Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся приложебие за видео наблюдение със стар телефон
#1

Търся приложение, с което да превърна стар трлефон в охранителна камера. За момента открих Alfred и Cawice, но и при двете приложения ХД картината е в платената версия. Дайте предложения?
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен отиди си вземи една истинска камера по-добре. Китайците имат wifi водоустойчиви модели за 30-на лв.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
#3

Здравей, поръчал съм две камери, ще ги монтирам външно, но ми се искаше да имам една, която да "гледа" входната врата от вътре (вратата е стъклепакет). А и имам Сони Експериа з2, който е с доста прилична камера и мога да вкарам в употреба.
Цитирай
#4

Според мен ще си вземеш беля на главата. Телефоните не са проектирани да работят постоянно. Охлаждането е зле, андроида лийки като луд и т.н.
Сигурно ще стане нещо но не нещо което ще го пуснеш и ще го забравиш. Прецени сам дали си струва за 20-30 лв.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
#5

Алфред е добра.. но това с плащането на месец а не веднъж не ми харесва въобще.
Предимствата на телефон като камера са много по големи според мен от няква камера за 20..30 лв.
 1- камерата записва в облак , дори да я откраднат записа остава.
2- може да я събуждаш когато пожелаеш
3- може да сложиш детектор движение като въобще няма нищо общо с на прост китаец детектора. Тоест записва ти клип с движението преди да се появи в кадър, каквото простите камери за по 30лв. не правят защото трябва да работят постоянно...
Сравнението че издържали повече камерите от телефоните също издъхва защото при постоянна работа няма камера регистратор в wifi режим да не издъхва за час два... а някой във всеки режим. Пример екшън камерите например...

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на emanuilhar за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)