Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Засичане при заснемане на видео
#26

По информация от интернет и ваши отзиви ,установих че това е телефона с една от най-добрите камери.Бях колеблив миналата седмица ,но сега тотално решено .И ние го чакаме от теленор 8/256 гб ,предполагам тези дни трябва да се обадят.

Mac os x
Цитирай
Аксесоари
#27

Моя за 3 дни го намериха, ама им казах че нямали го до гергьовден, да не ми звънят изобщо Smile та управителката на теленор ми звъня 100 пъти Smile за всяка крачка по изпълнението Smile и пристигна за 3 дни като и магазина го отвориха в 9:30 при положение че са от 10:00 Smile какво ли не прават едни пари, само и само да ти ги вземат, съответно и договора ми промениха, иначе ако аз искам да си го променя, не може, трябвало 3 месеца преди да ми изтече, ама когато е за тяхна облага...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#28

Кой е оператора?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#29

(2019-05-07, 17:45:47)Al написа:  Кой е оператора?

Ако въпроса е към мен-теленор, но аз съм го написал, че управителката на теленор ми звъня лично, Цветелина някоя си

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#30

в технополис се появиха наличности за 8 256  кристал, което значи, че доставката от китай е дошла. Скоро всички оператори ще имат.
Цитирай
#31

Видеото е под всякаква критика вечер, трептят обектите адски много, размазват се и въобще е тотална мазаница видеозаписа като се стъмни. Не мога да си го обясня защо? Някой компетентен?  Bu
Цитирай
#32

Няма обяснение. Просто видеото винаги е било трагедия, да не говорим, че до сега нямаше стабилизация на 4к...

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#33

(2019-06-12, 08:57:50)R1d3r написа:  Видеото е под всякаква критика вечер, трептят обектите адски много, размазват се и въобще е тотална мазаница видеозаписа като се стъмни. Не мога да си го обясня защо? Някой компетентен?  Bu

Ползваш ли зуум ?  Т.е. ползваш ли сензор различен от основния при видео ?
Цитирай
#34

(2019-06-12, 14:42:00)emzo написа:  Ползваш ли зуум ?  Т.е. ползваш ли сензор различен от основния при видео ?

Не Smile Качеството е ужасно. Гледах няколко "НЕ платени" ревюта и в тубата и си е просто така. Както и намерих доста теми за същите оплаквания при видеозаснемане вечер.
Цитирай
#35

(2019-06-12, 14:52:35)R1d3r написа:  Не Smile Качеството е ужасно. Гледах няколко "НЕ платени" ревюта и в тубата и си е просто така. Както и намерих доста теми за същите оплаквания при видеозаснемане вечер.

Я ги дай тея не платени ревюта да се ограмотим малко
Цитирай
#36

Видеото маже и трепери в тъмното, заради EIS. Това е абсолютно нормално. За сравнение, Mate 20 Pro  - същия резултат.
Цитирай
#37

(2019-06-13, 10:27:20)Viiipeer написа:  Видеото маже и трепери в тъмното, заради EIS. Това е абсолютно нормално. За сравнение, Mate 20 Pro  - същия резултат.

Нормално? То е ужасно. Има ли вариант да се спре?! Освен с FilmicPro срещу 25лв.

(2019-06-12, 21:26:40)demon777 написа:  Я ги дай тея не платени ревюта да се ограмотим малко

https://www.youtube.com/watch?v=pLa3deyAweE Huawei P30 Pro Video Camera Test (Night Time!)

Не знам дали може така директно да шервам линк, но ще пробвам.  Това трептене на мен не ми понася, на снимки е страхотен телефона, много ми харесва, но от видеозаписа вечер съм леко разочарован.

PS. Днес пуснаха .161 ъпдейт в които е посочен уж оптимизация на камерата. Да видим Smile
Цитирай
#38

Решението е IOS. Просто досега не съм попадал на андроид устройство, което да се доближава до гладкостта на видео, снимано с iphone.

