Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след ъпдейт на Андроид 9
#1

Здравейте , 

Моля някой да сподели ако си е разрешил проблем след ъпдейта на Андроид 9.
Моя се изразява в това , че при обаждане ( входящо и изходящо ) телефона започва да издава постоянни звуци все едно полузавам съобщения...и така поне минута ми дрънци в ухото.
Мой приятел също е с Ноте 8 и на него му прави същия проблем след ъпдейта.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се ли показва някакво известие на екрана защо издава звук? Предполагам е нещо от типа "Something спря внезапно".

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

При мен това ставаше докато говорих по Viber, оказа се че от един канал за notifications.
Може да погледнеш там.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай
#4

(2019-04-06, 15:08:07)ivan_vylka написа:  Не се ли показва някакво известие на екрана защо издава звук? Предполагам е нещо от типа "Something спря внезапно".

Не се показва нищо...само ми дрънчи в ухото и нищо не мога да чуя като разговот.

Ако можете да кажете за кой канал в нотификейшъна ще е добре Smile
Цитирай
#5

Аз имам едно предположение. Ако ползваш програма за запис на разговори, при андроид 9.0 тези програми вече не работят и може да издава звуци, защото програмата открива грешка. Щом само при разговор го прави, може от това да е. Та ако имаш такава програма, изключи я да видиш без нея как ще е.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • martoo, pockobg
Цитирай
#6

(2019-04-07, 10:17:36)ivan_vylka написа:  Аз имам едно предположение. Ако ползваш програма за запис на разговори, при андроид 9.0 тези програми вече не работят и може да издава звуци, защото програмата открива грешка. Щом само при разговор го прави, може от това да е. Та ако имаш такава програма, изключи я да видиш без нея как ще е.

ползвам ACR да .... сега ще я изключа и ще видя как е...ако има положителен ефект ще пиша Smile
Цитирай
#7

Страх ме е да се похваля обаче след като спрях записващата разговоти програма вчета цял ден не ми го е правил този проблем  Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)