Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте !
Видях че няма нищо за тоя модел фаблет затова и отварям нова тема а и имам лек проблем
Та за проблема и дано някой да може да помогне и по същество
Онзи ден забелязах че не работи селфи камерата и май май по него време си направи ауто упдейт до  10,2,1,0. От тогава до днес се мъча да го пооправя. Ресетвах не веднъж файда никаква. Пробвах лаишки да инстална друг софт на камерата но той така или иначе иска разрешение за достап до камерата и си мисля че проблема е в ром-а . Пробвах да сложа друг ром дава ми грешка не захапва. 
Пробвам с MiFlash слага си драйверите броузвам дадения ром който е разархивиран . Влизам в режим FASTBOOT .. refresh... и като задам да флашва дава ерор. 
Та не става и не става .
Някой има ли идея ????
Цитирай
Аксесоари
#2

Бутлоудъра отключен ли ти е?

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ако ти е отключен буутлоудъра Бих пробвал новата алфа програма ако не стане и с нея с MiFlash Pro и ако не стане и с нея хардварен проблем !

https://www.xiaomitool.com/V2/download

Ако не стане пиши грешките който ти дава.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Не разбрах с друго приложение от магазина работи ли камерата? В какво състояние е в момента телефона, работи ли, с кой ром е?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#5

(2019-04-09, 07:36:08)Friz написа:  Не разбрах с друго приложение от магазина работи ли камерата? В какво състояние е в момента телефона, работи ли, с кой ром е?

Мисле че писъх че не ... а и няма как след като всеки софтуер изисква разрешаване да използва камерата .

(2019-04-09, 07:10:39)Crazy_hatteR написа:  Бутлоудъра отключен ли ти е?

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

Нямам идея дали е откл или не е но с който и софт. да пробвам дава грешка някаква и не тръгва упдейта

За първи път имам и нещо от тая марка засега съм предоволен досега съм бил със самсунг и асус , от асуса също .
Ако беше самсънг с один щях да се оправя и да рутна за това нищо немога засега поне
мъката продължава? Ровя се прбвам това онова и нищо засега а не искам все още да го връщам в гаранция си е все още .
Така че някой по компететнтен да каже как мога да върна по стар фърмуер

Сега пробвам с XiaoMiTool V2
Изпосва че буутлоудъра е заклщчен
Цитирай
#6

Ами вече си разбрал защо ти дава грешки при опит за флаш на друг ром. Отключи го и тогава флашвай.

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2019-04-09, 19:57:04)Crazy_hatteR написа:  Ами вече си разбрал защо ти дава грешки при опит за флаш на друг ром. Отключи го и тогава флашвай.

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

Мерси опитвам се но все още не успявам .
Идеи гледам клипоже следвам стъоки пак не успявам
Цитирай
#8

Отключи буутлоудъра и тогава ще можеш да флашваш
Цитирай
#9

(2019-04-09, 20:47:47)suffer написа:  Отключи буутлоудъра и тогава ще можеш да флашваш

Аз преди малко писъх че се опитвам да го откл и незнам как ... Гледам клипове правя това което пише и пак не успявам
Цитирай
#10

Това е процедурата:

http://en.miui.com/thread-2932736-1-1.html
Цитирай
#11

(2019-04-09, 21:17:05)suffer написа:  Това е процедурата:

http://en.miui.com/thread-2932736-1-1.html
72 часа ми даде да изтекът тогава може и да стане така ли да го разбирам ?
Цитирай
#12

Да, след 72 часа ще е отключен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#13

(2019-04-09, 23:46:30)ronnie72 написа:  Да, след 72 часа ще е отключен.

Ще е отключен или пак по същия начин да следвам след 72 часа ???
Има разлика за мен !
Цитирай
#14

След 72 часа ще ти позволи да  отключиш буутлоадъра с програмата Mi unlock. След като го отключиш, може да пристъпиш към флашване на конкретен ром на телефона.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#15

Точно така. Късметлия си с тези 72 часа. Аз чаках 360 часа.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Сегаааа счупено гърне .
Отключих го инсталлнах стар ром 9 и нещо версия
и пак селфи камерата не проработиии
май проблема не е в рома
До оня ден работеше изведнъж нещо и стана и грешка взе да дава
Нито със заводския софтуер нито със фейс камерата
нито с МХ камера нито с който и да е друг софтуер Селфи камерата не иска да проработиии
Идеи някакви някой дали има ???

Сложих сега и 8,5,4,0 още по старо същата грешка на камерата !

(2019-04-09, 07:36:08)Friz написа:  Не разбрах с друго приложение от магазина работи ли камерата? В какво състояние е в момента телефона, работи ли, с кой ром е?

С нито едно друго приложение не работи камерата сложих 8,5,4,0 .. сложих и 9,5 не иска и не иска
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)