Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на нов Самсунг
#1

Здравейте, искам да сменя моя Самсунг j7(2016)
Супер бях доволна от него и все още го ползвам. Батерията му държи, но все повече забива.
Ще си преподписвам договора към Теленор. 
Гледах новия А 50 който излезе, какво мислите за него?
По принцип държа телефона да има добра батерия.
Добра камера, достатъчно памет и да е с метална рамка. Ползвам телефоните си без кейсове и протектори.
Този е падал доста , няма големи следи, дисплея е здрав. Тоест искам нещо подобно.
Бях се насочила към s8, естествено S10 ми харесва, но финансово не мога.
С радост ще чуя вашите компетентни мнения към какво да се насоча. 
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей ,хубаво би било да ползваш тея теми
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

На J-ката опитвала ли си да върнеш едни фабрични? Не че ще забърза устройството, но забиванията евентуално могат да изчезнат.

Иначе имай в предвид, че А50 е доста голям на размер. Прилича на сегашния ти J7. Паметта му е супер, но до колкото знам не е с алуминиева рамка.
Обърни внимание и на А8 2018г.. За него мога да кажа само хубави неща, но вече е старичък модел. Иначе отговаря на изискванията ти според мен.
С8/С10 са доста крехки телефони и аз не бих се престрашил да ги използвам без гръбче.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#4

Samsung Galaxy A50 има голяма батерия,128gb вградена памет, Super AMOLED три камери. Само че е пластмасов, иначе други виж Huawei Honor 8X, Huawei P Smart 2019, Nokia 7.1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Аз имам А8 на 1г. с гаранция,който искам да разнообразя,бих ти го продала ако искаш.Снима уникално.Ползван е само за снимки и фейсбук.С кейсове и протектори

Samsung galaxy A 70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)