Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари


(2020-03-04, 19:45:22)ivan_vylka написа:  Това е иконата за кастване към телевизор.
От къде се спира
Цитирай
Аксесоари

Търси някъде в бързите бутони като дръпнеш отгоре “щората” подобен символ и го изключи.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Безжично свързване към тв, свали менюто от горе на долу и го изключи

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

10.0.0.167      200 Мb
Цитирай

167 е наличен за Теленор

M4 AQUA-
Цитирай

И аз да питам нещо... Преди няколко месеца, актуализирах P30 lite, до Emui10 през HiCare, докато 10 не беше излязал официално. Телефона работи добре, но имам някои забележки... Та, ако го върна до 9 през HiSuite, дали вече има официален 10, или още не? Ако има някой, който е инталирал 10 през ъпдейтите без да е бета, да сподели впечатления!

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма официална версия на Андроид 10. Може би скоро, но....
Цитирай

(2020-03-11, 21:23:39)dyaneff написа:  Няма официална версия на Андроид 10. Може би скоро, но....
Това ме интересуваше. Значи при мен е тестовата версия и е нормално да има тук-там някое проблемче. Благодаря

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

10,0,0,193 128МБ.
Цитирай

(2020-03-11, 22:09:36)danchostz написа:  Това ме интересуваше. Значи при мен е тестовата версия и е нормално да има тук-там някое проблемче. Благодаря

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Всъщност съм те подвел.
https://consumer.huawei.com/en/community...cId_54181/
Цитирай

(2020-04-06, 17:15:27)dyaneff написа:  Всъщност съм те подвел.
https://consumer.huawei.com/en/community...cId_54181/
Благодаря за инфото, но тази статия как я разбираш? На мен така и не ми става ясно, това което имам от бетата през Ноември, официален 10 ли е и така си продължавам с ъпдейтите, или ще дойде някаква вече официана версия? Или ако това е бета и искам оригинал, трябва да върна до 9 и после с ъпдейтите ще си дойде 10?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-04-06, 18:21:33)danchostz написа:  Благодаря за инфото, но тази статия как я разбираш? На мен така и не ми става ясно, това което имам от бетата през Ноември, официален 10 ли е и така си продължавам с ъпдейтите, или ще дойде някаква вече официана версия? Или ако това е бета и искам оригинал, трябва да върна до 9 и после с ъпдейтите ще си дойде 10?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
При Р30 и ПРО беше така ъпдейта на 10. После си ъпдейтваш през системата дойде ли ОТА си е стабилна версия. Не е необходимо да слизаш на 9 и да чакаш.
Цитирай

Явно смятат, че това е стабилната версия.
Цитирай

(2020-01-22, 09:22:54)ПоляМитова написа:  Здравейте Smile За Коледа ми подариха Huawei p30 lite  и съм много доволна, обаче имам следният проблем, не получавам известия за пропуснати повиквания и смс, никакви индикации дори на иконката, трябва специално да цъкна в разговори и там ми изписва вече с червено пропуснат р-р.Рестартирвах, активирах, деактивирах, нищо не стана, мислих фабрични настойки да върна, но се разрових във форума и разбрах, че най-вероятно е от софтуера. В момента съм с EMUI 9.1.0.317 , нямам текущи актуализации. За смс ми излиза известие в момента на получаване, при следващо цъкане на телефона вече го няма и не ми индикира и на иконката за не отворен смс.Честно казано е доста не приятно .. Има ли и други с подобен проблем и  някой случайно открил ли е решение .. ?
Относно другите известия от приложенията като вайбър,месиджър,имейли и т.н. нямам проблем
Привет! Влез в Настройки - Батерия - Приложения или използване ли, как беше и търси там да му зададеш да получаваш известия конкретно за разговорите. Ако не успееш да го направиш ми пиши отново и ще ти пратя клип как да го коригираш. Можеш и във ФБ да последваш групата Huawei Bulgaria Fan и да четеш за дадени проблеми и ситуации, които са свързани с марката.

Ако животът ти поднесе лимони, направи си лимонада.
Цитирай

Тези известия се коригират с съвсем други настройки не от батерия а от приложения.В раздела за Р30 проблеми е писано доста пъти как става.Прочети малко има доста полезна информация и за други такива настройки но иска четене!
Цитирай

Едно въпросче... Искам да върна до 9.1. Свързвам телефона с HiSuite, но опцията за връщане към предишни версии я няма! Някакви идеи как да стане?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-05-17, 16:09:59)danchostz написа:  Едно въпросче... Искам да върна до 9.1.  Свързвам телефона с HiSuite, но опцията за връщане към предишни версии я няма! Някакви идеи как да стане?

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Чукаш на актуализация-превключи на друга версия, и ти излиза.Снимката е за Р30


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да де, но както казах " Превключи на друга версия" липсва при мен

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Преинсталирай Hi Suite,може и от него да е.Иначе няма друг начин,на един колега така не му излизаше и после се появи,трябва да се пробва .
Цитирай

(2020-05-17, 17:47:20)DoryanY написа:  Преинсталирай Hi Suite,може и от него да е.Иначе няма друг начин,на един колега така не му излизаше и после се появи,трябва да се пробва .
Проблема е от телефона. Свързах п10 лайт, такъв имам под ръка. При него тази опция се появява

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Освен да де инсталираш приложението на телефона,то после като свържеш телефона се инсталира.
Цитирай

(2020-05-17, 18:23:31)DoryanY написа:  Освен да де инсталираш приложението на телефона,то после като свържеш телефона се инсталира.
И това направих. Не и не!

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Влез в настройки-приложиния-EMUI- съхранение и му изчисти данните,ако пак не става.Изключваш телефона натискаш Power бутона и бутона за увеличаване на звука едновременно и държи докато се появи логото.После намираш wipe cache partition и чистиш кеша,дано сега да стане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • danchostz
Цитирай

Е не! Нищо, макар че опитах всичко, което предложи.... Още малко и в коша и обратно на добрия стар Самсунг... Тия се насраха просто. Не стига, че чакаш 1 година за някакъв шибан ъпдейт, който излиза и не е читав, а после не можеш и да се върнеш на стария, който работи добре... Ама иначе те съветват винаги да поддържаш актуално състояние на телефона и приложенията си... А тия новите модели??? С операционната система на Гугъл, без сървиса на Гугъл... И да го купиш заради камерата Leica?! И до преди появата й хората правеха добри снимки... Не е опит за насаждане на мнение, просто си хейтя Smile

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Какво те тормози при 10.При Р30 няма проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)