Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройка камера?
#1

Здравейте.Защо не може да се снима с камерата на п30 натискайки където и да е по екрана когато сме в приложение камера?

Sony Xperia Z5
Цитирай
Аксесоари
#2

При Mate 10 Pro се активира от тук. И при P30 трябва да е същото.     

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

При мен е така:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Z5
Цитирай
#4
Sad 

Пеи мен има значение на кой режим влезна в настройките. Напримен в aperture не ми дава тази опция, за да фокусирам с докосване на  който обект искам. Но може и да са я махнали при п30

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Коя режим най - добър за видеоклипове?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#6

Как е разработена Time-of-Flight камерата, участваща в четворната Leica камера на Huawei P30 Pro: https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...08413.html

 
Цитирай
#7

Най ме дразни факта че отворите за светкавицата е за два диода а има само 1 а на второто място има само бяло покривало да не се вижда че няма нищо там... Мислех че телефон с ми е прецакан и не свети втората светкавица /колега от форума ме подведе че и двете светели
... /но след като погледнах клип с разглобяване на телефона ами то няма нищо под рефлектор... Малко беше останало щях да го давам в сервиз. Стария ми P10 си има 2 диода тоналнална светкавица топла и студена светлина. А пръстови отпечатък няма място за сравнение с P10, за жалост P10 го бие от всякъде, безпроблемно отключва винаги без засечка.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#8

Пръстовият отпечатък си работи достатъчно бързо всеки път, без забавяне при мен

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#9

Пълно разглобяване на Huawei P30 Pro показва перископната система отблизо:  

 
Цитирай
#10

За да не отварям нова тема може ли да кажете на кой режим правите дневни снимки? Вчера пробвах на режим photo, бях настройл камерата на 40мегапиксела, но се оказа, че няма zoom, а по-ниската опция е 10 мегапиксела, където снимките не са впечатляващи, не че са лоши, но очаквах повече...
Също така няма и 16:9 което ме втрещи...
Цитирай
#11

Такава е тя. И при мейт 20 про е така. По принцип на 40, ако се наложи зуум на 10.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#12

Този over saturation обаче много дразни. Онзи ден снимах на слънчево време зелени поляни и ясното небе и направо ме уби как беше засилило цветовете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)