! Явно дефектна бройка!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

(2019-12-08, 12:35:23)Genadi_Zagorka написа:  ... В други постове прочетох, че нямало разлика с Mate 20 lite. ....
Повече прилича на Honor 20 lite. Даже той ми беше първи избор, заради по-ниската със стотина лева цена, но нямаше наличен и си взех P30 lite
Цитирай

Актуализация за сигурността 10,0,0,158
Цитирай

Доста е голям файла за да е само пач за сигурност, но не мога да открия нещо. Единственото което видях е че при камерата на забавено движения вече не е само 10 сек. а неограничено време.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Това, което забелязах е, че на началния екран, на който съм сложил отметките на хром, вече не ми отваря приложенията, когато го скролвам, което ме радва.
Цитирай

Мисля, че по бързо реагира на натискане. И по-бързо отваря приложения.
Цитирай

Дойде ъпдейт на 10-ката .158

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Как да разбера какво събужда телефона
Цитирай

(2020-01-06, 15:25:38)djorov80 написа:  Как да разбера какво събужда телефона
Провери го с BetterBatteryStats или Wakelock Detector за дрейн на батерията.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • djorov80
Цитирай

HBO GO през WiFi много често прекъсва. Някой друг с такъв проблем?
Цитирай

Здравейте Smile За Коледа ми подариха Huawei p30 lite и съм много доволна, обаче имам следният проблем, не получавам известия за пропуснати повиквания и смс, никакви индикации дори на иконката, трябва специално да цъкна в разговори и там ми изписва вече с червено пропуснат р-р.Рестартирвах, активирах, деактивирах, нищо не стана, мислих фабрични настойки да върна, но се разрових във форума и разбрах, че най-вероятно е от софтуера. В момента съм с EMUI 9.1.0.317 , нямам текущи актуализации. За смс ми излиза известие в момента на получаване, при следващо цъкане на телефона вече го няма и не ми индикира и на иконката за не отворен смс.Честно казано е доста не приятно .. Има ли и други с подобен проблем и някой случайно открил ли е решение .. ?
Относно другите известия от приложенията като вайбър,месиджър,имейли и т.н. нямам проблем.
Цитирай

Принципно при 10-та версия на андроида го има този проблем, но може и при вас да се е омазал нещо

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)