Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка от www.marketphones.com
#1

Здравейте, някой случайно да е поръчвал от този сайт www.marketphones.com
Това е предишния сайт MIESPAÑA. Цените са много ниски, излизат като от Китай, а някой дори и по евтини. Разликата е там че телефоните трябва да идват от Испания и трябва да няма митница. Има дори и безплатна доставка. Мисля да поръчам, но няма плащане с Пей Пал. Ако някой е поръчвал да пише отзиви, ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мерси за инфото колега, определено ще го имам в предвид.
Цитирай
#3

Не съм купувал лично но съм чел доста негативни коментари.Да не казвам голяма дума но половината са негативни.
ЦЪК ТУК (на испански е обаче)
Цитирай
#4

Съмнителен ми е този магазин. Сменят си името, няма PayPal, цените са по-ниски от официалният испански онлайн магазин на Xiaomi...

Отвсякъде светят червени лампи- Внимание измамници.


Цитирай
#5

(2019-04-09, 16:42:24)milenvn написа:  Съмнителен ми е този магазин. Сменят си името, няма PayPal, цените са по-ниски от официалният испански онлайн магазин на Xiaomi...

Отвсякъде светят червени лампи- Внимание измамници.

Много си прав. Нямат Paypal за да не се повдигат диспути срещу тях. Явно е, че не са читави.

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Използвам темата да попитам само информативно, добра ли е цената за Black Shark 2 8/128 на 1290 лева от Сити тел?

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#7

По повод мой коментар относно цената на Ми9, виж държанието на собственика на ситител. Но, ако не ти пречи разбира се, винаги можеш умишлено да спонсорираш един простак.

http://images.vfl.ru/ii/1554190816/5b10b...1298_m.png
Цитирай
#8

(2019-04-17, 07:19:02)Ванkата написа:  Използвам темата да попитам само информативно, добра ли е цената за Black Shark 2 8/128 на 1290 лева от Сити тел?
По-добре да се поръча от официалният сайт с безплатна европейска доставка, без митници. Цената за 8 GB RAM/128 GB памет е 550 евро: https://eu.blackshark.com/products/blackshark2

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • suffer, Ванkата
Цитирай
#9

Благодаря за сайта! Излиза, че за парите на които се продава 8/128 тук в ситител, от там мога да си взема 12/256.

Благодаря още веднъж!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)