Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ехо при разговор
#1

Здравейте,при някой има ли подобен проблем?В разговор,човекът с който говоря,чува ехо и прекъсва.В менюто на апарата не намирам опция за подтискане на шума.Някой ако е по-запознат,моля да сподели.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
Аксесоари
#2

Попринци проблема гп има при много хора дори и при мене понякога другия вариянт е да те слушат

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#3

Това се случи от както взех покото,преди това не съм имал проблем с други телефони.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#4

Със заводския ром ли става това? Чувал съм, че само на къстъм ромове става. Ако се разровите в XDA ще намерите фикс за проблема.
Цитирай
#5

Заводския ром си е.Който и да ми звънне ми казва,че се чува зле.Видях в ХДА,но се изисква Root.Пуснал съм заявка за отключване от xiaomi,като ми дадат ще го хакна и ще вкарам фикса.Явно това е решението,че какво ли не опитах.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#6

Малко светлина в тунела.Свалих си 10.2.2 софт и го флашнах.Сега проблема го няма.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#7

Здравейте и аз имам проблем с звука като говорим отсрещния човек си чува гласа,а като го дам на високоговорител се оправя ... с MIUI 10.3.4.0 стабилна съм
Цитирай
#8

Проблемът е от последния упдейт на стабилната версия,. Говорим за 10,3,4,0. И аз съм с него, не съм флашвал, а си направих ъпдейт по нормален път. Аз имам и друг проблем. От както ъпдейтнах когато някой ми звъни и вдигна винаги ми се включва на високоговорител и после трябва да го правя ръчно с бутона . И това не знам длаи мога да го изключа или да го променя с настройка!?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#9

Изглежда, че стабилната версия е доста нестабилна. Минавайте на бета, за да нямате проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#10

Аз от доста време съм с бетата вече но ехото сицго има и там, но има доста по малко бъгове от стабилната да Smile

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#11

При мен няма ехо.
Цитирай
#12

(2019-04-20, 18:12:24)anatol06 написа:  При мен няма ехо.
Забелязах че когато съм в стая го има навънка ли съм няма проблем

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#13

Може да ти е много силен микрофона или звука в говорителя
Цитирай
#14

(2019-04-20, 18:34:45)suffer написа:  Може да ти е много силен микрофона или звука в говорителя
Не не е само при мене проблема и в ми форума и в xda се оплакват

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#15

(2019-04-21, 16:42:44)niteone написа:  Не не е само при мене проблема и в ми форума и в xda се оплакват

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Да, потвърждавам. И при мен това стана при ъпдейт с последния стабилен. 
Хората започнаха да ми се оплакват, че чуват себе си и ехо на моя глас. Освен това при звънене на някой като вдигна винаги ми се пускаше високоговорител.

Реших да си нулирам настройките на телефона и за сега нямам такива проблеми. 
Винаги ъпдейт си правя като излезе стабилен, но за първи път новият ъпдейт ми прави такъв проблем. Не знам дали е същото като при вас. но опитай да рестартираш телефона през настройките и пиши дали е същото.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#16

Вече съм с Pixel Expirience ROM-а и го няма проблема

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 1 потребител изказва благодарност на niteone за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#17

Аз все още съм на стабилен и не съм го отключвал, защото имам гаранция към теленор. Има ли някой идея дали планират нов ъп скоро, за да си оправят бакиите или ще чакаме месец пак

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#18

(2019-04-24, 10:04:54)kstavrev написа:  Аз все още съм на стабилен и не съм го отключвал, защото имам гаранция към теленор. Има ли някой идея дали планират нов ъп скоро, за да си оправят бакиите или ще чакаме месец пак
попринцип политиката на хиаоми е че не ти пада гарянцията след отключване прочетиси хубаво гаранционите условия незнам как е там

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#19

Ако го отключа това ми дава възможност да му казвам бетите нали, но аз искам да съм си със стабилен като цяло съм доволен, но последния ми вложи звука и сдаде багажа и батерията малко според мен

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#20

(2019-04-24, 13:28:18)kstavrev написа:  Ако го отключа това ми дава възможност да му казвам бетите нали, но аз искам да съм си със стабилен като цяло съм доволен, но последния ми вложи звука и сдаде багажа и батерията малко според мен
можеш да ползваш опен бета без да отключваш която е по добре от стабилния

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 2 потребители изказват благодарност на niteone за това мнение:
  • kstavrev, vargala81
Цитирай
#21

(2019-04-24, 13:34:25)niteone написа:  можеш да ползваш опен бета без да отключваш която е по добре от стабилния

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk
Нея я качвам през ФАСТБУУТ метод ли или как ?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#22

(2019-04-25, 10:19:57)kstavrev написа:  Нея я качвам през ФАСТБУУТ метод ли или как ?
през актуализатора нстискаш няколко пъти на картинката на миуи и ще имаш опция да избереш зип файл ама преди това си запази за всеки случай данните

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#23

Колеги от къде си теглите бетата ,че аз не мога да я открия? С 10.3.4.0 стабилна съм(PEJMIXM)

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#24

(2019-04-26, 08:18:26)milfox написа:  Колеги от къде си теглите бетата ,че аз не мога да я открия? С 10.3.4.0 стабилна съм(PEJMIXM)

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
заповядай https://en.miui.com/getrom-355.html?m=yes&mobile=2

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#25

(2019-04-26, 08:36:46)niteone написа:  заповядай https://en.miui.com/getrom-355.html?m=yes&mobile=2

Изпратено от моят Poco F1 с помощта на Tapatalk
Благодаря!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)