Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари

(2020-05-17, 19:30:48)DoryanY написа:  Какво те тормози при 10.При Р30 няма проблеми.
Постоянното отваряне на приложението файлове например, само си се отваря, лошата работа на блуутут. Използвам часовник и слушалки, които при 9 си работеха без забележки. С 10 постоянно се губи връзката. Не винаги работеща автоматична яркост на дисплея. И всичко след актуализацията до 10. Преди това телефона си беше пушка

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Направи му хард ресет,по същия начин като с итриване на системния кеш,само че фактори ресет.Щом имаш толкова бъгове,при нас ги няма тези проблеми,появи се един с Wi Fi показва понякога че не е свързан,ще чакаме да го оправят.При всички марки има по някой проблем
Цитирай

Направих хард ресет. 3 пъти ако помня правилно. И ефекта е никакъв. Просто ми е писнало вече, нищо няма да правя, да работи както си иска!

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ти да не мислиш, че ако си купиш среден клас Samsung и той няма да прави същото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Последно преди тази марка имах LG G3, може би преди 5 години. Все още работи много по-добре... А и среден, висок, или нисък клас, какво значение има? При наличието на еднакъв процесор и еднакво количество рам, едва ли е определящо за работата на апарата, това, дали е от стъкло или пластмаса...

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Тука бъркаш.Има голяма разлика между висок клас и среден клас.Процесорите са различни,модемите,блутут класа е по висок,GPS е дву бандов.А пък ниския клас е напълно орязан.Имам едно Леново A 6000.Като го включа и му трябват минимум 2 минути до като стане за използване,цъкаш на Google Play и чакаш 1 минута да захапе.Предишни я ми беше HTC 10 беше флагман за 1300 лв,също имаше проблем с блутут и на Wi Fi за една нощ батерията му падаше с 20% ,за това стоеше само на мобилен,Wi Fi само за ъпдейти.Които за 2 години бяха 2 на андроид и най много 5 за сигурност

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Съгласен! Само че п30 лайт никак не е нисък клас, нито като харектеристики и работа, нито като цена...

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да,той се води среден клас,и си е добър.Но с този ъпдейти са се получели проблемите,те не са от хардуера.При Xiaomi,се получи този проблем с блутута.Там пробваха с изключен Wi Fi и проблема го няма,пробвай при теб как е.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

И аз съм с андроид 10, но нямам нито един от описаните проблеми. Само където по някога ми показва на WiFi, че няма връзка, но си има интернет.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

Актуализация 10,0,0,197
Цитирай

Здравейте, в калдата има статия, че p30 lite ще бъде обновен до Андроид 11. Та аз имам телефона от 3 месеца и още си стои на девятката. От емаг на А1. Нещо специално ли трябва да направя за да получа десятката?
Цитирай

Моят също е на 3 месеца от Т...арт и при първото включване при проверка за актуализация си изтегли 10. Списъка е неофициален и не ми се вярва да получим 11.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

За P30 Lite няма да има EMUI 10.1 , не 11... няма да ги има и за P20 линията. Принципно е така - когато на една флагманска линия им се спират ъпдейтите (P20) се спират и на lite-а от следващата линия (P30 Lite). Поне досега така беше, сега с новото положение не знам как ще са. 10 иначе си има за P30 Lite, ако по някаква причина не се ъпдейтва, вижте темите из форуми - варианти има.
Цитирай

Мисля. че Кobrakobra е прав.
https://consumer.huawei.com/en/community...Id_111722/
Цитирай

Няма да има. Което е тъпо, защото можеше да завършат цикъла от 10-ката. Нищо не им коства при положение, че вадят актуални смартфони с Kirin 710/710F и получават 10.1 ....

Но принципно при Huawei това е хватката - на предходния флагман спрат ли му ъпдейтите се спират заедно с на новия lite. P10 линията беше по същия начин - P10 си получи 9.1, което беше края и за P20 Lite. В Случая P20 получава 10-ката, което е края за P30 Lite. Та проследете ги така.
Цитирай

Здравейте 
Без да искам си премахнах стрелкичка, кръгче и квадратче ?
Не намирам в настройки как да си го оправя, някой може ли да помогне? ?
Цитирай

В настройки, функции за достъпност, най отдолу, системна навигация            
можеш от настройки да добавиш и за издърпване на щората от горе
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Айййй много благодаря! 
Че нещо се измъчих с тея 'жестове' ?
Цитирай

Имам проблем с фабричното приложение "Музика". При отваряне на Фейсбук, или браузер, музиката започва да накъсва....
Цитирай

Здравейте на всички! От днес съм с телефона. При натискането на бутона меню, активните прозорци ми се подреждат хоризонтално (което е отвратително и адски неудобно), а цент не съм свикнал така. Намирам го и за непрактично. Откъде да задам да се подреждат вертикално? Благодаря!
Цитирай

Не става, купи си Xiaomi.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-09-20, 20:48:32)sioni8 написа:  Здравейте на всички! От днес съм с телефона. При натискането на бутона меню, активните прозорци ми се подреждат хоризонтално (което е отвратително и адски неудобно), а цент не съм свикнал така. Намирам го и за непрактично. Откъде да задам да се подреждат вертикално? Благодаря!

Някой би ли бил така любезен да помогне? Наистина е изключително изнервящо да не виждаш вертикално всичките си минимизирани прозорци .. 

Имам и втори, може би още по-глупав въпрос. Извинявам се, за което. Но как по дяволите да задам опция телефонът сам да промеря тапета през определен интервал от време? Убих се да я търся тази опция и просто я няма в тапети........ предполагам е повече от нелепо дори и да си помисля за секунда, че телефон от 2020-та година не поддържа такава функция?!
Цитирай

Ето от тук се смен тапетите    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Чувствам се адски тъп, обаче не мога и не мога да разбера как да го направя оттам.. Махнал съм отметките долу на всички "следване". В "Добавено от галерия" съм вкарал 25 тапета, но винаги си стои само с един.. който съм избрал ръчно. Като маркирам всички 25 тапета имам само опция "премахване" и "Отмяна на всички". Горе е дадена отметката на "Списание при отключване". Дори и да я махна, тапетът пак не се сменя. Офффф.. как да го направя по дяволите?!  Bu Bu
Цитирай

Сменят се само тапетите на заключен екран,сега пробвах.Аз мислих че се сменят и на начален екран,не откривам друга опция за автоматична смяна на тапетите на начален екран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)