Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dual или Single Sim да избера ?
#26

(2019-08-09, 08:15:56)ivan_vylka написа:  Как по-точно ще влияе на батерията, когато във втория слот за карта няма нищо? Същото и за обхвата.
Ами незнам  Big Grin Big Grin така разправят!
Цитирай
Аксесоари
#27

До скоро използвах моя с10е с 2 карти, като 2рата беше само за интернет. Нямах проблем с обхвата, но пък когато и двете карти търсят обхват, батерията ми падаше по-бързо. Сега съм отново с една сим и батерията се нормализира.

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2019-08-09, 11:28:48)Iordannenov написа:  До скоро използвах моя с10е с 2 карти, като 2рата беше само за интернет. Нямах проблем с обхвата, но пък когато и двете карти търсят обхват, батерията ми падаше по-бързо. Сега съм отново с една сим и батерията се нормализира.

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Май наистина в българските сайтове всичко е Duo sim ,поне не видях аз никъде едносимови!
Цитирай
#29

Няма да видиш , ако е официално внесен
За нашия пазар са такива
Като нямаш втора карта , телефона не я търси - т.е. все едно си с едносимов и не се отразява на живота на батерията
Цитирай
#30

Да не отварям нова тема ще ползвам темата на колегата.
От два дни търся S 10 Plus Ceramic White в БГ. Ходих в А1, гледах по сайтовете на другите официални партньори на Самсунг, обаче никъде не намирам.
Звънях и на Самсумнг България и те ме пратиха в търговската мрежа, от където не могат да ми кажат дали и кога ще има.
Дайте мнение дали да чакам да се появи или да взимам бял Note 10 Plus?

Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#31

Зависи на теб какво ти трябва, реално от Samsung Galaxy S10+ Ceramic версията не е за предпочитане според мен, защото тя е много скъпа, а в същото време няма да имаш нужда от 12GB Ram, защото са много, а хардуера не му трябват толкова, защото има още какво да се развива и са сложени за маркетингов трик, а и после като тръгнеш да го продаваш никой няма да се съобразява ти колко пари си дала, защото тези неща не правят нищо повече.
Samsung Galaxy Note 10+ всичко му е по-хубаво да не ти изреждам. Но ако ти трябва жак за слушалки си вземи Samsung Galaxy S10+, ако ти трябва писалка си вземи Note, а ако не ти трябва нищо от тези, си вземи пак Note, защото това е серия, в която всичко е най-добро.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

Не го търся заради повече RAM, а защото Бялата призма не ми харесва. Искам снежно бял цвят. Цвета е единствената причина да търся Керамично бял. Знам, че цената е по-висока. За продажба не мисля. Аз карам с телофон по 2-3 години и после прибирам в кутията за спомен. В дългосрочен план повечето RAM няма да е излишна.
Жака за слушалки определено ще ми липсва. За писалката не мога да кажа, защото до сега не съм ползвала. Определено има много глезотии, но вероятно повечето от тях се ползват рядко.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#33

Щом си го решила вече да е Samsung Galaxy S10+, просто намери откъде да го купиш.
Има го в техното към 3000лв. Според мен не си заслужава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#34

Ceramic White 512 GB е с 8 GB RAM

Все още не съм го решила, ако не намеря Керамично бял ще взема Note, но ме притеснява по-големия размер. Няма да ми е много удобен.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#35

То това е, че тази версия е само с 12GB Ram. Тази с 8 е някаква калпава, която тука с реална гаранция не можеш да я намериш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

В немския Amazon има Ceramic White версията, има и доставка до България. Излиза 1990 лв. с доставката до тук.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#37

(2019-08-10, 16:28:12)ivan_vylka написа:  В немския Amazon има Ceramic White версията, има и доставка до България. Излиза 1990 лв. с доставката до тук.
Благодаря, но предпочитам да го закупя от някой от официалните партньори на марката в БГ. Малко скептично съм настроена към поръчка по интернет. Имам лош опит за къде къде по-евтини стоки, които после трябва да връщам поради една или друга причина.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#38

Абе някой да е забелязал че skyfon ги дават най евтино!S10+ върви около 1250лв това нормално ли е!? Някой ползвал услугите на този сайт да каже!
Цитирай
#39

