Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi8 lite vs Mi A2 vs Redmi Note 7
#1

Здравейте,
Следващата седмица ще си купувам нов телефон от чужбина. И трите телефона ще ми излезнат до 300лв, но още се чудя кой от трите да избера. Телефона го ползвам основно за разговори и вайбър, не играя игри. Основно ме интересува кой е с по-добра камера и да има по-малко бъгове.

Xiaomi Mi 3
Цитирай
Аксесоари
#2

За мен най-добър е рн7 - по-голяма батерия,по голям дисплей,субективно по-красив от останалите.Освен това е и по-нов модел.Аз съм си поръчал такъв и го чакам да пристигне,4/64 ,син.

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на stivyo за това мнение:
  • chriser7677
Цитирай
#3

И аз съм в същата дилема.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#4

Аз лично и субективно  изключвам А2 заради липсата на MIUI и ноч. От другите два след изгледани доста ревюта, мисля че Note 7 повече ми харесва заради по голямата батерия и малкия ноч и как се вижда на по голям екран Тубата.
[-] 3 потребители изказват благодарност на io6o за това мнение:
  • chriser7677, i.stojanov, milenvn
Цитирай
#5

В момента използвам Note 7 и смея да твърдя, че за парите си е повече от добър. Трудно ми е да му намеря недостатък, особено за тези пари. Мисля, че ще останеш доволен.

Redmi Note 7 3/32GB

[-] 2 потребители изказват благодарност на k0brA за това мнение:
  • chriser7677, milenvn
Цитирай
#6

Благодаря ви колеги за мненията, да ви кажа, че вчера ходих да ги гледам на живо, за съжаление имаше само А2 и 8 лайт, Ноте 7 го нямаше. Като ги видях на живо мога да кажа, че А2 не ми хареса изобщо, така че избора остава между 8 лайт и Ноте 7. Чакам още няколко дни и ще поръчвам. Ако се сетите още нещо пишете...

Xiaomi Mi 3
Цитирай
#7

А от онлайн магазините Ноте 7 нямат ли го?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#8

(2019-04-15, 09:38:53)i.stojanov написа:  А от онлайн магазините Ноте 7 нямат ли го?

Предполагам го имат, не съм търсил. Аз исках да ги видя всичките на живо и да ги хвана в ръката, защото знаеш, едно е да четеш и да гледаш, друго да ги пипнеш.

Xiaomi Mi 3
Цитирай
#9

Абсолютно! Съгласен съм.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#10

Селфи камерата на 8 лайт е по-добра, ако има значение.

Xiaomi Mi9T
Цитирай
#11

(2019-04-15, 10:34:02)premier написа:  Селфи камерата на 8 лайт е по-добра, ако има значение.

Няма значение, през живота си да имам 5-6 селфита сигурно.
Имам други въпроси сега. Редми серията не се ли води по-нисък клас от 8 лайт ? Съответно като качество на избработка да е по-добре ? Как стои въпроса с ъпдейтите, кой ще има по-дълъг период на обновяване ?

Xiaomi Mi 3
Цитирай
#12

(2019-04-15, 12:07:54)chriser7677 написа:  Редми серията не се ли води по-нисък клас от 8 лайт ? Съответно като качество на избработка да е по-добре ? Как стои въпроса с ъпдейтите, кой ще има по-дълъг период на обновяване ?

Формално е така, но на практика съм държал двата апарата в ръцете си и няма разлика в качеството на изработка. Това прави Редми Ноте 7 още по-силен избор откъм фактора: получаваш най-много за парите си.

За поддръжката- Редми серията има брутално дълга поддръжка. Това сигурно е шампиона в Андроид света. Лайт версиите не ги наблюдавам отблизо. В най-добрия случай поддръжката ще е на нивото на Ноте 7, без гаранция разбира се.

В заключение- Ноте 7 ти е най-добрият избор. Не случайно е изчерпан в Технополис Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • chriser7677
Цитирай
#13

(2019-04-15, 18:24:15)milenvn написа:  Формално е така, но на практика съм държал двата апарата в ръцете си и няма разлика в качеството на изработка. Това прави Редми Ноте 7 още по-силен избор откъм фактора: получаваш най-много за парите си.

За поддръжката- Редми серията има брутално дълга поддръжка. Това сигурно е шампиона в Андроид света. Лайт версиите не ги наблюдавам отблизо. В най-добрия случай поддръжката ще е на нивото на Ноте 7, без гаранция разбира се.

В заключение- Ноте 7 ти е най-добрият избор. Не случайно е изчерпан в Технополис Smile

Благодаря за изчерпателния отговор колега. За сега към него клоня, ще ходя да го видя тези дни (от Технополис казаха, че чакат ново зареждане) и ще видим Smile

Xiaomi Mi 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на chriser7677 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#14

Xiaomi Redmi Note 7 е най-добър, с най-добра батерия, с най-добра камера (снимките на milen са страхотни, смятай какъв телефон получаваш), дисплея и той е добър, като цяло е най-добрия телефон в този клас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • chriser7677
Цитирай
#15

Благодаря за мненията. Брат ми избра Ноут 7. Тъй като живее в Русия и ще го взема ор онлайн магазин там се чудя дали има възможност за менте? Издавали гаранция. Но и тези съм ги чувал Smile

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#16

Xiaomi имат официално представителство в Русия. Да поръча от техният сайт или да разгледа с кои магазини работят: https://www.mi.com/ru/

Адреси на физически магазини: https://www.mi.com/ru/service/wheretobuy/


Цитирай
#17

Свърши вече. Взе го. Живее в Тула, а там няма техен магазин или партньор. Дали са му 18 месеца гаранция, като първите 6м са от магазина, а останалите (разбира се тези 6м са включени) трябва до магазина в Москва. Често ходи до Москва, но се надявам да не му се налага. Ще ми сподели отзиви и ще ги споделя с вас. И ще го накарам да си направи регистрация тук келеша му с келеш

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на i.stojanov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#18

Честито на брат Ви! Очакваме го в раздела на Редми Ноте 7   Storstark

П.П. Като реверанс за добрите съвети оттук му предайте да сподели няколко думи за живота в Русия, отношението към българските мъже и разпространението на телефоните на Xiaomi там Smile


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)