Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Lite - Лични впечатления и коментари

Да, и аз четох за 10 и по точно при p30 и p30 pro, странно че и при p30 lite, но факт и то точно на мен.. :/
Цитирай
Аксесоари

Проблема с ненавременно получаване на нотификации мисля че се оказва софтуерен проблем при някакъв брой телефони, защото не при всички е така. Аз лично не съм имал проблеми досега, преди с 9ката и сега 10ката. Но не е лошо да си проверите настройките и приложенията които трябва да работят дори при загасен екран.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Първо това направих, проверих всички настройки, деактивирах, рестартирах, активирах, рестартирах...... Няколко пъти иии нищоооо..
Цитирай

За кой телефон говориш че ти е забивал на 2та година
Цитирай

Опааа.. В бързината не съм разбрала написаното Smile имах на предвид за предния ми телефон huawei p9
Цитирай

Всяко едно приложение, дори системните, могат да бъдат регулирани какви и дали изобщо да показват нотификации. Всичко е в настройките на всяко отделно приложение. А при Emui 10 за да ти идва всяка нотификация на момента трябва да позволиш на даденото приложение всичко възможно и да го добавиш в белия списък за оптимизация на батерия. В противен случай ще получиш известие при святкане на телефона. Известията могат и напълно да се изключват, което е много хубава за мен функция, относно Фейсбук например Просто си разгледай хубаво всички настройки и на телефона и на самите приложения и си го настрой както ти е удобно на теб! Но в Андроид 10 поне при P30lite няма проблем с нотификациите, просто се иска отделяне на 5 минути за настройка.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм с EMUI 9.1.0.317
Нямам текущи актуализации
Цитирай

Мисля, че същото беше и с Андроид 9. А 10-ката можеш да си я дръпнеш през HiCare, има я може би повече от месец вече

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Благодаря ти, ще пробвам!

Актуализирах с 10ка и всичко е точно, известията за пропуснати повиквания са на лице! Предполагам няма да има проблем и със смс-ите. Отново много благодаря!
Цитирай

Здравейте
От няколко седмици съм с телефона П30 лайт и с Андроид 10. За момента само суперлативи. С едно две нещица изключение, а именно :
1. Два пъти сам си смени мелодията на звънне. 
2. Как мога да активирам римайндер в гугъл акаунта ми-става въпрос за календара. Настройвам събитие, после римайндер, но като дойде момента не се включва.
Благодаря предватително

Направих ресет, но за съжаление проблема остава
Цитирай

(2020-01-22, 19:18:07)danchostz написа:  Всяко едно приложение, дори системните, могат да бъдат регулирани какви и дали изобщо да показват нотификации. Всичко е в настройките на всяко отделно приложение. А при Emui 10 за да ти идва всяка нотификация на момента трябва да позволиш на даденото приложение всичко възможно и да го добавиш в белия списък за оптимизация на батерия. В противен случай ще получиш известие при святкане на телефона. Известията могат и напълно да се изключват, което е много хубава за мен функция, относно Фейсбук например Просто си разгледай хубаво всички настройки и на телефона и на самите приложения и си го настрой както ти е удобно на теб! Но в Андроид 10 поне при P30lite няма проблем с нотификациите, просто се иска отделяне на 5 минути за настройка.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Напротив, аз съм с P30 lite и имам проблем с известията за пропуснати разговори (САМО с тях - всички останали известия се появяват веднага на заключения екран). Проблемът се появи след ъпгрейд към 10-ката. Всички настройки са според инструкциите от поддръжката на HUAWEI и няма ефект. Получих писмо от тях, че ще има корекция за проблема.
Познавам още трима притежатели на P30 lite със същия проблем, появил се след ъпгрейд към Андроид 10. Просто се радвайте, че не сте от "късметлиите"...
Цитирай

С допълнителни настройки станаха нещата...  Visslar
Цитирай

(2020-01-23, 21:26:43)stas3000 написа:  Напротив, аз съм с P30 lite и имам проблем с известията за пропуснати разговори (САМО с тях - всички останали известия се появяват веднага на заключения екран). Проблемът се появи след ъпгрейд към 10-ката. Всички настройки са според инструкциите от поддръжката на HUAWEI и няма ефект. Получих писмо от тях, че ще има корекция за проблема.
Познавам още трима притежатели на P30 lite със същия проблем, появил се след ъпгрейд към Андроид 10. Просто се радвайте, че не сте от "късметлиите"...
Все пак да не забравяме че при нас лайта е бета версия, да се надяваме че когато дойде за нас  официалния ъпдейт всичко ще си дойде на мястото и Вие няма да сте от късметлиите. Аз лично нямам никакви проблеми.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2020-01-23, 21:26:43)stas3000 написа:  Напротив, аз съм с P30 lite и имам проблем с известията за пропуснати разговори (САМО с тях - всички останали известия се появяват веднага на заключения екран). Проблемът се появи след ъпгрейд към 10-ката. Всички настройки са според инструкциите от поддръжката на HUAWEI и няма ефект. Получих писмо от тях, че ще има корекция за проблема.
Познавам още трима притежатели на P30 lite със същия проблем, появил се след ъпгрейд към Андроид 10. Просто се радвайте, че не сте от "късметлиите"...
Аз също имах такъв проблем след актуализация до 10... Влизаш в настройки, после приложения, след това отбелязваш да ти отвори системните и намираш дайлъра. Излизаха няколко със зелена слушалка. Понеже не знаех на кое точно влизаш във всички и помня, че променях нещо в приоритета на нотификациите. В един момент се получи. Всичко е на проба-грешка! И вземи телефона на гаджето под ръка... Променяш нещо, звъниш си и затваряш и гледаш дали има нотификация. Иска малко играчка, но ще стане

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, някой ползва ли Gcam на p30lite
Цитирай

Момчета тоя как е направил видео с p30 lite на 1440 HD като е само до 1080?
Цитирай

(2020-02-07, 10:19:09)R560 написа:  Момчета тоя как е направил видео с p30 lite на 1440 HD като е само до 1080?
Кой тоя?

 
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=K6_2p_WZhIQ
Цитирай

Здравейте,
От 2 месеца съм собственик на телефончето. Като ползвам гугъл хром и влезна в някой сайт започва едно много неприятно черно премигване на екрана. Деинсталирах на няколко пъти, но без успех. Сега съм с Мозила. Някакви предположения?
Цитирай

Здравейте
 
Моля за малко помощ а именно като гледам клип на фулскриин да ги няма тези бели ленти отстрани
[Изображение: bf27bb7c9d5a.jpg]
Цитирай

Здравейте,
може ли да ми кажете с каъв гръб е модела - стъклен, пластмасов или алуминиев?
навсякъде го пише различно и вече незнам с какъв е.
Благодаря!
Цитирай

(2020-02-28, 10:17:02)ivilda.ivalina написа:  ...може ли да ми кажете с каъв гръб е модела - стъклен, пластмасов или алуминиев?
навсякъде го пише различно и вече незнам с какъв е.
Рамката е метална, а отпред и отзад - калено стъкло.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ivilda.ivalina
Цитирай

   

При колега е пристигнало това. При мен още го няма...
Цитирай

идея за иконата очертана в черно     
Цитирай

Това е иконата за кастване към телевизор.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)