Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия Huawei P20
#1

От две-три седмици забелязвам как леко по-бързо пада батерията. От 6 часа 6 и половина към 5 5 и половина падна Screen On time. Изтеглих Accu Battery. Резултатите са долу. Нормално ли е за 4 месечен телефон?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P20
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега зависи с кой ъбдейт си на софтуера някои от ъбдейтите батерията пада доста по бързо

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-04-14, 14:01:04)Drago88 написа:  Колега зависи с кой ъбдейт си на софтуера някои от ъбдейтите батерията пада доста по бързо

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk

И на сегашния и предния си е същото

Huawei P20
Цитирай
#4

Не е нормално и моят почна по същия начин!
При мен след като дойде 9-ката почна да държи по малко батерията! Всяко едно нещо което можеш да се сетиш съм пробвал и пак същото. Дори го зареждах с 1 ампер нормално зарядно понеже и такава простотия пишеше из форуми и пак е същото....
Дано и другите колеги в форума с п20ки споделят при тях как е ?

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#5

(2019-04-14, 14:05:44)Ferotakis написа:  Не е нормално и моят почна по същия начин!
При мен след като дойде 9-ката почна да държи по малко батерията! Всяко едно нещо което можеш да се сетиш съм пробвал и пак същото.  Дори го зареждах с 1 ампер нормално зарядно понеже и такава простотия пишеше из форуми и пак е същото....
Дано и другите колеги в форума с п20ки споделят при тях как е ?

Не знам до колко е от 9-ката. Телефона го взех средата на декември, 9-ка дойде малко след това и не успях да усетя разлика в батерията. По мое мнение много добре държеше, но преди две три седмици нещо взе по-рано да умира. Понякога и 6 часа и половина правих, сега 5 и айде.. Не знам просто дали 94% health е нормално за телефон на 4 месеца. Идвам от Nexus 6P, чиято батерия е една от най-проблемните и сега да не се случи същото и с п20-ката..

Huawei P20
Цитирай
#6

Не знам човек. Като някой който идва от айфони бях изумен колко дълго държеше батерия на този телефон но сега ме е яд какво се случва не знам. В момента за 10 минути е паднал с 3% просто докато чета форума...

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#7

Това е от ъбдейта колеги от както дойде андроид 9 батерията пада по бързо

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

За това съм още с 8-та и не ми прави проблеми.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#9

То може ли по някакъв начин да се върне 8-цата? Допада ми джестър като айфон 10-ката ми е ама не ме кефи тва с батерията и също така не помни настройки за портрет от както съм с 9 и самият портрет режим в много смотан на 8 правеше сякаш една идея по добри снимки...

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#10

Някъде гледах ако не се лъжа че ставаше. При мен ако работи едно нещо добре не го пипам. Погледни си тази опция за wi-fi то да ли ти е изключена, при мен имаше разлика от преди и след като е изключена.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#11

Тва WIFI+ ли? Ем спрях го ама едва ли ще има значение защото аз съм постоянно на мобилни пуснати и WiFi изключен

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#12

Моята бивша п20ка и като нова не държеше повече от 4-4:30 часа включен екран.
Цитирай
#13

Не знам защо се оплаквате, аз нямам проблем. Имам телефона от декември. При мен данни и уйфай не се спират. Ползвам го нормално. Ето днес има малко повече от 6 часа екран. И е почти на 40 процента батерията. [Изображение: 2c4fd722d876b852ccd2992fdc8f0857.jpg][Изображение: c369621d52c46e61debc955bd08b7761.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай
#14

(2019-04-15, 23:39:25)dalinda40 написа:  Не знам защо се оплаквате, аз нямам проблем. Имам телефона от декември. При мен данни и уйфай не се спират. Ползвам го нормално. Ето днес има малко повече от 6 часа екран. И е почти на 40 процента батерията. [Изображение: 2c4fd722d876b852ccd2992fdc8f0857.jpg][Изображение: c369621d52c46e61debc955bd08b7761.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Обърни внимание за кой телефон е темата и за кой пишеш Wink

Huawei P20
Цитирай
#15

Извинявам се, наистина видях после. Защото се подведох от заглавието P20, P20 pro. Извинявам се отново

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай
#16

От два месеца съм с Р20. В началото беше с андроид 8 и държеше батерията до ден и половина. От месец съм с 9ка и в момента държи около 24ч или по-малко. Ако някой знае как може да се върне към андроид 8, нека даде точните стъпки, стига да има такива ?. Благодаря
Цитирай
#17

За един смартфон в днешно време е нормално да държи сутрин като отидеш на работа и вечерта като се прибереш все още да имаш някъв остатък. Какви са тези вашите оплаквания за 24 ч. не знам. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#18

(2019-05-16, 10:34:24)Диан написа:  За един смартфон в днешно време е нормално да държи сутрин като отидеш на работа и вечерта като се прибереш все още да имаш някъв остатък. Какви са тези вашите оплаквания за 24 ч. не знам. Smile

И аз това съм се чудел винаги, аз на ден и по два пъти ми се случва да го зареждам, кви дни кво чудо, егати фенерчето

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#19

Ами да, аз даже през деня на работа и една играя цъкам и в 17:00 като се прибера все още имам батерия. При положение, че не излизам от социалните мрежи Smile
Цитирай
#20

От сутрин до вечер без никакъв проблем и без никакви съображения..
Без игри, просто не играя.
5 часа СОТ от които 2 часа Facebook и Messenger.,останалото Chrome. Все тежка артилерия, всичко това само на мобилни данни.
Цитирай
#21

Ами да, за тва колегата по-горе да мачка телефона и тва е Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#22

Няма как да е хем тънък и елегантен и хем батерията да държи 100 дни, метафорично казано.
Има телефони 14мм дебели с по 10000А батерии и тежащи по 400гр
Който иска голям живот на батерията да се ориентира към тях...като Oukitel например
Цитирай
#23

Колеги мога да закупя П20 нов за 520 лева.Интересува да,ми кажете как се държи батерията?Като време на екран и такива неща.Телефона загрява ли много при игри и гледане на видео.Продадох моя Samsung S9 точно заради батерията но иначе телефона е трепач с една камера но прави уникалните снимки и видео клипове.Поздрави ще чакам отговори
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)