Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 7 PRO - флаш на фърмуер индийска версия върху китайска - стъпка
#51

Мисля че е добре да обясниш какво точно си направил за да брикнеш телефона?
Цитирай
Аксесоари
#52

оправя се само с пари този проблем.


https://s-unlock.com/productsandservices/server

с тези юнаци се свързваш и срещу съответната сума ще имаш оторизиран акаунт, за да събудиш телефона.
На заключен буутлоудър можеш да сложиш само стоков ром -
Китайска версия на телефона - китайски ром
Глобална - Глобален или ЕЕА.

При опит за отключване на буутлоудъра с твоя акаунт какво ти дава?
Цитирай
#53

(2019-07-01, 08:02:42)suffer написа:  оправя се само с пари този проблем.


https://s-unlock.com/productsandservices/server

с тези юнаци се свързваш и срещу съответната сума ще имаш оторизиран акаунт, за да събудиш телефона.
На заключен буутлоудър можеш да сложиш само стоков ром -
Китайска версия на телефона - китайски ром
Глобална - Глобален или ЕЕА.

При опит за отключване на буутлоудъра с твоя акаунт какво ти дава?
 
Че телефона не е свързан към профила ми в Mi

пп: погледнах линка, който си дал и видях снимката на края. За моят компютър също има оторизация, или поне така ми казва:

   

Да не би този PSID да значи нещо - да е за определен телефон, регистриран в профила?

Ericsson A1018s -> Nokia 3110 -> Maxon -> Benefon Dragon -> Nokia 6210 -> Nokia 1110 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 XM -> Lenovo P780 -> Xiaomi Redmi Pro -> Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Цитирай
#54

останах с впечатление, че щом е отключен е правено с твоя ми акаунт, но ако не е остава само опцията за ънбрик. Ми акаунтът, който е приет в ми флаш няма да ти помогне. Оторизираните акаунти са рядкост, така че без пари май няма да мине. Все пак изчакай и друго мнение
Цитирай
#55

Телефонът на колегата е оправен с Authorized Account. Флашнах китайски Dev ROM, защото той пак ще го отключва каза и ще сложи xiaomi EU ROM.

Опитах се да му звънна, но явно не може да говори сега. Телефонът дойде отворен и едното краче на Power бутона беше отчупено. (Не съм го счупил аз.)
Затоврих телефона както ме помоли. Ако има гумен калъф или друг, не би трябвало да ти прави проблем. Ако искаш мога да поръчам или ти поръчай и като дойде ще ти го сменя. Поздрави на Плевен ДаГе!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 6 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • babata, karry, milenvn, milstan, ronnie72, suffer
Цитирай
#56

Телефона е с китайски ром. Пробвах върху него да инсталирам TWRP-то 3.3.1.0 violet, но никаква реакция. С МиФлаш инсталирах Глобал за Индия и след това TWRP-то, но телефона заби на логото на TWRP. Отново с МиФлаш и ъпдейт до последната версия. Прочетох, подсказаха, че се инсталира и vbmeta.img. Само че телефона почна да се рестартира постоянно. Отново с МиФлаш до последната глобал за Индия и сега е така.
Сега не знам какво да предприема? Какво TWRP да ползвам, работещо, или къде бъркам/пропускам?

Ericsson A1018s -> Nokia 3110 -> Maxon -> Benefon Dragon -> Nokia 6210 -> Nokia 1110 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 XM -> Lenovo P780 -> Xiaomi Redmi Pro -> Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Цитирай
#57

В крайна сметка, след дълга борба, няколко дни по 1, 2 часа, общо около 10ч. се преборих с това
Как стана и защо станa не разбрах и не знам, но вече телефона е с EU Developer ROM и е руутнат, само заради приложението за дайлер и контакти, което полазвам.
 

поздрави
Димитър

Ericsson A1018s -> Nokia 3110 -> Maxon -> Benefon Dragon -> Nokia 6210 -> Nokia 1110 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 XM -> Lenovo P780 -> Xiaomi Redmi Pro -> Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Цитирай
#58

Колега, babata , за какви приложения за дайлер и контакти става въпрос?
Поздрави.
Цитирай
#59

(2019-09-24, 15:32:35)Maingraal написа:  Колега, babata , за какви приложения за дайлер и контакти става въпрос?
Поздрави.

True phone


Харесва ми, понеже може да си изваш шорткът за директно набиране, от която карта искаш.

пп: ако някой може да предложи друго изпитано, фрий, което да ползва фабричния дайлер ще бъда благодарен. Пробвал съм доста и този най-ми допада.

Ericsson A1018s -> Nokia 3110 -> Maxon -> Benefon Dragon -> Nokia 6210 -> Nokia 1110 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 XM -> Lenovo P780 -> Xiaomi Redmi Pro -> Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)