Хиляди пъти е говорено за цените в сайтовете. По-ниски са, защото не издават фактура, а без фактура нямаш гаранция в официален сервиз. При проблем трябва да го връщаш на тях, а те как ще го ремонтират не се знае. Онзи ден имаше една тема в раздела за Note 8 как телефон взет от подобен онлайн магазин е върнат за ремонт. След месец чакане му е сменена дънната платка с такава от телефон, който изобщо не е за нашия регион и следователно не получава актуализации. Прецени дали си струва...
Ако пък искаш фактура от такъв сайт ти казват "ок, дай 20% отгоре на обявената цена и ти даваме фактура", което обезмисля иначе ниската цена.
С две думи не се занимавай с тия сайтове.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#40

(2019-08-11, 20:07:10)ivan_vylka написа:  Хиляди пъти е говорено за цените в сайтовете. По-ниски са, защото не издават фактура, а без фактура нямаш гаранция в официален сервиз. При проблем трябва да го връщаш на тях, а те как ще го ремонтират не се знае. Онзи ден имаше една тема в раздела за Note 8 как телефон взет от подобен онлайн магазин е върнат за ремонт. След месец чакане му е сменена дънната платка с такава от телефон, който изобщо не е за нашия регион и следователно не получава актуализации. Прецени дали си струва...
Ако пък искаш фактура от такъв сайт ти казват "ок, дай 20% отгоре на обявената цена и ти даваме фактура", което обезмисля иначе ниската цена.
С две думи не се занимавай с тия сайтове.
Значи !настоящия ми телефон е s8 и миналата година го взех от Sitytel и ми дойде със гаранционна карта и касов бон. Искаш да ми кажеш,Че ако се развали няма да го приемат в Сръчко ако го пратя!?
Цитирай
#41

Точно този магазин беше от темата, за която ти казвах с Note 8. С касова бележка може и да стане, но пак не съм сигурен дали не искат точно данъчна фактура. Може да звъннеш до Сръчко да питаш какви документи трябват и ако касова бележка е достатъчна да искаш да ти издадат такава.
Между другото в Skyfone 1250 лв. е малкия S10, а не S10+.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#42

(2019-08-11, 20:20:48)ivan_vylka написа:  Точно този магазин беше от темата, за която ти казвах с Note 8. С касова бележка може и да стане, но пак не съм сигурен дали не искат точно данъчна фактура. Може да звъннеш до Сръчко да питаш какви документи трябват и ако касова бележка е достатъчна да искаш да ти издадат такава.
Между другото в Skyfone 1250 лв. е малкия S10, а не S10+.
Да !но иначе е 1500 другаде!
Цитирай
#43

Ами питай ги дали ще ти дадат платежен документ и действай ако всичко е точно. Но за да е такава цената не вярвам да ти дадат нещо по-различно от тяхна бланка с измислена гаранция, която няма никаква стойност.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#44

Престанете да дарявате парите си на тези гаражни магазини, които внасят телефони от кой знае къде. Там гаранция нямате, дори и да се навият да правят дефектирал телефон то те на практика се учат не него и едва ли влагат оригинални компоненти. Никога не издават приключен касов бон, а междинен, който няма никаква стойност.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#45

(2019-08-11, 20:57:34)ivanov_km написа:  Престанете да дарявате парите си на тези гаражни магазини, които внасят телефони от кой знае къде. Там гаранция нямате, дори и да се навият да правят дефектирал телефон то те на практика се учат не него и едва ли влагат оригинални компоненти. Никога не издават приключен касов бон, а междинен, който няма никаква стойност.
Добре а във техно веригите как е?В смисъл издават ли фактура или не ,но там гаранцията важи ли ако е само с касов бон и гаранционна карта ?имам в предвид техно маркет технополис и и техмарт.
Цитирай
#46

От техномагазините получавате телефони с пълна гаранция в оторизиран сервиз. Случи ли се нещо с телефона директно изпращате в оторизираният на марката сервиз.
Цитирай
#47

Документ за покупка - касов бон е достатъчен
Плюс телефона да е предназначен за нашия пазар
Това са двете условия за официалните сервизи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)