А ти, колега, е трябвало да прочетеш малко преди да си купиш Хуавей, ако, снимаш предимно видео. Те никога не са се славели с добро качество на видеото. Даже смея да твърдя, че са най-зле в това отношение.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#39

(2019-06-13, 14:06:16)R1d3r написа:  Нормално? То е ужасно. Има ли вариант да се спре?! Освен с FilmicPro срещу 25лв.


https://www.youtube.com/watch?v=pLa3deyAweE Huawei P30 Pro Video Camera Test (Night Time!)

Не знам дали може така директно да шервам линк, но ще пробвам.  Това трептене на мен не ми понася, на снимки е страхотен телефона, много ми харесва, но от видеозаписа вечер съм леко разочарован.

PS. Днес пуснаха .161 ъпдейт в които е посочен уж оптимизация на камерата. Да видим Smile

Исках да кажа, че няма как да стане по-добре, при EIS... Именно заради това не си взех Mate 20Pro, след като имам Mate 10 Pro и сравних качеството. Поиграх си с Mate 20 Pro и видеото не е на ниво, насичане, отделно това мазане при не добра осветеност. Явно , че проблема е наследен и при P30Pro.

Сега съм с Mate 10 Pro, чудесен телефон - взех го още когато беше 1550лв. и не съжалявам и засега не мисля да ъпгрейдвам. Да, има своите недостатъци , неизползваема предна камера, но аз много не я ползвам така или иначе.

(2019-06-13, 14:14:16)gurcayy написа:  Решението е IOS. Просто досега не съм попадал на андроид устройство, което да се доближава до гладкостта на видео, снимано с iphone.

А ти, колега, е трябвало да прочетеш малко преди да си купиш Хуавей, ако, снимаш предимно видео. Те никога не са се славели с добро качество на видеото. Даже смея да твърдя, че са най-зле в това отношение.


Стига глупости - Mate 10 Pro разбива прехваления Iphone по всички показатели - звук при видеото и качество!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#40

Не очаквам всеки да ме разбере. Имал съм айфони, а от година съм с въпросния Мейт 10 про. Мислиш ли, че не мога да правя разлика?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#41

(2019-06-13, 14:14:16)gurcayy написа:  Решението е IOS. Просто досега не съм попадал на андроид устройство, което да се доближава до гладкостта на видео, снимано с iphone.

А ти, колега, е трябвало да прочетеш малко преди да си купиш Хуавей, ако, снимаш предимно видео. Те никога не са се славели с добро качество на видеото. Даже смея да твърдя, че са най-зле в това отношение.



Sent from my BLA-L29 using Tapatalk


Стига глупости - Mate 10 Pro разбива прехваления Iphone по всички показатели - звук при видеото и качество! 

Само гледай каква трагедия е седмицата, която струваше сума пари... Mono запис на звука ...Смях...

https://youtu.be/V2uOf3abqjA?t=483
Цитирай
#42

Сравнението ти би било по-удачно, ако сравняваш мейта с 10-ката. Все пак са топ моделите от една и съща година, вместо модел от миналия век с IOS 10 (вече са на 13?)... Иди да ги сравниш и ела пак да си говорим.

Ако за теб мейт 10 про има убийствено видео, не виждам смисъл изобщо от дискусия по този въпрос.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#43

(2019-06-13, 15:15:34)gurcayy написа:  Сравнението ти би било по-удачно, ако сравняваш мейта с 10-ката. Все пак са топ моделите от една и съща година, вместо модел от миналия век с IOS 10 (вече са на 13?)... Иди да ги сравниш и ела пак да си говорим.

Ако за теб мейт 10 про има убийствено видео, не виждам смисъл изобщо от дискусия по този въпрос.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Ами недей, аз виждам истината, за разлика от Isheep, нали се святкаш, че по времето на 7-цата е имало Андроид флагмани, които са го размазвали?

https://www.youtube.com/watch?v=b2hAPkkATfE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)