Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с bluetooth!!!
#1

Здравейте, както е видно от заглавието на темата, имам проблем с  bluetooth-а. Сдвоявам телефона с радиото в колата ми, всичко си е наред - слушам музика от Хонор-а , набирам някого , няма проблем, разговарям и всичко е наред, но..... Как го мразя това НО..... Когато на мен ми звъннат и вдигна, нито аз чувам отсрещния , нито той мен. Пробвах многократно, рестартирах и какво ли не , няма чуваемост! Пробвал съм с няколко другите телефони, този проблем го няма! И с 8-цата беше така и с 9-ката е така! Не ми се прави хард ресет и да си настройвам всичко наново , но май само това остана!  Радиото ми е Sony DSX-A400BT, не е от най високия клас, но си е много хубаво! Хайде някой да каже дали е свързвал  нашия прекрасен Honor 8X  и т.н.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с такъв Телефон и нямам проблем с блутут а. Свързвам го с Alpine

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#3

Явно е от малоумното Сони което не сработва като хората, имам същия проблем и изредих два хуавея, един ноут 8, някакво дървено Леново, резултата е същия, странното е че работеше по едно време, от известно време не иска и това ме нервира безобразно.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#4

Ами на същото радио съм пробвал поне 5-6 други телефони, различни марки и е нямало проблем.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#5

Оправих го, оказа се че ако радиото звъни с мелодията по подразбиране се случва този проблем, ако сложиш мелодия номер две се оправя.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#6

Дааааа , и при мен така се оправиха нещата - както каза колегата alexdevil в горния пост, като смених мелодията на прозвъняване на радиото , т.е. мелодия 2 , всичко си е наред! Аз чувам и мен ме чуват. Дори радиото звъни , както звъни телефона. Аз съм си сложил индивидуални мелодии на хората които ми звънят най-често и сега радиото звъни с техните мелодии.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)