Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Xiaomi redmi note 7
#1

Здравейте,от 6 месеца съм с Ноут 5 ,но вече искам го сменя с по-нов. Много ми харесва 7цата,но гледам има различни на различни цени,този дето го има в момента не е про,камерата му 12мп ли е,или 48 както пише? Телефона ще се купи от технобакалийте,ще съм благодарен,ако дадете съвет,или да чакам про версията

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона в Технополис е стандартният Ноте 7, със 48 MP сензор Самсунг. Другият- про модела, няма да има международна версия, според последните новини. Взимай смело докато има бройки от промоцията, няма да съжаляваш  Storstark


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • onyx_82
Цитирай
#3

(2019-04-11, 20:11:18)milenvn написа:  Телефона в Технополис е стандартният Ноте 7, със 48 MP сензор Самсунг. Другият- про модела, няма да има международна версия, според последните новини. Взимай смело докато има бройки от промоцията, няма да съжаляваш  Storstark

Кой да взема от всички?

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#4

(2019-04-11, 20:36:52)pfoenixx написа:  Кой да взема от всички?
В какъв смисъл кой ?
Цитирай
#5

(2019-04-11, 20:36:52)pfoenixx написа:  Кой да взема от всички?

https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...E/p/579396


Цитирай
#6

(2019-04-11, 20:56:53)sleeper написа:  В какъв смисъл кой ?

Ами снощи имаше, някакъв на 210 лв днес гледам на 260 и 350 лв....

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#7

@milenvn Подкрепям, цената е наистина супер, ако наистина си решил @pfoenixx, поръчвай още сега докато има бройки.

(2019-04-11, 21:01:09)pfoenixx написа:  Ами снощи имаше, някакъв на 210 лв днес гледам на 260 и 350 лв....

... този на 210 е бил Redmi 7, нещо съвсем различно от Redmi Note 7, разгледай и двата и ще откриеш разликите Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на onyx_82 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#8

Да, има голяма разлика между Редми 7 и Редми Ноте 7... Smile


Цитирай
#9

(2019-04-11, 21:06:03)milenvn написа:  Да, има голяма разлика между Редми 7 и Редми Ноте 7... Smile

Колкото между Note 7 и Note 7 Pro Smile
Иначе 210лв за Redmi 7 е много добре.
Цитирай
#10

Преди малко отивам в магазина,с нагласата да си купя телефона,но имаше само 1 бройка демо синьо...

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#11

Аз пък го поръчах онлайн, но ми се обадиха да ме питат дали искам мострена бройка на същата цена. Естествено отказах. Явно е поредната промоция по български.......

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на xatamoto за това мнение:
  • airbus, Wild bear
Цитирай
#12

Каква е тая малаумщина, да те питат, дали искаш мострена бройка на същата цена. Те добре ли са, хората за луди ли ги имат, ето на това му се вика вече българска работа

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • airbus, Wild bear
Цитирай
#13

Според мен промоцията е пусната именно с идеята да си изчистят мострените бройки, в което няма нищо лошо, стига да е упоменато в условията........българска работа.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на xatamoto за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#14

Колеги, не търсете умисъл. Съжалявам, че се е изчерпал, но още вчера написах след посещението ми в технополис, че промоцията е много добра и телефона се разграбва. От 10 бройки налични вчера сутринта, към 16.00 часа при моето посещение в технополис в Сердика център имаше останали две- една неразопакована и една на щанда. Затова и веднага писах във форума, който има интерес- да поръчва по интернет. Сега виждам- и там вече дава изчерпан, но поне имахте 24 часа за реакция.

Другите модели на Xiaomi, които се изчерпаха още вчера: Pocophone, MI Mix 3, Mi A2, Mi A2 Lite...

Да, не бяха много бройките, но в такива промоции е много важно да се реагира на момента. Виждаме във форума, че много хора успяха да си вземат от този чудесен модел! А по принцип, както написах и във другата тема: мениджърите на технополис да си вземат забележка и за следващата такава промоция да поръчат предварително повече наличности!!

Също така дори и без промоция редовната цена на телефона от 430 лв. е много добра. Получавате телефона веднага, без чакане да пристигне от Китай и със сигурна двегодишна гаранция. Миналата година Редми Ноте 5 стартира тук на 530 лв., така че определено имаме сериозно подобрение.


Цитирай
#15

Здравейте.След разопаковане на нов телефон нужни ли са някъкви настройки?Ако е да какви?Благодаря предварително.
Цитирай
#16

Акаунт в Гугъл да речем , на първо време
Цитирай
#17

Според мен си разглеждаш менюто и си пердонализираш каквото ти харесва, а за което не разбираш - питаш. Все пак никой не се е родил научен и не всеки има време да разучава сам новите или различните от стария телефон неща
Цитирай
#18

batipej4o: Напълно съм съгласен с последните две мнения!
На първо време си влезни в гугъл акаунта и след това си инсталираш избраните приложения и си правиш настройките според нуждите.
Аз не съм разбирач, но знам, че това са едни от основните неща, които трябва да се настроят!.. Успех!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#19

Здравейте, бихте ли споделили мнения за Redmi Note 7? В Технополис в момента е на 419лв, ходих и го разгледах, но не останах очарован от камерата. Уж 48мп пък снимките едни - като нарисувани с пастел. Може би така е била настроена, но ще се радвам ако някой сподели мнение.
Цитирай
#20

Вероятно някой клиент преди вас си е играл с настройките на камерата и е включил някой филтър. За реални снимки от камерата на телефона- разгледай темата със снимките в раздела, има уникални попадения!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • dian_vt, VesCo
Цитирай
#21

Здравей приятел аз от 3 седмици си вземах телефончето и съм много доволен от цена качество бърз е, с моето ползване на и човъркане изкарвам по 2-3 дена с батерията все пак не ми е нон стоп в ръцете  Big Grin харесва ми дизайна му камерата на мен ми харесва и съм доволен снимам със стоковата само че на pro режим и без да активирам 48мп опцията мое лично мнение е че телефона си е супер всеки си има предпочитания де.Ето и някой снимки който съм правил 


Прикачени файлове Миниатюри
                   
[-] 2 потребители изказват благодарност на dian_vt за това мнение:
  • milenvn, VesCo
Цитирай
#22

Благодаря за мнението, все повече се надъхвам и си мисля че по добър телефон под 500лв няма да намеря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)